Chat with us, powered by LiveChat

Xiaomi cep telefonu onarımı

Türkiye'de Xiaomi cep telefonu tamiri en kısa sürede ve en profesyonel şekilde yapılmaktadır. Jetonar, ülkenin en kapsamlı onarım merkezi olarak telefonunuzun ...

ıstakını gondar

Xiaomi cep telefonu Onarımı,Jetonar’ın cep telefon alanında, hizmetlerinden biridir. Bu Merkezde her türlü Xiaomi marka telefonların arızaları dünyadaki en son yöntemlere göre giderilmekte ve garantili olarak tamir edilmektedir. Eliplerimizin amacı, kullanıcıların tekrar kullanabilmeleri için Xiaomi telefonlarını en profesyonel şekilde ve mümkün olan en hızlı sürede onarmaktır. Bu nedenle Jetonar uzman atölyelerinde sadece orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Kullanılan ekipman ve cihazlar en son örneklerden seçilmiştir ve teknisyenler gelişmiş yöntemler ve güncellemeler kullanmakta özgürdür.

 

Xiaomi cep telefonu onarımı

 

Xiaomi cep telefonu Onarım Talebi oluşturmak

Düzgün çalışmayan ve onarılması gereken bir Xiaomi telefonunuz varsa, Jetonar Kapsamlı web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Bu site üzerinden en basit şekilde online olarak Xiaomi cep telefonu tamiri talebinizi iletebilirsiniz. Sipariş kaydı seçeneğine tıklayın ve gerekli  alanlar üzerinden telefon modelini ve tipini seçin. Ardından cihazın sorununu ve aklınıza takılan diğer noktaları açıklama kısmına ekleyin. Çalışma arkadaşlarımızın başvuruyu inceledikten sonra sizinle iletişime geçebilmeleri ve gerekli düzenlemeleri yapabilmeleri için kayıt ol butonuna tıklayınız.

 

Türkiye’de Xiaomi cep telefonu Onarımı

Türkiye'de Xiaomi cep telefonu tamiri en kısa sürede ve en profesyonel şekilde yapılmaktadır. Jetonar, ülkenin en kapsamlı onarım merkezi olarak telefonunuzun yazılım ve donanım sorunlarını en ufak bir zorluk yaşamadan çözmek için hizmetinizdedir. Türkiye'nin hangi bölgesinde yaşadığınız önemli değil; Xiaomi telefon onarım hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, talebinizi Jetonar uygulaması veya web sitesi üzerinden online olarak iletebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımızı arayıp gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra telefon size teslim edilecek ve ayrı bir atölyede deneyimli tamirciler tarafından arıza giderilip tamir edilecektir.

 

Xiaomi cep telefonu tamircisi özellikleri

Jetonar'da bulunan Xiaomi cep telefonu tamircisi, sahip olduğu özellikler nedeniyle kullanıcılar arasında profesyonel bir merkez olarak biliniyor. Bu özelliklerden biri de cihazın kabul, onarım ve yerinde teslimi adımlarında düzenli olmasıdır. Jetonar departmanlarının her birinde düzenli bir sistemin varlığı, çalışanların ve teknisyenlerin konsantrasyonunu arttırırken, daha hızlı ve daha kaliteli müşteri hizmeti ile sonuçlanmıştır. Dünyada eğitimli teknesiyenlerin bulunması ve en son teknolojilerin ve araçların kullanılması, Xiaomi cep telefonu onarım merkezin hizmetlerinin kalite seviyesini dünya standartlarına yaklaştıran bir diğer özelliktir. Jetonar onarım ünitelerinin bir diğer önemli özelliği de personelin sorumluluğu ve görgü kurallarıdır. Çalışma arkadaşlarımız son derece etik bir şekilde müşterilerin hizmetindedir ve onlarla bu sevdiklerine yakışır şekilde etkileşimde bulunur.

 

Jetonar'da Xiaomi Cep Telefonu onarım Hizmetleri

Jetonar'da bulunan Xiaomi cep telefonu onarım hizmeti, telefonun performans sorunlarının çözümüne yönelik tüm yazılım ve donanım önlemlerini içermektedir. LCD tamiri ve değişimi, kamera tamiri, pil tamiri ve değişimi, yazılım onarımları, yazılım sıfırlanması, kart tamiri, güç kaynağı IC tamiri ve değişimi, şarj devresi değişimi, şarj cihazı tamiri, şarj soketi değişimi, veri kurtarma, düzeltme Ayarlar, sorun giderme ve güncelleme işletim sistemi, sabit disk ve RAM onarımı ve benzerleri, Xiaomi telefonu onarım hizmetlerinin en önemlileridir. Bu hizmetlere resmi ve geçerli bir Jetonar isim garantisi eşlik eder ve bunların yüksek kalite ve özgünlüğünden emin olabilirsiniz.

 

Xiaomi cep telefonu anakartı tamiri

Bazen bir Xiaomi cep telefonunu onarmak için kartı onarmanız veya değiştirmeniz gerekir. Kart arızası, göz, sensör vb. bileşenlerinin arızalı olması ve bunun sonucunda telefonun kapanması veya açılmamasıdır. Jetonar'daki Xiaomi telefon onarım ekibinin önceliği anakartı onarmaktır. Fakat bu parça yanmış ise pratikte tamiri mümkün değildir. Çoğu durumda, Xiaomi mobil kartını değiştirmek gerekir. Arkadaşlarımız telefonun en iyi şekilde çalışması ve arıza ve yan problemlere karışmaması için sadece orijinal numune kullanmaktadır.

 

Xiaomi cep telefonu Sabit Disk Onarımı

Cep telefonu sabit disk arızası, performansında birçok soruna neden olur. Fabrika ayarlarına sıfırlama işleminden sonra cihaz bilgilerini ve ayarlarını silmeyin, telefonu kapatın, ROM veya flash kurduktan sonra telefonu tamamen kapatın, telefon açıldığında Şifreleme Başarısız mesaj, telefon açıldığında Dahili Depolama Hasarlı mesajına, telefon açılırken arka arkaya titreşim, yerel bir güncelleme sırasında fabrika ayarlarına sıfırlama sayfasına girmek, bazı durumlarda seri veya IMEI'ye sahip olmamak ve uygulama simgesini değiştirmek bu parça arızasının sonuçlarından sadece birkaçıdır. Bu durumda bir Xiaomi mobil sabit sürücüsünü onarmak, tüm bu sorunları çözer. Elbette bazen bu parçayı değiştirmekten başka bir yol yoktur, bu durumda Xiaomi telefon tamir teknisyenleri Jetonar’da orijinal sabit diski kullanacaklardır.

 

Xiaomi cep telefonu güç kaynağı IC onarımı

Telefonunuz kapanmaya devam ederse veya düzgün şarj olmazsa, güç kaynağı IC'si (entegresi) zarar görmüş olabilir. Bu bileşen, kartlara ve devrelere gerekli voltajı sağlar ve hasar görürse telefon düzgün şekilde şarj olmaz. Şarj IC, arka ışık sürücüsü, ses seviyesi tuşları, menü tuşu, açma/kapama tuşu ve bazen sessiz tuşu ve diğer tuşlar gibi parçaları kontrol eder. Ayrıca NTC CPU sıcaklık kontrolünü, RF güç amplifikatörlerini, kameraları, pilleri vb. yönlendirmede ve kontrol etmede rol oynar. Sorun giderme ve bu parçanın tamiri, profesyonel ve deneyimli Xiaomi telefon tamir teknisyenleri tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde cep telefonunuz tamir edilemeyebilir ve hatta diğer parçalar zarar görebilir.

 

 

En yaygın Xiaomi cep telefonların sorunları

Xiaomi cep telefonun aniden kapanmasıyla ilgili sorun

Xiaomi telefonun ilk prize taktığınızda aniden kapanma sorunu ya da birkaç dakika şarj ettikten sonra kapanma sorunu çok can sıkıcı bir durum olabilir, bu durumda telefonun hiçbir işlevi olmuyor ve kullanamıyorsunuz, ancak güç düğmesine arda arda basarak çalıştırabilirisniz ki bu da telefona daha fazla zarar verir. Yanlış ayarlar, bellek yetersizliği, işletim sistemi sorunları ve diğer sorunlar gibi yazılım sorunları genellikle Xiaomi telefonda bu soruna neden oluyor. Bu sorunu çözmek için uzman bir teknisyen, sorunun kaynağını doğru bir şekilde belirlemeli ve onarmalıdır. Parçayı değiştirmeniz gerekirse teknisyen de bunu yapacaktır.

 

Xiaomi cep telefonu Pil Deşarj Sorunları

Xiaomi telefonlarıyla ilgili en yaygın sorunlardan biri, pillerinin çabuk bitmesidir. Pilin bitmesinin, sahte şarjdan hatalı adaptöre, şarj kablosuna, kötü amaçlı yazılım yüklemesine ve donanım sorunlarına kadar çeşitli nedenleri vardır. Ayrıca ana batarya kullanılmazsa telefonun bataryası beklenenden daha hızlı boşalacaktır.Öte yandan Android'in 9 ve 10 sürümlerini kullanan birçok kullanıcı, telefon bataryasının yakında boşalacağını bildirmiştir. Bu nedenle, telefonunuzu yakın zamanda güncellediyseniz, telefonunuzu bir kez sıfırlamanız daha iyidir. Aksi halde yüz tanımlama özelliğini kapatma, telefon kilidini açma, pili kalibre etme, orijinal aksesuarları kullanma, başkalarının şarj aletini kullanma, telefonu uzun süre kullanmama, yüksek tüketimli uygulamaları yönetme, internet kullanımını kontrol etme gibi yöntemler , kurulum programları Xiaomi telefon işletim sistemini güncellemeyi ve Xiaomi telefonun pil sağlığını * # * # 6485 # * # * koduyla test etmeyi deneyin. Sorununuz devam ederse, Xiaomi telefonunuzun pilini değiştirmeyi düşünmelisiniz.

 

Xiaomi cep telefonun donma ile ilgili sorunlar

Xiaomi telefonlarda çeşitli sebeplerden dolayı sorunlar yaşanıyor ve herhangi bir parçadaki bir arızadan veya yazılımsal sorunlardan kaynaklanabileceği için kaynağın tespit edilmesi oldukça zor. Ancak telefonun donmasına neden olan en yaygın nedenler, aşırı bellek yüklenmesi, düşük RAM kapasitesi, kötü amaçlı yazılımlar, telefonun uzun süreli kullanımı, programların eski sürümlerinin kullanılması ve diğer şeylerdir. Geliştirici seçeneğini kullanmak, telefonu yeniden başlatmak, telefonu güvenli moda almak, önbelleği temizleyip telefonu sıfırlamak, Xiaomi telefon askıda kalma sorununu çözmeye yönelik çözümlerden bazıları. Sorun devam ederse, sorun giderme, onarım veya değiştirme için telefonunuzu bir teknisyene servis ettirmenizi öneririz.

 

Mİ hesabını ve frp yi kaldırmak

Xiaomi, bir güvenlik özelliği olan ve Apple'ın iPhone'u gibi davranan Mİ hesabını ekleyerek telefonlarına Mİ hesabı koydu. Bu nedenle, cep telefonunuz kaybolur veya çalınırsa, normalde internet erişimi, SIM kart ve MI Hesabı şifresi olmadan kilidini açmak mümkün değildir. Xiaomi telefonunu fabrika ayarlarına sıfırlarsanız veya sıfırlarsanız, hesap kilidi ve Xiaomi Gmail etkinleştirilir. Hesap şifrenizi veya telefon numaranızı biliyorsanız sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz ancak bunları unutursanız başınız belaya girer çünkü bu kilit etkinleştirildiğinde Xiaomi telefonu tamamen kullanılmaz hale getirir!

Bir Xiaomi veya Mİ hesabını silmek için Xiaomi sitesini ve silme bölümünü ziyaret etmelisiniz. Silmek istediğiniz hesabın detaylarını bu alana girmeniz ve giriş yapmanız gerektiğini unutmayın. Hesabınızda oturum açar açmaz bir açılır pencere görünecektir. Mevcut seçeneği işaretleyin ve Hesabı Sil'e tıklayın. EVET seçeneğine tıklamanız için bir mesaj görüntülenecektir. Ardından, Xiaomi hesabınızda kayıtlı e-posta adresine bir e-posta gönderilecektir. Bu kodu Xiaomi web sitesine ve sizin için açılan sayfaya girmelisiniz. Ardından Gönder'e tıklayın. Son olarak, beliren açılır pencerede Hesabı Sil seçeneğini seçin. Bu, Xiaomi veya Mi hesabınızı siler. Ancak şifrenizi unuttuysanız ve telefonunuz kilitliyse ve onunla çalışamıyorsanız, bu sorunu çözmek için deneyimli bir uzmana danışmalısınız.

 

 

Xiaomi cep telefonu Hoparlör Sorunlarını onarımı

Görüşme sırasında sesinizi iyi duyamıyorsanız veya telefonunuzun hoparlöründe bir sorun varsa, sorunu çözmeye çalışmalısınız. Bu yöntemler sorununuzu çözmezse, uzman bir tamirciye veya teknisyene danışmalısınız. Çağrılar arasında geçiş yapın, telefonu yeniden başlatın, hoparlörü açın, Medya Ses Düzeyi bölümünü kontrol edin, hoparlörü temizleyin, telefon ayarlarında CIT menüsünü kullanın, eller serbest özelliğini kullanın ve bölgeyi değiştirin, Bluetooth'u kapatın, Rahatsız etme modunu kapatın, pili çıkarmak, Android'i güncellemek ve üçüncü taraf uygulamaları kullanmak, sorununuzu çözmenin yollarından bazılarıdır. Aksi takdirde, uzman bir mobil tamircisinden yardım almalısınız.

 

Jetonar'a cep telefonu onarımı hakkında soru sorun

Jetonar web sitesi üye  iseniz, telefonunuzdaki problemler ve nasıl onarılacağı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları Xiaomi telefonu onarım uzmanlarından sorabilirsiniz. Jetonar kapsamlı merkezi, kullanıcılara telefon tamiri ile ilgili herhangi bir belirsizliği en kısa sürede ortadan kaldırmak için online danışma imkanı sağlamıştır. Bu hizmeti kullanmak için Jetonar web sitesine üye olun ve ilgili bölümde sorunuzu sorun. Uzmanlarımız size onlin olarak yanıt verecek ve gerekli bilgi ve yönlendirmeyi sağlayacaktır.

Yorumlar