Chat with us, powered by LiveChat

LG Cep Telefonu Onarımı

Çoğu durumda, LG telefonun donma sorunu basit bir sıfırlama ile çözülebilir. LG telefonunuzu sıfırlarsanız ve donma sorunu devam ederse, bu bölümdeki ...

ıstakını gondar

LG cep telefon her tür modelinin kullanıcılar, kapsamlı Jetonar merkezi aracılığıyla LG cep telefonu onarım hizmetlerini kolayca alabiliyorlar. Jetonar bir online onarım talep oluşturma merkezidir ve telefonlar kullanıcıları ve diğer elektronik cihazlarıyla ilgili sorunları mümkün olan en kısa sürede çözmelerine yardımcı oluyor. LG cep telefonu onarım ekibi, cep telefon onarım alanında yüksek deneyime sahip tamircilerdir. Bu teknisyenler, her türlü cep telefon performans sorununu gidermek ve çözmek için gelişmiş cihazlar ve ekipmanlar ve yeni yöntemler kullanır. Telefonunuz için ülkedeki en büyük ve kapsamlı onarım merkezinden tamir hizmeti alabileceğiniz hakkında aşağıda tüm detayları bulabilirsiniz.

Bu bölümde, LG telefonunuzu online olarak onarmak için talep iletebilirsiniz. Bir LG cep telefonu onarım talebi kaydetme seçeneğini iletirken,cihazin model, markası vb. dahil olmak üzere istenen öğeleri tamamlamanız gerekiyor. Ardından, istek açıklama kutusuna telefon ile ilgili sorunlarınızı vb. dahil olmak üzere gerekli açıklamaları bırakabilirsiniz. Talep oluşturma tüşünü tıklayarak iletişim numaranızı girmeniz gerekmektedir. Geri kalan işlemler ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Sizinle iletişime geçip gerekli bilgileri aldıktan sonra LG cep telefonun onarımına başlarlar.

 

LG cep telefonunun Adresinizde kabulü ve teslimi

Jetonar web sitesinde, adresinizde onarım talebi oluşturma linkini tıklayarak, evden çıkmadan cep telefonunuz için onarım hizmeti alabilirsiniz. Bu şekilde Jetonar ekipler adresinize gelip ve cep telefonu sizden teslim alacaklar. Cihaz onarım merkezine aktarıldıktan sonra LG cep telefonu onarım işlemi gerçekleştirilir. Arızalı parçaları tamir edilip veya değiştirildikten ve telefonun arızası veya sorunları giderildikten sonra cihaz tekrar size teslim edilecektir. Bu şekilde evden çıkmadan cep telefonu hakkında tüm işlemler Jetonar ekipler tarafından gerçekleştirilecektir.

 

LG cep telefonu onarım maliyeti

Bir LG cep telefonunu tamir etme maliyeti, cihazdaki hasarın türüne göre değişir. Aslında, hangi parçaların hasar gördüğü ve tamir edilip edilemeyeceği kontrol edilmesi gerekiyor. Jetonar cep telefonu onarım ekibi, telefonunuzdaki sorunları giderecek ve hasarlı bileşenleri belirleyecektir. Ardından LG telefonun tamir maliyeti hesaplanarak size bildirilecektir. Onarım işlemi sırasında bir yedek parçanın değiştirilmesi gerekiyorsa, yeni numunenin fiyatı da hesaplanacak ve böylece ilk ​​maliyeti artırılacaktır. LG cep telefonu yazılımını onarmak için genellikle pek fazla maliyetli değildir. Fakat LCD veya pil gibi parçaların değiştirilmesi gerektiğinde bir LG cep telefonunu tamir etme maliyeti yüksek olacaktır.

 

LG telefonu onarım ile ilgili sorularınızın yanıtlaması

LG cep telefonlarının tamiri ve bu markanın herhangi bir ürünün hakkında aklınıza takılan soruları Jetonar merkezine sorabilir ve online olarak yanıt alabilirsiniz. Profilinizin sağ tarafında bu amaçla hazırlanmış Sorularınız adına bir bölüm bulunmaktadır. Telefonunuz eskisi gibi şarj olmuyorsa veya sürekli açılıp kapanıyorsa veya üzerine yeni bir uygulama yükleyemiyor ve başka sorunlar yaşıyorsanız bu bölümde sorunuzu sorun. İlgili uzman bu soruyu online olarak yanıtlayacak ve size gerekli telimatlar verecektir.

 

LG Cep telefonu onarım hizmetleri

 • virüs silme işlemler
 • Veri kurtarma
 • Programın yavaşlanma sorunun düzeltmesi
 • Programları kurması ve güncellmesi
 • İşletim sistemi güncellemesi
 • Askıda kalma sorunların gidermesi
 • Kilitlenme sorununu düzeltmesi
 • Biçimlendirmeyi geri yüklemesi
 • İnternet bağlantısı ve antenle ilgili sorunları düzeltmesi
 • Yazılım sıfırlanması
 • LCD tamiri ve değişimi
 • Ekran koruyucu değiştirmesi
 • Pil tamiri ve değişimi
 • Çerçeve onarımı
 • Cihazın suya maruz kalma durumunda oluşan sorunların gidermesi
 • Dokunmatik panelin onarımı ve değiştirilmesi
 • Hoparlör ve mikrofon tamiri
 • Ekran esnek düz kablo (FFC) onarımı ve değiştirilmesi
 • Ana ve selfie kamera tamiri
 • LG cep telefonun Sorunları
 •  

LG cep telefonun askıda kalma sorunu

Çoğu durumda, LG telefonun donma sorunu basit bir sıfırlama ile çözülebilir. LG telefonunuzu sıfırlarsanız ve donma sorunu devam ederse, bu bölümdeki talimatları uygulamanız önerilir. İlk önce, güç düğmesini basılı tutun. Bir dakika bekleyin ve telefonu açın. LG cep telefonu sizin için sık sık askıda kalıyorsa, telefonun hafıza alanını kontrol edin.

Telefonun hafızası azalıyorsa, artık kullanılmayan dosyaların, metinlerin veya resimlerin silinmesi nedeniyle telefon donabilir. Android telefon için Soft Reset'i deneyin. Cihazı yeniden başlatmak için ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basın ve basılı tutun. Genellikle 11-12 saniye sürer. LG başlatma logosunu gördüğünüzde tuşları bırakın.

Telefonunuz yazılım seçeneğinde takılı kalırsa: PC'nizde LG Bridge / PC Suite'i indirin. Telefonunuzu bir USB kablosuyla bilgisayara bağlayın. Bir yazılım güncellemesi çalıştırmayı deneyin. Sorunu çözemiyorsanız, LG cep telefonunuzu onarmayı denemelisiniz.

 

LG Cep telefonu SIM kartı takarken sorun yaşanması

LG cep telefonunuza SIM kart veya hafıza kartı takma konusunda sorun yaşıyorsanız, bu bölümde verilen kılavuz size yardımcı olabilir. SIM kartı takmak için adımları izleyin. Cihaz kapalıyken cihazınızın kenarındaki SIM kart yuvasını bulun.

(Not: Cihazınızla birlikte verilen çıkarma iğnesine ihtiyacınız olacaktır).

Çıkarma iğnesine yuvadaki deliğe sokun. Ardından SIM kart tepsisini dışarı çekin. SIM kartı, karttaki altın temas noktası tepside aşağı bakacak şekilde yerleştirin.

(Not: Tepsinin 2 yuvası vardır. Daha büyük yuva hafıza kartı içindir ve daha küçük yuva SIM kart içindir).

Tepsiyi güvenli bir şekilde sabitlemek için yuvaya yerleştirin. Herhangi bir sorun olması durumunda LG cep telefon onarım uzmanlarımızla iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan destekleri alabilirsiniz.

 

LG cep telefonunda Servis yok sorunu

LG cep telefonunda da "Servis Yok" mesajıyla karşılaşırsanız, bu sorunu çözmek için atabileceğiniz adımlar vardır. Başlamak için akıllı telefonunuzu tamamen kapatın. Sonra tekrar açın. Ayarlar> Diğer / İnternet Paylaşımı ve Ağlar> Mobil Ağlar'a gidin. Ağ moduna seçin, ardından yukarıdaki otomatik bağlantı seçeneğini seçin (GSM / WCDMA / LTE).

Ardından Ağ operatörlerini seçin ve Ağları Ara'ya seçin. Aramayı tamamladıktan sonra operatörünüzü seçin. Bu adımlar sırasında LG telefonunuzda anten olmaması sorunu çözülmelidir. Bir SIM kart hatası alırsanız veya operatörünüze bağlanamıyorsanız, şebeke sağlayıcınıza iletişime geçin. Daha fazla destek ihtiyacınız varsa, LG mobil onarım birimindeki ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

LG cep telefonunda hafıza dolu mesajı

Telefonun depolama alanının dolu olduğuna, artık fotoğraf çekemeyeceğinize  ve daha fazla uygulama veya içerik indiremeyeceğinize dair bir uyarı mesajı alırsanız, bu bölümdeki telimatarı denemek en iyisidir. Bu sorunu çözmenin en kolay yolu, telefonun depolama alanını artırmak ve aslında bir microSD hafıza kartı takmaktır.

SIM kart tepsisi, microSD kartın takılabileceği bir alana sahiptir. Başka bir basit çözüm, cihazınıza bir Google (Gmail) hesabı oluşturarak veya ekleyerek ve Google Play Store uygulamalarını kullanarak yerel dosyaları senkronize etmektir. Bununla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, LG Mobil Onarım Merkezi'ndeki uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Cep telefonun depolama Bulut hizmeti nedir?

Depolama Bulut hizmeti (Simple Mobile Cloud), akıllı telefonlar, tabletler, PC'ler ve diğer bağlı cihazlarda değerli içeriğinizi yedeklemenize, erişmenize, eşitlemenize, yönetmenize, oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan bir çözümdür. Bu hizmet her yerden ve her zaman kullanılabilir.

Giderek daha fazla kullanıcı bilgisi mobil cihazlarda depolandıkça kişisel verileri kaybetme korkusu hızla artıyor. İçeriğinizi Simple Mobile Cloud ile yedeklemek, cihazınızı yükseltmenize ve kaybolması, çalınması veya hasar görmesi durumunda verilerinizi korumanıza yardımcı olur.

İçeriğinizi bulutta depolamak, verilerinize her yerden ve herhangi bir cihazdan erişmenizi sağlar. Bu hizmetle tanışmadan önce verilerinizi kaybettiyseniz, telefonunuzu kapatın ve en kısa sürede veri kurtarma merkezlerine gidin. "Jetonar"daki LG mobil onarım ekiplerimiz, LG cep telefonu verilerinizi mümkün olan en iyi şekilde kurtarabilir.

 

Jetonar seyyar tablet onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar tablet onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel tablet onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu