Chat with us, powered by LiveChat

HTC cep telefonu onarımı

Jetonar sistemindeki en iyi uzmanlar tarafından adresinizde HTC telefon onarım hizmetleri. En son dünya standartlarına uygun olarak HTC cep telefonlarında ...

ıstakını gondar

HTC cep telefonunu en kısa sürede ve en kaliteli şekilde onarmak için Jetonar yanınızda. Şirket birkaç yıldır akıllı telefon pazarından neredeyse tamamen çıkarılmış olsa da, HTC telefon onarımlarına hala ihtiyaç vardır. Eğer sizde de bu markanın özel onarım gerektiren telefonlarından birine sahipseniz, kapsamlı Jetonar merkezi ile gerekli hizmetleri alabilirsiniz. Uzmanlarımız, telefonun tüm sorun giderme ve onarım adımlarını en son dünya standartlarına uygun olarak gerçekleştirir. Orijinal HTC mobil tamir ünitesinde kullanılan yedek parçalar sayesinde çok sevdiğiniz telefonunuzu tekrar kullanabilirsiniz.

HTC cep telefonun onarım hizmeti almak için en kolay şey Jetonar merkezinde bir talep oluşturmaktır. Tek yapmanız gereken, cep telefonu onarım talebi iletme butununu tıklamaktır. Kategori, model, marka vb. ile ilgili alanları doldurun ve spesifik bir noktanız varsa istek açıklama kısmına yazın. Siteye üye değilseniz, iletişim numaranızı da girmelisiniz. Sonrasında çalışma arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek gerekli düzenlemeleri yapacaklardır.

 

Türkiye'de HTC cep telefonu onarımı

Türkiye’de HTC cep telefonlarını onarmak için Jetonar ekiplerinin uzmanlığına güvenebilirsiniz. Cep telefon onarım talebinizi Jetonara ilettiğinizde, telefonunuzun profesyonel bir merkezede tamir edileceğinden emin olabilirsiniz. Jetonar, sizinle tamirci arasında bir aracı değildir; Bunun yerine, güncel ve gelişmiş atölyelerde en deneyimli BT uzmanlarının varlığından yararlanan kapsamlı bir onarım merkezidir. Başkentin güneyi, kuzeyi, doğusu, batısı, ortası Jetonar servisi kapsamındadır ve bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Türkiye’de her türlü HTC telefon sahipleri, bu ürünler için en özel yazılım ve donanım hizmetlerine başvurabilir ve Türkiye'de HTC telefonlarını Jetonar merkezi üzerinden onarabilir. Modern ekipman ve yöntemlerin kullanılması, deneyimli ve özverili teknik kadrosunun varlığı, her türlü HTC telefonun onarımını yüksek kalitede yapmıştır. Jetonar hizmetlerinin belirli bir mahalle veya bölge ile sınırlı olmadığını, Türkiye'nin tüm bölgeleri ve çevresinin sakinlerinin Türkiye'de uzmanlaşmış HTC telefon onarım hizmetlerinden yararlanabileceğini bilmelisiniz.

 

Jetonar'a HTC cep telefonu onarımları hakkında sorun

Telefonun sorunlarını deneyimli bir uzmanla tartışmak daha iyidir, böylece yanlış hareketler yaparak cep telefonunun daha fazla zarar görmesine izin vermeyin. Bu olanak Jetonar'da sağlanmaktadır. Kullanıcı profilinizdeki sorular bölümü yardımıyla HTC cep telefonlarının tamiri ile ilgili sorularınızı bu merkezin teknisyenlerinden sorabilirsiniz. Bu şekilde ilgili uzman sorunuzu online olarak cevaplayacaktır. Telefonunuzun sorunu verilen talimatlarla çözülmediyse, talep oluşturma bölümünden HTC telefonunuzun özel bir onarımını yapabilirsiniz.

 

HTC telefonların adresinizden kabulü ve teslimi

Jetonar'daki HTC cep telefonu onarımı da gıyabında yapılır. Bu, HTC telefon onarım hizmetlerini evden çıkmadan alabileceğiniz anlamına gelir. Telefonun adresinizde kabulü ve teslimi, talebin iletilmesinden sonra Jetonar’ın ekipler adresinize gelecek şekildedir. Tek yapmanız gereken telefonu tamirhaneye götürmek ve tamircilere teslim ettirmek için onlara teslim etmektir. Arıza tespit, onarım ve arızalı parçaların değiştirilmesinden sonra cep telefonu tamir edilmiş ve herhangi bir arızası olmadığı halde tekrar size teslim edilecektir.

 

Özel HTC telefon onarım hizmetleri

 • LCD tamiri ve değişimi
 • Pil tamiri ve değişimi
 • Pano onarımları
 • Hasarlı kapasitörlerin değiştirilmesi
 • IC güç kaynağını onarımı
 • Titreşim onarımı
 • Çerçeve onarımı
 • Ana sayfa düğmelerini ve ses tuşlarını tamiri ve değişimi
 • Anten sorunlarını düzeltmesi
 • Mikrofonları ve hoparlörleri tamiri ve değişimi
 • Dokunmatik panelin tamiri ve değişimi
 • LCD cam değişimi
 • Uygulamaların güncellemesi
 • Yazılım sıfırlaması
 • virüs silmesi
 • İnternet ve WiFi sorunlarını düzeltmesi
 • Şarj sorunların onarımı

 

HTC telefon pilini onarımı ve değişimi

Ekran kırılırsa veya su telefonunuza girerse, değiştirmekten başka çare yoktur. Aslında, telefonun LCD hasarlarının çoğu tamir edilemez ve ekranın tamamen değiştirilmesi gerekir. Bazen HTC telefonunuzu onarmak için ekranı yenisiyle değiştirmeniz gerekir. Jetonar ekibi önce cep telefonun ekranını onarmaya çalışır. Bu parçayı değiştirmemiz gerekirse uzmanlarımız sadece orijinal numuneyi kullanır.

 

HTC cep telefonu anakart onarımı

Bazen HTC ve diğer cep telefonu markalarını onarmak için, ana kart onarılır veya değiştirilir. Genellikle telefon kapanıp açılmadığında sorun ana karttan kaynaklanır. Ana kart telefonun diğer bölümlerine bağlıdır ve bu nedenle arızalanması cep telefonunda çeşitli sorunlara neden olabilir. Tabii ki telefonunuza su girmediği sürece tamir edilebilir. Kart yanarsa, HTC mobil kartını onarmak mümkün değildir ve bu parçanın değiştirilmesi gerekir.

 

HTC cep telefonun pil değişimi

Şarj süresinin kısalması, telefonun şarj edilmemesi, arka kapağın şişirilmesi ve benzeri durumlar genellikle pil arızasına işaret eder. HTC telefon onarım uzmanları önce pili onarmaya çalışıyor. Ancak genellikle bu parça tamir edilemez ve değiştirilmesi gerekir. Telefonun pilini değiştirme yöntemi, teknisyenin RAM ve SIM kartı çıkardıktan sonra telefonun arka kapağını açmasıdır. Bağlantılar ve vidalar açıldıktan sonra kamera konnektörleri vs de gövdeden ayrılır. Arızalı bir pil telefondan çıkarılır ve yeni bir parça ile değiştirilir. Son olarak, bağlantısı kesilmiş tüm vidalar, bağlantı parçaları ve konektörler kapatılmalıdır.

 

HTC telefonun titreşim onarımı

Bir HTC telefonun veya başka bir markanın titreşimini onarmak için herhangi bir işlem yapmadan önce bu özelliğin çalışmamasının sebebinin ne olduğu belirlenmelidir. Bu nedenle, titreşimin çalışmamasının ana nedenlerini belirlemek için telefon dikkatlice incelenir. Bir yazılım sorunu varsa, ayarlar değiştirilir. Telefonu kapatıp açma, yeniden başlatma, virüs temizleme, fabrika ayarlarına sıfırlama ve titreşim ayarlarını değiştirme, titreşimi onarmak için atılabilecek en önemli adımlardır. Titreşim motoru arızası durumunda, HTC telefon onarım ekibi sorunu çözmek için bu parçayı değiştirecektir.

 

Kulaklıkların HTC cep telefona bağlanmaması (One M8)

Kulaklıkların telefona bağlanmaması sorununu gidermek için ilk yapmanız gereken kulaklığınızı başka bir cihazla denemeniz ve kulaklıkta sorun olmamasını sağlamaktır. Ardından Ayarlar> Güç'e gidin ve Hızlı Önyüklemenin kapalı olduğundan emin olun. Telefonu kapatın ve sesi kısın ve gücü bir arada tutun. Menüyü gördüğünüzde, kurtarmayı vurgulamak için ses düğmelerini ve seçmek için güç tuşunu kullanın. Telefon yeniden başlıyor ve ekranda kırmızı üçgen belirdiğinde ses açma tuşuna basılı tutup güç düğmesine bir kez basmanız gerekiyor. Menüyü gördüğünüzde, ses düğmelerinin başka bir menüsünü görebilir ve önbellek bölümünü temizlemek için ses düğmelerini ve seçmek için güç düğmesini kullanabilirsiniz. Bittiğinde, yeniden başlatın ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın. Başka bir yol, telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Bu yöntemleri denerseniz ve sorun devam ederse, tavsiyemiz resmi HTC mobil onarım yetkililerinden birine başvurmanızdır.

 

HTC cep telefonun kamerası çalışmıyor (HTC one M7)

HTC One kameranızın çalışmadığını ve hala "Kamera başlamıyor" mesajını görüntülediğini veya bir görüntüde sabitlendiğini veya genellikle ana ekrana döndüğünü fark ederseniz, bu bölümdeki yöntemleri deneyebilirsiniz. Başlamak için Ayarlar> Uygulamalar> Kamera ve Zorla durdur'a, ardından Önbelleği temizle ve Verileri temizle'ye gitmeyi deneyin. Bu adımda, Ayarlar> Güç'e gidin ve Hızlı Önyüklemeyi kapatın. HTC One'ı yeniden başlatmak için güç düğmesini basılı tutun. Telefonunuzun kamerasının yüklenip yüklenmediğine bakın. Çalışmazsa, cihazın bir HTC mobil onarım teknisyeni tarafından kontrol edilmesi daha iyidir.

 

HTC cep telefonun mikrofonu çalışmıyor

HTC One (HTC One M7) mikrofonunun arızalanması da başınızı belaya sokabilecek şeylerden biridir. Açıkçası, bu parçada sorun olursa, muhatabınız arama sırasında sesinizi duyamayacaktır. Bu sorunu çözmek için bu bölümdeki önerileri deneyin (gerekli uzmanlığa ve araçlara sahipseniz), aksi takdirde resmi HTC cep telefonu onarım merkezlerinden birine gidin. Bir HTC mikrofonu onarmak için, mikrofonlarınızdan herhangi birine toz veya kir sıkışmadığından emin olmak için bir iğneyi veya hatta basınçlı hava kabını dikkatlice çıkarın. Bir kılıf kullanıyorsanız, çıkarın ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın. Mikrofonlardan biri veya her ikisi engellenmiş olabilir. Bu önlemler etkili olmazsa, resmi HTC telefon onarım merkezlerine gitmek daha iyidir.

 

HTC tepe fonun home veya Geri Düğmeleri Çalışmıyor

HTC telefon (HTC One M7) kullanıcıları tarafından bildirilen sorunlardan biri, ekranın altında HTC logosunun her iki yanında bulunan kapasitif Giriş ve Geri düğmeleri sorunudur. Sizde de bu sorun varsa telefonun ekran koruyucusuna dikkat edin. Bu ekran koruyucu bu soruna neden olmuş olabilir. Bu bir yazılım sorunuysa, HTC telefonunuzu güncelleyerek sorunu çözebilirsiniz. Bu yöntemi de deneyin: Kilitle'ye dokunun, ardından kilidi açın, dokunmatik ekrana dokunun ve ardından düğmeleri yeniden deneyin. Ayrıca ,Ayarlar> Dil ve Klavye> HTC Sense girişi> Gelişmiş> Kalibrasyon aracı gidebilirsiniz ve kalibre etmek için çok hafif bir dokunuş kullan. Şimdi, Home ve Back tuşlarının biraz daha iyi çalıştığını fark etmelisiniz. Düğmeye doğru dokunulduğundan emin olmak için (kapasitif alan küçüktür ve dikkatli olmanız gerekir) için Ayarlar > Ses bölümünden titreşimli geri bildirimi açabilirsiniz. Sorunu çözemezseniz, HTC mobil onarım merkezlerinden birini ziyaret etmeniz önerilir.

 

Jetonar seyyar cep telefon onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar cep telefon onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel cep telefon onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar