Chat with us, powered by LiveChat

Televizyon tamiri

Böyle ise cihazın onarım maliyeti oldukça azalır. Cihaz, uzmanlarımız tarafından inceledikten sonra sorunları belirleyecek ve tamir için hazılanır . Daha sonra ...

ıstakını gondar

Ülkenin en büyük ve en hızlı onarım merkezlerinden talep oluşturmak, en kısa sürede onarım hizmeti alabileceğinizi garanti ediyor. Jetonar'daki uzman TV onarım merkezi, modern dünya standartlarına uygun olarak her türlü LCD, LED, plazma vb. cihazların arızaları giderir ve onarmak için en yeni ve en gelişmiş onarım alet ve ekipmanlarıyla donatılmıştır. Gelişmiş Jetonar sisteminin resmi web sitesinde, konumunuzda onarım talebi oluşturabilirsiniz ve hatta uzmanlarımızla on-line olarak iletişimeye de geçebilirsiniz.

Aşağıda, Jetonar'ın sorun giderme, onarım ve parça değişimin tüm aşamalarında, TV onarım hizmetlerinde  ve tamir sonrası destek hizmetinde nasıl yanınızda olacağımızı ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

 

Adresinizde TV onarımı ücretsiz olarak talep oluşturmak

Artık bir onarım merkezine gitmeniz de gerek yoktur, Jetonar yerinizde onarım hizmetiyle yanınızda olacaktır. Yapmanız gereken tek şey, Jetonar web sitesine girmek ve bir onarım talebi oluşturmaktır. Jetonar’da talep oluşturmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Cihazın modeli ve markasını girdikten sonra açıklama kısmında, TV sorunları ve istemiş olduğunuz notları bıralabilirsiniz . Ardından ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek, paylaşmış olduğunuz adrese onarım ekibi gönderecekler. Jetonar’ın teknisyenlerimiz konumunuzda TV sorunlarını giderir ve gerekli onarımları gerçekleştirirler.

 

Jetonar'da TV onarım maliyeti

Jetonar'da herhangi bir markanın TV onarımın maliyetini ne kadar olduğunu biliyor musunuz? Onarım maliyeti cihazın hasarı ve hasarın şiddetine bağlıdır. Bizim önceliğimiz hasar görmüş parçalardır, teknesiyenlerimiz hasarlı parçaların onarımı için oldukça çaba göstermekteler. Böyle ise cihazın onarım maliyeti oldukça azalır. Cihaz, uzmanlarımız tarafından inceledikten sonra sorunları belirleyecek ve tamir için hazılanır . Daha sonra, onarım maliyeti, parçaların hasarına göre hesaplanır. Eğer bir parçanın değiştirilmesi gerekiyorsa, tarafınızdan onay aldıktan sonra değişim gerçekleştirecektir. Tüm yedek parçaların orijinal olduğu dayanarak, hesaplanan onarım maliyeti tahmin edilddiğinden fazla olabilir.

 

 

Diğer onarım merkezlerinden farkımız nedir?

Televizyon onarım garantisi

Müşterilerimize, Jetonar tarafından tüm TV onarım hizmetler geçerli bir garanti ile sunulmaktadır. Bu şekilde kullanılan parçaların orijinal olduğu kanıtlanır ve yapılan onarım hizmetin kaliteli olduğunu gösterir.

 

Hızlı ve profesyonel TV Onarımı

Jetonar’da onarım talepleri sayısı fazla olduğununa rağmen sunulan hzimetler en kısa sürede yapılmaktadır. Müşterilerimizin zamanı bizim için değerlidir ve tüm teknik ve insan kaynaklarımızı kullanarak en kaliteli onarım hizmeti ile yanınızdayız. 

 

En gelişmiş aletler ile TV onarımları

Jetonar'da TV tamiri dünyadaki en gelişmiş aletler ve yöntemlerle yapılmaktadır. Arıza giderme, test etme ve yedek parça tamiri sürecinde kullanılan cihaz ve ekipmanlar en gelişmişlerinden seçilmiş olup, bu kompleksin atölyeleri alet ve tamir cihazları açısından en üst düzeyde tasarlanmıştır.

 

Önce onarım, sonra parçalarının değiştirilmesi

TV onarım süreci, onarım biriminde ki ekip arkaişlarımız profosyonel bir şekilde yapılmaktadır. Önceden belirtiğimiz üzere, Jetonar’da önceliğimiz parçanın onarımıdır   ve tamiri mümkün olduğu muddetçe parça değişimi yapılmayacatır, fakat en son çare parça değişimi olursa, önceden sizinle irtibata geçeceğiz.  

 

 

Jetonar’da hangi TV modeller ve markalarını tamir edilir?

Jetonar kapsamlı ve geniş bir onarım merkezidir; Bu demektir bu merkezde tüm elektronic cihazların modelkeri ve markaları kabul edilir, onarılır ve size teslim edilecektir. Bu nedenle Jetunar'da TV onarımı belirli bir model veya marka ile limitli değildir ve aşağıda belirtilen tüm cihazların onarımı yapılmaktadır:

 • LCD televizyonların tamiri
 • Her türlü LED onarımı
 • Plazma onarımı
 • Ev sineması tamiri
 • OLED ve QLED onarımı
 • Gplus tv tamiri
 • LG televizyon tamiri
 • Sony televizyon tamiri
 • Panasonic tv tamiri
 • Sharp tv tamiri
 • Samsung televizyon tamiri
 • Daewoo tv tamiri

 

TV onarım teknisyenlerimiz ile online danışma

Jetonar, site üyeleri için on-line destek sunuluyor. LCD veya LED'inizde tekrarlanan bir sorun veye herhangi bir hasar görürseniz, Jetonar sitesine girmeniz yeterlidir. Tüm sorunlarınızı on-line ekip arkaşlarımızlar paylaşabilirsiniz. Tüm sorularınız aynı anda ve on-line olarak yanıtlanacaktır ve onarım gerektiği durumda Jetonar’dan onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 • TV ekranı neden maviye dönüyor?
 • TV neden açılmıyor?
 • TV ekranının beyaza dönmesi sebebi nedir?
 • TV ekranının renginin siyaha dönmesine ne sebep olur?
 • TV görüntüsünün bağlantısı neden kesilip ve yeniden bağlanıyor?

Yorumlar

onarım ön istek formu