Chat with us, powered by LiveChat

Apple watch onarımı

Apple Watch onarımlarının maliyetini hesaplamak için saatteki sorunları incelenmesi gerekir. Saatte sorun giderildikten sonra teknisyen hangi bileşenlerin ...

ıstakını gondar

Apple Watch tamiri, bu ürünün fiyatının yüksek olması ve yapısal inceliklerinden dolayı özel bir ortamda ve deneyimli ve yetenekli tamirciler tarafından yapılmalıdır. Ancak uzman ve yetenekli Jetonar teknisyenler, Apple'ın akıllı saatini profesyonelce onarmak için yanınızda. Jetonar’da en son dünya standartlarına göre Apple cep telefonu tamiri ve Apple Watch tamiri yapılmaktadır. Akıllı saatinizi tekrar sorunsuz kullanabilmeniz için aşağıda, Apple Watch'u tamir etme ve kapsamlı Jetonar web sitesinde online olarak onarım talebi süreç hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Jetonar merkezi, online olarak ve bizzat onarım merkezine gitmeden, bir Apple Watch onarım talebi iletmeniz için gerekli koşulları sağlanmaktadır. Apple Watch onarım talebi kaydetme seçeneğini seçtikten sonra, cihazın kategorisini, modelini ve adını seçmeniz gereken alanlar görüntülenecektir. Daha sonra istemiş olduğunuz açıklamayı istek açıklama kutusuna kaydetmeniz gerekmektedir. Jetonar ekibinin sizinle iletişime geçebilmesi ve gerekli düzenlemeleri yapabilmesi için istenen iletişim numarasını ve detaylarını girmeniz gerekmektedir.

 

Apple Watch onarım maliyeti

Apple Watch onarımlarının maliyetini hesaplamak için saatteki sorunları incelenmsi gerekir. Saatte sorun giderildikten sonra teknisyen hangi bileşenlerin hasarlı olduğunu belirleyecektir. Daha da önemlisi, arızalı parçaların tamir edilebilir olup olmadığı veya değiştirilmesi gerekip gerekmediği belirlenmelidir. Parçaları onarmak daha ucuzdur, ancak ekran gibi bileşenleri değiştirmek için çok para ödemeniz gerekecektir. Bunun nedeni, orijinal LCD ve diğer Apple Watch parçalarının pahalı olması ve satın alınmasının çok maliyetli olmasıdır.

 

Apple Watch'un adresinizde kabulü ve teslimi

Apple Watch'un adresinizde kabulü ve teslimi, saati tamirhaneye hiç gitmeden tamir ettiğiniz anlamına gelir! Bu hizmette, talebinizi kaydedersiniz ve adresinizi ekiplerimizle paylaşmanız gerekiyor. Jetonar uzmanları daha sonra adresinize gelip ve saati sizden teslim alırlar. Kabul edildikten sonra saat, uzman tamirciler tarafından incelenip onarılacağı Apple Watch'un özel onarım birimine aktarılır. Son olarak, akıllı saatiniz eksiksiz bir onarımdan sonra size kaliteli bir şekilde teslim edilecektir.

 

Apple Watch onarım hizmetleri

  • Apple Watch pilini onarımı ve değiştirilmesi
  • Apple Watch ekranını orijinal numune ile değiştirilmesi
  • Apple akıllı Watch NFC anteninin onarımı
  • Yeni Apple Watch OLED ekranını onarımı
  • Apple akıllı saat ppma ekran koruyucu onarımları
  • Apple Watch Sayısallaştırıcı Onarımı
  • Apple Watch bağlantı sorunlarını düzeltmesi
  • Apple akıllı saat yazılım güncellemeleri ve onarımları
  • Akıllı saat tüşlarının onarımı ve değiştirlmesi

 

 

Yaygın Apple Watch Sorunları

Apple akıllı saatin pilin Bitmesi

Apple Watch'ın onarılmasını gerektiren sorunlardan biri pilin bitmesidir. Genel olarak Apple'ın akıllı saatinin pil ömrü çok uzun değil. Ancak pil normalden daha erken biterse, bu bileşenin hasar görme veya yazılım hatası riski yüksektir. Bu durumda Apple Watch'ı tamir etmeden önce telefonunuzun ayarlarına girin ve saatin pil tüketiminin ne kadar olduğunu görün. Telefonunuzun Apple Watch kadar tükettiğinden emin olun. Bu miktarda önemli bir değişiklik fark ederseniz, yetkili bir Apple bayisindeki Apple Watch onarım teknisyenleriyle iletişime geçip ve onlardan gerekli talimatları almanızı tavsiye edeiyoruz.

 

Apple Watch’ın şarj olmaması sorunu

Saat şarj olmuyorsa Apple Watch'ı en kısa sürede onarmalısınız. Bu durumda, pil boşaldıktan sonra, birkaç saniye gecikmeyle pil şarj simgesi görüntülenir. Herhangi bir işlem yapmadan önce saate herhangi bir ek cihazın bağlı olmadığından ve kullandığınız manyetik şarj kablosu ve adaptörün orijinal olduğundan emin olun. Bu durumda şarj soketini onarmak veya değiştirmek için deneyimli bir tamirciden yardım almakta fayda vardır. Elbette bir çözüm daha da vardır; Kabloyu bir dizüstü bilgisayar prizine, PC'ye veya başka bir adaptöre takın ve kaydırıcı görünene kadar Apple Watch yan düğmesini basılı tutun. Ardından, Gücü Kapat'ı sağa çekin ve saat açılana kadar yan düğmeyi basılı tutun. Apple logosunu görüntülemek için yan düğmeyi ve Digital Crown'u en az 10 saniye bir arada tutun. iPhone'da Apple Watch uygulamasını açın ve Genel ve Sıfırla bölümlerinde Tüm İçeriği ve Ayarları Sil'i seçin. Sorun devam ederse, Apple Watch'unuzu onarmak için Jetonar yanınızda olacaktır.

 

Apple Watch Askıda Kalması sorunu

Apple Watch sürekli askıda kalıyorsa, cihazı profesyonelce tamir etmeyi de düşünmelisiniz. Akıllı saatiniz takılıyorsa ve onunla çalışamıyorsanız, önce kaydırıcı görünene kadar yan düğmeyi basılı tutun ve ardından Güç Kapatması (power off) sağa çekin. Ardından saati tekrar açmak için yan düğmeyi basılı tutun. Sorun devam ederse, logoyu görüntülemek için yan düğmeyi ve Digital Crown'u 10 saniye basılı tutun. Tabii sorun donanımdaysa Apple Watch'ı tamirhanede tamir etmekten başka çare yoktur.

 

Apple Watch onarım sorularınızı Jetonar'a sorun

Jetonar web sitesinin üyeleri ve kullanıcılar, Apple Watch onarımı ile ilgili her türlü sorularını uzmanlarımıza sorabilirler. Saatiniz şarj olmuyorsa, telefona bağlanmada sorun yaşıyorsa ya da başka bir sorun yaşıyorsanız, cevabı ve çözümü bulmak için Jetonar yanınızda. Kullanıcı profilinize giriş yapın ve sorularınızı sorular bölümünde sorun. İlgili uzman, sorununuzu yanıtlamak için online olarak sizinle irtibata geçecektir.

Jetonar seyyar tablet onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar tablet onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel tablet onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar