Chat with us, powered by LiveChat

iPhone 8 anakart onarımı

Profesyonel personel tarafından garantili iPhone 8 ana kartın onarımı. 1 ila 24 saat arasında iPhone 8 ana kartının orijinal parça ile anında değiştirilmesi.

ıstakını gondar

Tüm Apple ürünler gibi iPhone 8 anakart arızasının da belirli nedenleri ve semptomları vardır. Her durumda, bu sorun durumunda önünüzde iki çözüm var. iPhone 8 anakart tamiri veya iPhone anakart değişimi. iPhone kartını tamir etme ve değiştirme kararı, kartın zarar görme derecesine bağlıdır. Tabii ki, iPhone 8'in çok katmanlı kartını onarabilen yetenekli bir tamirciye erişim başka bir konudur, ancak Jetonar telefon onarım merkezinin hizmetleriyle bu tür uzmanlığa her zaman erişebileceksiniz. Yeni akıllı telefonların kartını onarmak konusunda komplekler ve aksesuarlar çok fazladır, bazı tamirciler iPhone 8'in kartını onarmak için anakartı değiştirmeyi tercih ediyorlar. Bu yazımızda iPhone 8 anakart arızasının nedenlerini ve onarım yöntemini ve maliyetini inceleyeceğiz. iPhone 8 anakartını onarmak için gerekli beceri ve bilgiye sahip değilseniz, anakartın daha ciddi hasar görmemesi için bir uzmanla irtibata geçin. iPhone 8 kartının değiştirilmesi, en az 39 adım ve 1 ila 2 saat arasında bir süre gerektirir. Ancak onarım için daha fazla adım ve zamana ihtiyaç vardır. Çünkü binlerce bileşen içeren ana karta bağlı bileşenlerin sorun giderme işlemi daha uzun sürebilir.

 

iPhone 8 anakart onarımı

 

iPhone 8 anakartını tamir etme ihtiyacının nedenleri

Her zaman olduğu gibi, bir iPhone 8 kartını onarmanın ilk ve en yaygın nedeni darbedir. Vücuda, özellikle de telefonun arkasına gelen güçlü darbeler, karta şok verebilir ve bağlantıya veya parçanın kendisine zarar verebilir. iPhone'ların yüksek direncine rağmen bu ihtimal hiçbir zaman sıfır olmadı. Bir sonraki sebep içine su girmesidir. iPhone'ların suya dayanıklı olduğu doğrudur, ancak su bağlantı noktalarından ve diğer açıklıklardan sızabilir. iPhone 8 anakart parçalarının ömrünün sona ermesi, anakart arızasının bir başka nedenidir, ancak iPhone yapısının yüksek kalitesi, kullanıcıların bu sorunla karşılaşma olasılığını azaltmıştır. Ancak daha az dikkat ettiğimiz şey, kartta doğrudan veya dolaylı hasara yol açabilecek bir şarj kablosu veya uygun olmayan şarj cihazının kullanılmasıdır. Çoğu durumda, pilin yanlış kullanımından veya yanlış şarj edilmesinden kaynaklanan pil arızası, kartta standart dışı akıma neden olur ve telefona zarar verir.

 

iPhone 8 anakart arızasının belirtileri

iPhone 8 anakart arızasının belirtileri diğer iPhone modellerinde yaygındır. Yüksek sıcaklık, kamera ile sorunlu Wi-Fi performansı veya telefonun aniden kapanması, iPhone 8 anakart arızasının ana belirtileridir. Bilinmeyen hata mesajları veya telefonla çalışma sorunları başka bir neden olabilir, ancak iPhone 8 anakart arızası bunlardan biri.

 

iPhone 8 anakart onarım maliyeti

iPhone 8 kartını tamir etmenin maliyeti, kartı değiştirme maliyetinden daha azdır. Ancak bilgi ve donanım eksikliğinden dolayı bazı tamirciler panoyu tamir etmek yerine değiştirmeyi tercih etmektedirler. Bu nedenle Jetonar iPhone Repair Center gibi yetkili merkezleri ziyaret ederek ekstra ücret ödemekten kaçının. Tabii ki, pano onarımının her zaman mümkün olmadığına dikkat edilmelidir. İPhone 8 ana kartını onarmanın nihai maliyetini belirlemek, yalnızca dikkatli bir sorun giderme ve onarım işlemine devam ettikten sonra mümkündür. Çünkü onarım uzmanı, telefon onarım işlemi sırasında yeni sorunlu parçalarla karşılaşabilir.

Yorumlar

onarım ön istek formu