Chat with us, powered by LiveChat

Xiaomi arka planının otomatik olarak değiştirilmesi

Xiaomi arka planının otomatik olarak değiştirilmesi, ilgili ayarlardayken gerçekleşir... Xiaomi'nin arka planının otomatik olarak değiştirilmesi sorununu çözmek...

ıstakını gondar

Akıllı telefon kullanıcıları için ortaya çıkan sorunlardan biri de Xiaomi duvar kağıdının otomatik olarak değiştirilmesidir. Böyle bir durumda kullanıcı istediği görüntüyü cihazın arka planına yerleştirmeye çalışır ancak bunu başaramaz. Çünkü görüntüyü değiştirdikten birkaç dakika sonra mobil duvar kağıdı otomatik olarak değişecektir.

Bir dizi basit ipucu yardımıyla bu sorunu kolayca çözebilirsiniz. Xiaomi otomatik görüntü değiştirici hakkında daha sonra konuşacağız, bu yüzden lütfen bizimle kalın. Telefonunuzda bir sorun veya arıza olması durumunda hizmet almak için Xiaomi cep telefonunuzu tamir etme talebinizi siteye kayıt edebilirsiniz.

 

Xiaomi'nin otomatik arka plan değişikliği neden oluyor?

Xiaomi arka planının otomatik olarak değiştirilmesi, cep telefonunuzu coğrafi bölge ile ilgili ayarlarda Hindistan, Endonezya gibi ülkelere ve bölgedeki diğer ülkelere ayarladığınızda gerçekleşir.

Bu soruna sıklıkla neden olan yazılım Wallpaper carousel'dir. Bu programı telefondan kaldırarak kendi kendine fotoğraf değiştirme sorunu çözülecektir. Xiaomi telefonunun kapatılmasıyla ilgili makaleyi okumanız önerilir.

 

 

Xiaomi'nin arka plan görüntüsünü otomatik olarak değiştirme sorunu nasıl çözülür?

Xiaomi'nin arka planını otomatik olarak değiştirme sorununu çözmek için şu adımları izlemek gerekir:

1- İlk adımda Xiaomi ayarları bölümüne girin ve Uygulamalar seçeneğine tıklayın.

2- Ardından Manage apps (Uygulamaları yönet) seçeneğini seçin ve Wallpaper carousel yazılımını bulduktan sonra üzerine tıklayarak programla ilgili sayfayı açın.

3- Bir sonraki adımda telefonun performansını etkilememesi için bu programı kurulum modundan çıkarmalısınız. Duvar kağıdı atlıkarınca yazılımını devre dışı bırakmak için Kaldır seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

Son olarak cep telefonunuzu kapatmalısınız. Birkaç dakika bekleyin ve cihazı tekrar açtıktan sonra cihazın arka planı için istediğiniz resmi seçin. Bu durumda sorunun tamamen çözüldüğünü ve görüntünün artık değişmediğini görebilirsiniz.

Yorumlar

onarım ön istek formu