Chat with us, powered by LiveChat

Xiaomi bayisi

Herhangi bir Xiaomi telefon, dizüstü bilgisayar ve diğer Xiaomi ürünleri kullanıyorsanız ve cihazınızın özel bir onarımına ihtiyacınız varsa ...

ıstakını gondar

Xiaomi; Özellikle cep telefon pazarda bu aralar çokça duyduğumuz tanıdık bir isim. Beklenenden erken gelen Çin markası, Samsung ve hatta Apple gibi tanınmış markalara ciddi bir rakip haline geldi. Düşük fiyatlar, Xiaomi telefonlarının popülaritesinin ve yüksek satışlarının ana nedeni olmuştur. Ancak şirket ürünlerini çeşitlendirmeye ve daha kaliteli telefonlar üretmeye çalıştı. Hatta Xiaomi, bazı yeni ve modern özellikleri akıllı telefonlarında ilk kez tanıttı ve diğer üreticiler bunu memnuniyetle karşıladı. Bugün markanın popülaritesi öyle bir düzeye ulaştı ki, Xiaomi'nin Avrupa dahil dünyanın birçok ülkesinde şubeleri bulunuyor. Şirketin Türkiye'de resmi bir temsilcisi yok ve çeşitli merkezler cihazlarıyla ilgili hizmetler sunuyor. Jetonar, ülkedeki en kapsamlı onarım merkezi olarak, kullanıcılara en özel onarım hizmetlerini sunmak için her türlü Xiaomi telefon sahiplerine hizmet vermektedir.

 

Xiaomi bayisi

 

Xiaomi şirketin tarihçesi

Nisan 2010'da Xiaomi sekiz iş ortağıyla doğdu. Şirketin odak noktası ucuz, kaliteli ve modern akıllı telefonlar üretmekti. Tabii ki Xiaomi, telegfon uygulamaların ve diğer elektronik cihazların piyasaya sürülmesi gibi başka alanlarda da faaliyet gösteriyor. Çinli şirketin ana ortaklarından biri olan Lin Bin, daha önce bir Google yöneticisiydi ve Pekin'de çok başarılıydı. Singapurlu bir yatırım firması, iki Çinli şirket ve bir Amerikan şirketi Qualcomm, Xiaomi'yi kurmak için ilk sermayeyi sağladı. Xiaomi'nin yeni başlayan aktivitesinde dönüm noktası MIUI arayüzü olabilir. Android tabanlı olan bu arayüz 2014 yılında 200'den fazla cihaza kuruldu. Öte yandan, bu kullanıcı arayüzü geliştirici olmayanlar için hem Çince hem de İngilizce olarak mevcuttu. 2013'ün sonunda 30 milyondan fazla kullanıcı MIUI kullanıyordu. 2011 yılında Xiaomi'nin ilk telefonu piyasaya girdi, böylece şirket resmi olarak donanım pazarına girdi.

 

Xiaomi Şirketin Ürünleri

Xiaomi şu anda akıllı telefonlara odaklanıyor. Tabii ki bu şirketin tablet, akıllı saat, televizyon vb. diğer alanlarda da kapsamlı faaliyetleri var. Ancak son yıllarda Xiaomi, bu şirketin diğer ürünlerinden liderliği kaptı ve dünyanın en çok satan cep telefonlarından biri haline geldi. Xiaomi bayisi geçtiğimiz günlerde markanın cep telefonlarının Apple ve Samsung'dan daha yüksek satış rakamlarına sahip olduğunu duyurdu. Xiaomi cep telefonu, yüksek kaliteli ve yeni ve modern teknolojilerle üretilmiştir. Bu markanın telefonunun farklı modelleri, diğer markalardaki diğer kategorilere göre daha uygun fiyata sahip ve bu konu Xiaomi'nin satış istatistiklerini önemli ölçüde artırdı.

 

Xiaomi cep telefon Bayisi

Xiaomi cep telefon bayi hizmeti almak istiyorsanız Jetonar yanınızda. Xiaomi telefonunuzu en kısa sürede ve en iyi kalitede onarmak için Jetonar web sitesi veya uygulaması üzerinden mobil onarım talebinde bulunabilirsiniz. Meslektaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecek ve telefonunuzun arıza tespiti ve onarımı için gerekli adımları atacaktır. Jetonar teknisyenleri, Xiaomi telefonlarını onarmak için dünyadaki en yeni araçları, programları ve yöntemleri kullanır. Yedek parçalar da orijinal olup, tamir edildikten sonra cep telefonu geçerli bir garanti ile tarafınıza teslim edilecektir.

Yorumlar

onarım ön istek formu