Chat with us, powered by LiveChat

Lenovo dizüstü bilgisayar onarımı

Jetonar mobil dizüstü bilgisayar tamircisi, müşterilere özel dizüstü bilgisayar onarım hizmetleri sunmaktadır. İşletim sistemini güncelleme ve yükleme ...

ıstakını gondar

Lenovo dizüstü bilgisayarınızı tamir etmeniz gerekiyorsa, Jetonar size en kısa sürede yardımcı olacaktır! Lenovo dizüstü bilgisayar onarımı Jetonar’da garanti ile yapılır. Lenovo dizüstü bilgisayar açılmıyor, önyükleme yapmıyor, otomatik olarak kapanıyor, ekran (kare kare) damalı oluyor vb. sorunlarla karşılaşıyorsanız yazının devamını okumanızı tavsiye ederiz. Bu makalede, en yaygın dizüstü bilgisayar sorunlarından bazılarını inceleyeceğiz ve sizi sorunların gidermesi ve cihazın onarımı hakkında ayrıntılı bir şekilde bahsedeceğiz. Ayrıca yazılımsal önlemler, onarım veya parça değişimi için Lenovo dizüstü bilgisayar tamiri ile ilgili tüm hizmetleri Jetonar'ın deneyimli ekibinden alabilirsiniz. Bu amaçla Jetonar resmi web sitesi üzerinden talep oluşturabilirisniz.başvuru Talep oluşturmak hakkında tüm detayları aşağıda bulabilirisniz.

 

Lenovo dizüstü onarımının online talebi

 

Lenovo dizüstü bilgisayarı yerinde onarımı

Jetonar'ın ülkedeki en kapsamlı onarım merkezlerden olarak müşterilerimize sunduğu hizmetlerden birisi konumunuzda cihaz onarımıdır. Hizmet kalitesinin artırılması ve müşterilerin istediği hizmetleri kolayca alabilmek amacıyla, adresinizde lenovo dizüstü tamir etme hizmeti sağlanmıştır. Herhangi bir nedenle bir servis merkezine gidemiyorsanız, web sitemiz üzerinde onarım talebi oluşturabilirsiniz. Adresinizde onarım hizmeti almak için talebi oluşturduktan sonra ekip arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek gerekli bilgileri ailetecekler. Bu sayede bir onarım merkezinde gitmeden bilgisayarınızın onarımı yaptırabilirsiniz.

 

Lenovo dizüstü onarımının online talebi

Lenovo dizüstü bilgisayarınız hasar görmüşse veya her hangi bir nedenle özel onarım gerektiriyorsa, Jetonar on-line olarak yanınızda. Jetonar web sitesine girdiğinizde, adresinizde onarım hizmeti talebi için seçenekleri görebilirsiniz, onarım talebi tıkladıktan sonra gerekli bilgileri girmesi gereken sayfaya yönlendireceksiniz. Bu aşamada cihazın modeli, tipini girip ve açıklama kısmında not bırakabilirsiniz. Talebiniz inceledikten sonra Jetonar destek ekibi sizinle iletişime geçerek gerekli işlemleri sağlayacaklar. Ayrıca adresinizde bilgisayar ekip arkadaşlarımız tarafından teslim edilmesi için de talep oluşturabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarı teslim aldıktan sonra cihazınız onarım merkezine götürülüp ve sorun giderme ve onarım işlemleri tamamlandıktan sonra bilgisayarınız adresinize teslim edilecektir.

 

 

Jetonar'daki lenovo dizüstü sorunlarının hızlı onarımı

Jetonar, Lenovo dizüstü bilgisayarı mümkün olan en kısa sürede onarır. Dizüstü bilgisayarların ve bileşenlerinin belirli bir ömrü vardır ve bir süre kullanıldıktan sonra bozulma süreci başlar. Kötü kullanım, güç akım sorunları, fiziksel vuruş, virüs vb gibi yan faktörler bazen sistemin performansında  daha fazla sorunları neden olur. Teknisyenlerimizin uzmanlığına güvenerek ve onarım ünitelerinde bulunan gelişmiş aletler bu tür sorunları çözmeye çalışıyorlar. Jetonar'da Lenovo dizüstü bilgisayar sorunlarının hizmeti, anında onarımı, Cihazda sorun gidermeyi ve soruna yol açan tüm faktörleri ortadan kaldırmayı içeren bir işlemdir.

 

Lenovo dizüstü onarımı hakkında Jetonar'a sorun

Lenovo dizüstü bilgisayarınızın onarımıyla ilgili tüm soru ve endişelerinizi resmi Jetonar web sitesi aracılığıyla uzmanlarımıza sorabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızdaki sorun veya nasıl düzeltileceği hakkında sorularınız varsa, Jetonar Destek ile on-line olarak iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, sitede bulunan bir iletişim numarası ile üye olmak ve ardından ilgili uzmanla kolayca iletişime geçmek. Sorunuz on-line olarak yanıtlanacak ve ihtiyacınız olan bilgiyi en kısa sürede alacaksınız.

 

Lenovo dizüstü onarımı hakkında Jetonar'a sorun

 

Lenovo Dizüstü Bilgisayar uzman Onarım Hizmetleri

Lenovo dizüstü bilgisayar onarım hizmetlerine işaret etmeden önce, tüm bu hizmetlerin geçerli bir garanti ile geldiğini belirtmek isteriz. Bu garanti, kullanılan hizmetlerin ve parçaların orijinalliğinin garantisidir. İşletim sistemini güncelleme ve yükleme, veri kurtarma, virüs kaldırma, programların yavaşlanmasının gidermesi, internet bağlantısı ile ilgili sorunların gidermesi , program yükleme, programları çalıştırırken sistem kilitlenmesinin onarması, Sabit disk onarımı, Ekran tamiri , Sorun Gidermesi, Boot Sorun Gidermesi, Klavye değiştirme ve Onarımı, RAM değiştirme ve Onarım, Ekran Kartı Onarımı, Pil değiştirme ve Onarımı, Hoparlör Onarımı, Fan Değiştirme, Menteşe Onarım, LCD ve LED Onarımı, gövde onarım ve değiştirme ve benzeri eylemler en çok önemli lenovo dizüstü bilgisayar onarım hizmetleridir.

 

Lenovo laptop ekran onarımı

Lenovo laptop’un ve diğer markaların ekranlarının onarımı, bu parça hasar gördüğünde ve düzgün çalışmadığında yapılır. Tabi ki eğer LCD kırılırsa ekran tamir edilemez ve değiştirmekten başka çare yoktur. Jetonar'daki Lenovo Dizüstü onarım uzmanlar, önce ekrandakı sorunları incelenir ve ardından arızanın türüne ve ciddiyetine bağlı olarak parçayı onarır veya değiştirir. Bazen ekrandaki sorun parçanın kendisiyle ilgili değildir ve ekran kartının veya ana kartın arızalanmasından veya yazılım ve sistem kusurlarından kaynaklanır. Laptop ekranının doğru ve düzgün bir şekilde onarılmasını sağlamak için bu alanda deneyimli teknisyenlerden yardım almanızı öneririz.

 

Lenovo laptop ekran onarımı

 

 

Lenovo laptop kasa tamiri

Lenovo dizüstü bilgisayarı onarmak için atılabilecek bir diğer adım, kasayı onarmaktır. kasanın hasar görmesi monitörü de tehlikeye atabilecektir, kasayı ciddiye almak ve bu parçayı mümkün olan en kısa sürede onarmanıza öneririz. Lenovo dizüstü bilgisayarların ve diğer markaların kasasını onarmak için, kırılan parçalar genellikle özel yapıştırıcılarla birbirine yapıştırılır. Elbette bir süre sonra vida ve ek yerlerindeki yapıştırıcı bu parçaların kırılmasına ve aşınmasına neden olabilir. Bu olayı nadiren ortaya gelir, ancak ertememelidir. kasanın kırık ve eksik parçalarının yapılması ve hasarlı parçanın sağlıklı parçalarla eşleştirilmesi de Jetonar teknisyenleri tarafından gerçekleştirilen bir diğer yöntemdir.

 

Lenovo laptop kasa tamiri

Lenovo dizüstü pil değiştirme

Dizüstü bilgisayarın açılmaması veya şarj edilmemesi genellikle pil arızasını gösterir. Laptopunuzun pilinde bir sorun varsa ve zamanında tamir edilmezse veya değiştirilmezse, diğer parçalara da zarar verebilir. Elbette çoğu durumda pilin tamir edilemeyeceğini ve Lenovo laptop pilinin değiştirilmesi gerektiğini bilmelisiniz. Jetonar’da uzmanlarımız, düşük kaliteli, orijinal olmayan pillerin bir dizüstü bilgisayara ciddi şekilde zarar verebileceğine dikkat ediyorlar. Bu nedenle başka bir sorun olmaması için sadece orijinal pil kullanırlar. Laptop’unuzun pilinin zarar gördüğünü fark ederseniz, size en özel hizmetleri sunabilmemiz için bir Lenovo dizüstü bilgisayar onarım talebi oluşturabilirsiniz.

 

Lenovo dizüstü pil değiştirme

 

Jetonar seyyar dizüstü bilgisayar tamirci hizmetinden nasıl yararlanabilirsiniz?

Jetonar mobil dizüstü bilgisayar tamircisi,  müşterilere özel dizüstü bilgisayar onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için Jetonar web sitesi veya uygulaması aracılığıyla bir laptop onarım talebi oluşturun. uzmanlarımız gerekli düzenlemeleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

 

Sıkça Sorulan Sorular

  • Laptop neden kapanmıyor?
  • Şarj cihazını ve dizüstü bilgisayar pilini kullanmanın doğru yolu
  • Laptop neden açılmıyor?
  • Dizüstü parmak izi sensörü nedir?
  • Dizüstü bilgisayar pilini ayarlaması için ne yapmalı?
  • Dizüstünün wifisi çalışmadığında ne yapmalı?
  • Dizüstü şarj olurken şarj cihazı neden ısınıyor?

Yorumlar