Chat with us, powered by LiveChat

Toshiba dizüstü bilgisayar onarımı

Anakart sorunlarını gidermek için Toshiba dizüstü bilgisayar onarımı gerekir. Anakartın durumunu kontrol etmek için bizimle iletişime geçin ve talebinizi iletin...

ıstakını gondar

Toshiba, birçok uygun fiyatlı ve işlevsel dizüstü bilgisayara sahip olup ve güçlü ve popüler bir markadır. Bu markanın her dizüstü bilgisayarında yüksek yapısal güç kolayca görülebilir. Ancak her halükarda Toshiba dizüstü bilgisayar tamiri, kullanıcının dikkatsizliği veya güç dalgalanmaları gibi çeşitli olayların aniden ortaya çıkması nedeniyle gerekli olabilecek bir işlemdir. Toshiba dizüstü bilgisayar onarımı, ayarlanan ve standart olan parametrelere ve kilit noktalara göre yapılmalıdır. Aşağıda, Toshiba dizüstü bilgisayarların onarımının genel yönleri hakkında sizi bilgilendireceğiz.

 

Toshiba Dizüstü Bilgisayar Onarım Hizmetleri

Jetonar, her türlü Toshiba dizüstü bilgisayar modellerinin tamiri alanında siz değerli kullanıcılarına özel hizmetler sunmaktadır. Dahil olmak üzere hizmetler; Dizüstü bilgisayar yazılım sorunlarını onarma, dizüstü bilgisayar donanım sorunlarını onarma, Toshiba dizüstü bilgisayar monitörlerini onarmak, Toshiba dizüstü bilgisayar anakartlarını onarmak, Toshiba dizüstü bilgisayar LCD'lerini değiştirmek, Toshiba dizüstü bilgisayar sabit disk verilerini almak vb. Herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bu yazının devamini okumanızı öneririz.

 

Toshiba dizüstü bilgisayar su korozyon sorunu

Toshiba laptop suya maruz kalması sorunu zaman kaybetmeden çözülmesi gereken zahmetli ve ciddi bir sorundur. Nem ve su parçacıklarının sızması, dizüstü bilgisayarın birçok bileşenini yakabilir ve kısa sürede tamamen ölümüne neden olabilir. Herhangi bir nedenle Toshiba dizüstü bilgisayar ıslanırsa, sisteme bağlı olan kabloları hemen çıkarın, pili çıkarın ve cihazı kuru bir pamuklu çubukla kurulayın ve hemen Toshiba dizüstü bilgisayar onarım merkezine gidin.

 

Toshiba dizüstü bilgisayar monitörü onarımı

Dizüstü bilgisayar monitörü kararır ve çökerek cihazın dijital özelliklerinin kullanımı iptal edilir. Bu sorunun büyük veya küçük birçok nedeni olabilir. Düz esnek kabloları, LCD etkisi, yazılım kusurları, hatalı monitör renk ayarları, anakart arızası vb. monitör arızasında rol oynayan faktörlerden bazılarıdır. Sistem monitöründeki sorun ne olursa olsun, Jetonar bunu en iyi şekilde çözer. Toshiba dizüstü bilgisayarınızın onarımını bize bırakın.

 

Toshiba dizüstü anakart arızaları

Anakart, dizüstü bilgisayarın özel bir parçasıdır. Köprü, grafik kartları ve CPU'lar gibi önemli donanım bileşenlerini bilgisayarlara bağlar. Genellikle anakart arızasının nedeni, güç dalgalanmaları ve uzun süreli sahte şarj cihazlarının kullanılmasıdır. Bunun gibi durumlarda, dizüstü bilgisayarın açılma gücü olmayabilir. Anakart sorunlarını gidermek için Toshiba dizüstü bilgisayar onarımı gerekir. Anakartın durumunu kontrol etmek için bizimle iletişime geçin ve talebinizi iletin.

 

Toshiba dizüstü bilgisayar sabit disk verilerini kurtarması

Toshiba dizüstü sabit sürücü arızası, cihaz açıldığında sabit sürücü sesiyle kendini gösterir, çeşitli hatalar görünür, mavi ekran sorunu, cihazın tekrar tekrar yeniden başlatılması vb. Bunun gibi durumlarda, sabit sürücüdeki verilerin kaybolması normaldir. Bazen kötü amaçlı bir virüs de sistem sabit sürücüsünün çökmesine neden olabilir. Her durumda, Toshiba dizüstü sabit sürücünüzü kurtarmak için Jetonar online hizmetlerini kullanabilirsiniz.

 

Toshiba dizüstü bilgisayarın ekranı siyah olması

Dizüstü bilgisayar ekranı siyah olması çok korkutucu olabilir. Toshiba dizüstü bilgisayarınızın tamamen kaybolduğunu ve artık onarılamayacağını düşünebilirsiniz. Neyse ki, durum böyle değil. Toshiba dizüstü bilgisayarın siyah ekran sorununu bazı önlemlerle giderebilirsiniz. Tabii ki, bu hizmetlerden bazıları nispeten özeldir ve bunları bir Toshiba dizüstü bilgisayar onarım teknisyenine emanet etmenizi öneririz. Bu sorunları çözmek için ilk önerimiz, cihazınıza bulaşmış olabilecek virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları kontrol etmektir. Toshiba dizüstü bilgisayarınızı güçlü bir antivirüs ile tarayın ve bu parçanın sorunlarını mümkün olduğunca çözün. Bir diğer önerimiz ise ekran kartı sürücüsünü güncellemeniz. Hata, grafik kartı sürücüsünün güncellenmemesinden kaynaklanıyor olabilir. Dizüstü bilgisayarınız bu adımlarla açılmıyorsa, ekran onarım sorununda önerilen iki yöntemimizi deneyin.

 

Toshiba dizüstü bilgisayarda siyah ekran sorununu çözmenin iki yolu

İlk yöntemde önce Shift + F8 + Güç Düğmesine basarak başlamalısınız. Toshiba dizüstü bilgisayarınızı kapatın. Güç kablosunu çıkarın ve pilinizi çıkarın (çıkarılabilirse). Pilinizi değiştirin ve güç kablonuzu yeniden bağlayın. Klavyenizdeki Shift tuşuna, F8 tuşuna ve güç düğmesine basın. Dizüstü bilgisayarınızın başlamasını bekleyin. Dizüstü bilgisayarınız normal şekilde çalışmaya başlamalı ve siyah ekranı kaldırılmalıdır. İkinci yöntem için Fn + F5 tuşlarına basarak başlayın. Toshiba dizüstü bilgisayarınızı kapatın. Güç düğmesini, Fn tuşunu ve F5 tuşunu aynı anda 60 saniye basılı tutun. Bu adımı 5 kez tekrarlayın. Dizüstü bilgisayarı açmak için normal olarak güç düğmesine basın. Bu adımlar sırasında, dizüstü bilgisayarınız doğru şekilde kurulmalıdır. Sorun devam ederse, Toshiba dizüstü bilgisayar onarım birimindeki ekiplerimizle iletişime geçmek ve sorunu onlarla danışmak daha iyidir.

 

Toshiba dizüstü bilgisayar klavyesinin çalışmaması

Toshiba dizüstü bilgisayarınızın klavyesi çalışmıyorsa bu bölümdeki çözümler yardımcı olabilir. Bu sorunu çözmek için öncelikle dizüstü bilgisayarınızın klavyesini yeniden etkinleştirebilirsiniz; İkinci adımda klavye sürücüsünü silin veya klavye sürücünüzü güncelleyin ve son olarak klavye ayarlarını değiştirin. Dizüstü bilgisayar klavyesini etkinleştirmek için Kontrol Panelinden geçmelisiniz. Tüm kontrol paneli öğelerini görüntülemek için Küçük Simgelerle Görüntüle veya Büyük Simgelerle Görüntüle'yi tıklayın. Açmak için Aygıt Yöneticisi'ne tıklayın. Büyütmek için klavyeye çift tıklayın. Klavyenizin yanında flaş simgesini görürseniz, klavyenize sağ tıklayın ve dizüstü bilgisayarınızın klavyesini etkinleştirmek için Cihazı etkinleştir'i seçin. Şimdi çalışıp çalışmadığını görmek için Toshiba dizüstü bilgisayar klavyenizi tekrar deneyin. Bu yöntem işe yaramazsa, klavye sürücüsünü güncellemeniz veya klavye ayarlarını değiştirmeniz gerekecektir. Daha fazla destek ihtiyacınız varsa, Toshiba Dizüstü Bilgisayar Onarım Birimi'ndeki uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Toshiba dizüstü bilgisayar fan onarımı

Toshiba dizüstü bilgisayar fanınız çalışmıyorsa, basit bir sıfırlama ve yeniden başlatma sorunu çözebilir. Ardından cihazınızı kapatın ve birkaç dakika sonra açın. Gerekli araçlara ve yeterli zamana sahipseniz, Toshiba dizüstü bilgisayarınızın fanını temizlemeniz önerilir. Bunu daha önce yapmadıysanız, sizin için zor olabilir. Bu nedenle, Toshiba dizüstü bilgisayar onarım merkezlerinden birine gidip dizüstü bilgisayarınızı servise servis etmek daha iyidir. Dizüstü bilgisayarınızın fanıyla ilgili sorunu çözmek için dizüstü bilgisayarınızın güç kaynağını onarmanız veya değiştirmeniz gerekebilir. Dizüstü bilgisayar onarım teknisyen, cihazı inceledikten sonra fanın veya anakartın değiştirilmesini de önerebilir. Ek olarak, BIOS'unuzu sıfırlamanız veya flash yapmanız gerekebilir. Dizüstü bilgisayardaki soruna bağlı olarak, dizüstü bilgisayar onarım teknisyen cihazınız için bunlardan bir veya birkaçını yapacaktır. Toshiba dizüstü bilgisayarınızın onarımı ile ilgili hizmetlere ihtiyacınız varsa, Jetonar'daki uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Toshiba dizüstü bilgisayar onarım maliyeti

Toshiba dizüstü bilgisayar onarım maliyeti, cihazdaki arızanın türüne ve elbette arızanın ciddiyetine bağlı olarak değişir. Bildiğiniz gibi, dizüstü bilgisayar ve bilgisayar sistemlerinin onarımı iki kısma ayrılır: donanım onarımı ve yazılım sorunlarını giderme. Dizüstü bilgisayar yazılım onarımları genellikle daha düşük bir maliyetle tamamlanır. Ancak bu genel bir kural olarak kanıtlanamaz. Donanım bileşenlerini değiştirmek, dizüstü bilgisayar bileşenlerini onarmaktan daha maliyetli olabilir. Endişelenme. Jetonar, Toshiba dizüstü bilgisayarlarını mümkün olan en uygun fiyata onarır. Ayrıca tüm Jetonar hizmetleri garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Jetonar seyyar dizüstü bilgisayar onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar tablet onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel tablet onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu