Chat with us, powered by LiveChat

iPhone 11 Pro Max onarımı

Adresinizde yetkili ekipler tarafından uzman iPhone 11 Pro Max onarımları. Orijinal garanti ile birlikte her türlü iPhone 11 Pro Max onarım hizmetinin sağlanması

ıstakını gondar

Sofistike tasarımı ve gelişmiş yapısı nedeniyle iPhone 11 Pro Max onarım süreci, modern ve gelişmiş beceriler, deneyim, uzmanlık ve araçlar gerektirir. Jetonar uzman onarım merkezi, iPhone 11 Pro Max ile ilgili tüm hizmetleri bahsi geçen ürünlerle yerine getirmeye hazırdır. Anakart onarımı, telefon çökmesi sorunlarını gidermesi, anten sorunlarının gidermesi, fabrika ayarlarına sıfırlama, LCD onarımı ve değiştirme, cam değiştirme, pil onarımı, çerçeve onarımı, dokunmatik panelin onarım ve değiştirme, hoparlör ve mikrofon Vb. gibi hizmetler Jetonar’da 11 Pro Max onarım servisinde yalnızca bir parçasıdır.

 

iPhone 11 Pro Max onarımı-

 

Jetonar'da iPhone 11 Promex onarım servisi

iPhone 11 Pro Max anakart onarımı

iPhone 11 Pro Max tamiri söz konusu olduğunda iPhone'un en önemli parçası anakartıdır. iPhone anakartı çeşitli elektronik bileşenler, işlemci, bellek ve cihaz ROM'undan oluşur. Tüm bilgiler cihazın ana kartında akar. Bu nedenle fiziksel darbe, su girmesi veya başka herhangi bir nedenle anakartın zarar görmesi durumunda cihazın çalışması da bozulacaktır. Bir iPhone anakartını onarmak, hasarın türüne bağlı olarak maliyetli olabilir, ancak anakartı onarmanın maliyeti tam bir yeni ana karti ile değiştirmeden daha azdır.

 

iphone 11 pro max dokunmatik panelin onarımı

Telefonun dokunmatiği, dokunuş sayısını akıllı telefon için yorumlanabilir elektrik sinyallerine dönüştürür. Bu bileşen, çeşitli yazılım ve donanım nedenlerinden dolayı arızalanabilir ve düzgün çalışmayabilir. Bazı durumlarda, bu parça tamamen devre dışı bırakılır ve dokunmatik komutların hiçbirini yürütmez. Bu durumda iPhone 11 Pro Max touch tamiri, yazılım ve donanım olmak üzere iki kısımda yapılır. Bu sayede yazılım değişiklikleri ile sorun çözülmezse tek yol dokunmatik panelin değiştirilmesi olacaktır. Tabii bu telefondaki entegre dokunmatik ve LCD nedeniyle iPhone 11 Pro Max'in tamiri için cihazın dokunmatik paneli ve LCD setinin tamamen değiştirilmesi gerektiğini unutmayın.

 

iPhone 11 Pro Max Kamera onarımı

iPhone 11 Pro Max tamiri hakkında konuşmaya devam ederken kamera tamiri konusuna geliyoruz. Cihazın kamerası genellikle su ve darbe gibi etkenlerden dolayı çizik, kırılma ve arızalardan muzdariptir ve çoğu durumda ilgili parçanın onarılması ile çözülür, ancak çoğu durumda kameranın arızalanması durumunda kameranın tamamen değiştirilmesi gerekir. sadece kamera modülü çözüm olacaktır. Bazı durumlarda cihazın kamerasında yazılımsal sorunlardan dolayı sorun yaşanmakta, bu durumda fabrika ayarlarına sıfırlama, yanıp sönme vb. önlemler alınarak sorun çözülebilmektedir.

 

iPhone 11 Pro Max'in ekran koruyucu değiştirmesi

Çoğu akıllı telefonun ekranı, güçlü bir koruyucu cam tabakasıyla kaplıdır, ancak bu, her türlü darbe ve basınca dayanıklı olduğu anlamına gelmez ve doğal olarak, darbe veya basınç çok yüksekse, bu tabaka hasar görür ve kırılır. Cam kırıldıktan sonra dokunmatik yine de dokunmatik komutlarını doğru alıyorsa ve gösterge paneli görüntüleri sorunsuz gösteriyorsa endişelenmeyin çünkü bu durumda sadece Apple camı değiştirilerek sorun çözülecektir. Cam kırılması sorunu olması durumunda, iphone 11 pro max'inizi onarmak için Apple Jetonar bayisine talep iletebilirsiniz.

 

iPhone 11 Pro Max cam çerçeve onarımı

iPhone 11 Pro Max tamiri ile ilgili vakalar arasında cihazın arkasındaki cam panelin değiştirilmesi oldukça zor ve zaman alıcıdır. iPhone Pro Max'in arka kapağında yer alan cam panel, cihazın gövdesine bastırılmış durumdadır ve bunu çıkartmak hiç de kolay olmayacak. Bunun için özel cihazlar ve ekipmanlar kullanılmalıdır. Telefonun arka kısmındaki cam paneli çıkardıktan sonra iPhone 11 Pro Max'in kırılan kasasının tamirinin neredeyse ana kısmı tamamlanmış oluyor ve sıra telefonun arka kapağında bulunan yeni bir panele basmaya geldi. iPhone'un arka kapağındaki yeni camı bastırmak için telefonun kapağındaki cam panele doğru şekilde bastıran özel bir cihaz kullanılmalıdır. Tabi bunu yapmadan önce telefonun arka kapağının yüzeyinin iyice temizlenmesi gerekiyor ki yeni cama basılmasına engel bir durum olmasın. Yeni cam bastırılmaz ve düzgün takılmazsa, arka kapak ile cam panel arasındaki boşlukta hava kabarcıkları oluşabilir veya cam panelin kenarları doğrudan cihazın gövdesine bastırılamayabilir.

 

iPhone 11 Pro Max pilinin değiştirilmesi ve onarımı

Lityum pillerin doğası öyledir ki, belirli bir süre sonra ve çeşitli şarj işlemleri gerçekleştirdikten sonra yavaş yavaş elektriği depolama yeteneklerini kaybederler ve nihayetinde kullanıcı için problemler yaratırlar. Pilin hızlı boşalması, cihazın geç şarj olması gibi belirtiler pil sorunlarına işaret eder, bu durumda pilin yeni ve sağlıklı bir numune ile değiştirilmesi gerekir. Pil sorunları olması durumunda, iphone 11 pro max'inizi onarmak için lütfen Jetonar özel onarım koleksiyonu uzmanlarıyla iletişime geçin.

Yorumlar