Chat with us, powered by LiveChat

oyun konsollarının onarımı

Oyun konsolunuzla ve çalışma süreciyle ilgili bir sorununuz varsa, artık sorunu Jetonar'ın oyun konsolu onarım uzmanlarıyla paylaşabilirsiniz...

ıstakını gondar

PlayStation, Xbox, Nintendo vb. gibi oyun konsolları Jetonar’ın uzman onarım merkezinde onarılır ve geliştirilir. Konsolunuz ısınırsa, oyun çalıştırmazsa, açılmıyorsa veya başka bir sorun varsa, Jetonar profesyonel bir onarıma güvenebilirsiniz. Uzmanlarımız, yüksek tecrübeleri ve teknik bilgileri sayesinde oyun konsollarının farklı sorunlarının kaynağını tanıyıp gidirebiliyorlar.

 

oyun konsollarının onarımı

 

Jetonar'da on-line oyun konsolu onarımı talebi

Jetunar, ülkedeki en güncel onarım merkezkerinden olarak siz değerli müşterilerimizin online hizmet talep oluşturma imkanı sağlamıştır. Oyun konsolu onarım talebi oluşturmak için Jetonar sitesine girip ve talep oluşturmak ile ilgili linki tıklayaray talep oluşturabilirsiniz. Ardından belirlenen alanlar aracılığıyla cihazın adını, modelini ve markasını belirtmeniz ve gerekirse açkılama kısmanda not bırakabilirsiniz. Bizim Oyun konsolu onarımın uzmanları sizinle irtibata geçip ve gerekli koordinasyonları yaparak onarım sürecini başlatacaklar.

Konumda oyun konsolların onaırımı için destek; Basit, hızlı ve güvenli Eğer evden çıkmak istemiyorsunuz aynı zamanda oyun konsollarınız'ın onarım hizmetlerini en yüksek hız ve güvenlikle hayalınızda varsa, adresinizde onarım destek ve teslim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler sayesinde Jetonar ekip arkadaşları adresinize gelerek PlayStation, Xbox veya herhangi bir konsol tipini alacaktır. Ardından, Ekibin cihaz onarım üzerinde çalışması için bir onarım merkezine teslim edilir. Oyun konsolunuz Jetonar profesiyonel birimlerinde arıza çözüldükten sonra adresinizde teslim edilecektir. Bu hizmetleri almak için Jetonar web sitesinde verilen linkler aracılığıyla talep oluşturabilirsiniz, ekip arkadaşlarımız sizinle irtibata geçip ye destk için konumunuza gelecekler.

 

Jetonar'da on-line oyun konsolu onarımı talebi

 

Jetonar'da oyun konsollarının tamir maliyeti

Jetunar'daki oyun konsollarının onarım fiyatını hesaplama işlemi, cihazda sorun gidermenin sonucuna bağlıdır. Bir Xbox veya PlayStation'ı tamir etmenin ne kadara mal olduğunu kesin olarak söylemek mümkün değil.Cihazın sorunun incelemesi ve hangi parçaların hasar gördüğünü gerekir. Arızanın şiddeti, onarımların nihai maliyetine etkiler. Parçaları onarmak genellikle çok maliyetli değildir. Ancak parçaları değiştirmeniz gerekiyorsa, yeni parçanın fiyatı nihai maliyete eklenecektir. Jetonar bayilerinde bulunan oyun konsolu tamir teknisyenleri, cihazın arızalarını bulduktan sonra yaklaşık olarak tamir masrafları size bilgilendirecekler. Fakat, onarım işlemi sonunda tahmin edilen fiyatın artma veya azalma olması ihtimalı da mümkndür.

 

makale önerisi : oyun konsolun su girmesi

 

Jetonar'da oyun konsollarının tamir maliyeti

 

Oyun konsolu onarımı hakkında sorularınızı Jetonara sorabilirsiniz

Oyun konsolunuzla ve çalışma süreciyle ilgili bir sorununuz varsa, artık sorunu Jetonar'ın oyun konsolu onarım uzmanlarıyla paylaşabilirsiniz. Site üyeleremiz sorularını, sitedeki on-line temsicilerimize sorup ve aynı anda on-line olarak ve beklemeden yanıt alabiliyorlar. Deneyimli uzmanlar sorulaınızı yanıtlanıp üstelik sorunlarızı çözmek için sizin yanınızda olacaklar.

 

Oyun konsolu onarımı hakkında sorularınızı Jetonar

 

Her türlü oyun konsollarının onarımları kapsamlı Jetonar sisteminde

Jetonar, cihazınızla ilgili her türlü onarım hizmetini en kısa sürede ve en yüksek kalitede almanıza yardımcı olur. Dünyanın en gelişmiş yöntemlerini kullanarak her türlü elektronik cihazı tamir etmek amacımızdır. Bu doğrultuda Jetonar’da her hangi oyun konsolun onarımı yapılabilir be bunun için talep oluşturabilirsiniz.

 

Her türlü oyun konsollarının onarımları kapsamlı Jetonar sisteminde

 

PlayStation onarımları

Jetonar, dünyanın en popüler oyun konsolu PlayStation'ı onarmak için özel tedbirlere sahiptir. PlayStation 3, 4 ve 5'in onarımı dünyadaki en son standartlara uygun olarak ve en yeni cihazları, ekipmanı ve yöntemleri kullanılarak gerçekleştiri.

Eğer Sony konsolunuz bir oyunu iyi başlatmıyorsa, İnternete bağlanmıyorsa veya bağlantısı sürekli kesiliyorsa, açılmıyorsa, otomatik olarak kapanıyorsa veya başka bir sorunu varsa,  Jetonar ile irtiata geçip veya  İnternet sitemizde oyun konsolun onarımı için talep oluşturabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız, sorunların tam çözümüne ve cihazın özel onarımına kadar yanınızda.  

 

PlayStation onarımları

 

Xbox Onarımı

Jetonar'ın tasarlandığı ve donatıldığı hedeflerinden biri de Xbox onarımıdır. Bu ekipteki deneyimli  onarım teknisyenleri, önce Xbox'ın ve kolunun sorunlarını inceler. Ardından, aşağıdaki adımlarla aracılığıyla bu sevilen konsul'un sorunlarını çözer: kart tamiri ve değişimi, cihazın askıda kalma ve kartın ısınmanın sorunlarını gidermesi , grafik yongasının değiştirilmesi ve RAM'in onarılması, konsol sürücüsünün değiştirilmesi, adaptör tamiri, controller tamiri, Kinect'in onarılması  , Sabit sürücüde oyunu çalıştırmak için tüm GTag yazılımlarını yüklemek., oyun konsolunda joystick onarımları. Oyun konsolunuz uzman onarımı ile olan uzaklığınız sadece bir aramadır, böylece hiç terredüt etmeden bize arayın.  

 

Xbox Onarımı

 

Yorumlar

onarım ön istek formu