Chat with us, powered by LiveChat

Telegram mesajlar nasıl kurtarılır

Telegram mesajlarını kurtar gerekebilir, ancak özel sohbetleri sildikten sonra onları geri yüklemek artık mümkün değildir. Ama böyle bir yazılımla...

ıstakını gondar

Telegram sohbetlerinizi silmiş olabilirsiniz ve şimdi Telegram mesajlarını kurtarmanız gerekiyor. Pek çok internet sitesi ve kanalda bu amaca yönelik, çoğu kabul edilebilir bir işlevi olmayan bir dizi özel yazılım satıyorlar. Bu konuda ödeme yapmak istemiyorsanız, tartışmanın devamını kaçırmamanızı öneririz; Çünkü Telegram sohbetlerinin nasıl tamamen ücretsiz olarak kurtarılacağını öğretmeyi amaçlıyoruz.

 

Telegram mesajlarını kurtarmak mümkün mü?

Telegram'da silinen mesajlara tekrar erişebilmenin basit ve kullanışlı bir yolu, ilgili kişiden yardım istemektir. Karşı taraf mesajları silmediyse sorununuzu çözebilirsiniz. Bu kişi Telegram fotoğraflarını ve mesajlarını da silmişse endişelenmeyin; Çünkü Telegram mesajlarını kurtarmak için birçok çözüm ve yazılım var.

 

İPhone'da silinen Telegram mesajlarını kurtarmak mümkün mü?

Bu durumda Telegram mesajlarını kurtarmak mümkün değildir; Telegram bir bulut mesajlaşma yazılımı olduğu için ve özel sohbetleri sildikten sonra geri yüklemek mümkün değildir. Ancak Telegram kanalının veya gruplarının yöneticisiyseniz, 48 saatlik pencerede Son Eylem seçeneğini kullanarak silinen fotoğrafları kontrol edebileceksiniz. Görüntülerin hala orada olduğunu fark ederseniz, onları geri alabilirsiniz.

 

Telegram mesajlar nasıl kurtarılır

Program yönetimine veya dosya yöneticisine girin ve Android klasörünü arayın. Bu klasörü bulduktan sonra onu girin ve veri klasörünü seçin. Ardından org.telegram.messenger seçeneğini seçin ve ardından Önbellek klasörüne tıklayın.

  • Önbellek klasöründe, Telegram'da hedef kitlenizden aldığınız veya gönderdiğiniz tüm öğeleri kolayca görebilirsiniz. Yüklenen içeriğin yüksek hacmi nedeniyle, bu klasör biraz gecikmeyle yüklenebilir. Telegram ile ilgili dosyaları sildiğinizde bu bölümde silinmezler ve tekrar görüntüleyebilirsiniz. Bu nedenle Önbellek klasörü aracılığıyla istediğiniz içeriği kolayca bulabilecek ve istediğiniz yere kaydedebileceksiniz.

 

Telegram verilerini kurtarmak için mükemmel bir yazılımla tanışın

Önbellek klasöründeki bilgileri sildiyseniz, Telegram mesajlarını kurtarmanın ve diğer dosyalara erişmenin imkansız olduğunu düşünebilirsiniz; Bu durum hiç değilse. En iyi Android veri kurtarma programlarından biri olan EaseUS MobiSaver for Android uygulaması ile Telegram mesajlarını kolayca kurtarabilirsiniz.

Telegram sohbetlerini geri yüklemeye ek olarak, görüntüleri ve hatta tüm kişilerinizi kurtarma olanağına sahipsiniz. Bu yazılımı indirmek için Google Play'i kullanın ve İngilizce adını arayın. Uygulama bulunduktan sonra indirme seçeneğine tıklayın ve indirme işlemini tamamladıktan sonra uygulamayı yükleyin.

 

Telegram sohbetlerini kurtarmak için EASEUS Data Recovery yazılımını kullanma

  • EASEUS Data Recovery uygulamasını kurduktan sonra, Telegram sohbetlerini kurtarmak için akıllı telefonunuzu bir USB kablosuyla bilgisayara bağlamanız gerekir. Ardından, sürücüler bölümünden cep telefonunu bulun ve tarama seçeneğine tıklayın. Bundan sonra, istediğiniz içeriği girerek bulabileceğiniz bir klasör gösterilecektir.
  • Örneğin, fotoğrafları veya belirli bir mesajı kurtarmak istiyorsanız, istediğiniz içerikleri vurgulayarak seçin ve ardından Kurtar seçeneğine tıklayın. Son olarak, her şeyi bilgisayarınızda ayrı bir klasöre kaydedin.

Bu popüler yazılımın benzersiz özellikleri arasında profesyonel kurtarma, hızlı erişim ve formatlanmış verilerin kurtarılması sayılabilir. Tüm bu avantajlara ek olarak, EASEUS Data Recovery uygulaması ayrıca çeşitli bellek türlerini de destekler.

Yorumlar