Chat with us, powered by LiveChat

WhatsApp'tan Telegram'a sohbet nasıl aktarılır?

Mesajlaşma için ana program olarak Telegram'ı seçmeye karar verenlerin kullancıları için sohbetleri WhatsApp'tan Telegram'a aktarmak, her zaman...

ıstakını gondar

Önceki mesajları kontrol etmek için sürekli WhatsApp ve Telegram programları arasında geçiş yapma düşüncesi bile yorucu! Ancak Telegram, yeni güncellemesinde WhatsApp mesajlarının Telegram'a aktarılmasını özellikler listesine ekledi. Mesajlaşma için ana program olarak Telegram'ı seçmeye karar verenlerin kullancıları için sohbetleri WhatsApp'tan Telegram'a aktarmak, her zaman endişelerinden biri olmuştur. Artık Telegram'ın bu özelliği, mesajların WhatsApp'tan bu programa sorunsuz ve zorluk çekmeden aktarılmasını sağlıyor ve tüm mesajları tek bir programda alabiliyorsunuz. Siz de WhatsApp'tan Telegram'a sohbet aktarmakla ilgileniyorsanız veya buna ihtiyacınız varsa, bu makaleyi sonuna kadar okuyun ve adımları adım adım izleyin.

 

WhatsApp'tan Telegram'a sohbet nasıl aktarılır?

 

WhatsApp'tan Telegram'a sohbet aktarmak mümkün müdür?

Telegram ve WhatsApp, popüler ve yaygın olarak kullanılan iki mesajlaşma programıdır ve insanlar çoğu zamanlarının bu uygulamalarda geçirir. Ama belki de her birinizin başına bir nedenden dolayı WhatsApp'ı ana mesajlaşma program olarak kullanmak istemiyorsunuz, ancak WhatsApp mesajlarına ihtiyacınız var. Bu nedenle, önceki benzersiz güncellemelerinin ardından Telegram, bu programa yaptığı yeni güncellemede artık WhatsApp mesajlarını Telegram'a sorunsuz bir şekilde aktarma özelliğini ekledi. İnanmayabilirsiniz ama bu aktarımda mesajların zamanlaması bile korunur. Bu nedenle bu yazımızda WhatsApp'tan Telegram'a sohbet aktarma yöntemini ele alacağız.

 

WhatsApp'tan Telegram'a sohbet aktarma adımları

  1. Öncelikle WhatsApp'ı açın ve Telegram'a aktarmak istediğiniz sohbeti seçin.
  2. Sağdaki üç nokta menüsüne dokunun ve daha fazla seçeneği seçin ve Sohbeti dışa aktar'a dokunun.
  3. Fotoğraflarınızın ve videolarınızın da aktarılmasını istiyorsanız, Medyayı dahil et seçeneğini seçin.
  4. Paylaşım menüsünde Telegram'ı seçin ve Telegram'a aktarmak istediğiniz sohbeti seçin.
  5. Kişiyi seçtiğinizde, size bir mesaj gösterilecektir. Devam etmek için içe aktar'a dokunun.
  6. Bu aşamada size sohbet aktarımı ile ilgili bir mesaj gösterilecek ve WhatsApp'tan Telegram'a sohbet aktarma işlemi başlayacaktır.

Aktarım işlemi bittiğinde aynı tarih ve saate sahip mesajların geçmişini Telegram'da görebilirsiniz.

 

WhatsApp mesajlarını Telegram'a aktarırken dikkat edilmesi gerekenler

Sohbetleri WhatsApp'tan Telegram'a aktarırken, bireysel ve grup sohbetlerini aktarırken önce bir öğeyi aktardığınızdan ve ardından bir sonraki öğeye geçtiğinizden emin olmalısınız. Ayrıca, sohbetlerini Telegram'a aktarmak istediğiniz kişinin Telegram'da bir hesabı olması gerekir. Çünkü sohbet aktarıldıktan sonra her iki taraf da görebilir.

Yorumlar