Chat with us, powered by LiveChat

Iphone’da telefon görşme kaydetmesi

Bir telefon görüşmesini iPhone veya başka bir telefona kaydetmek yasa dışıdır, ancak buna izin verilen durumlar vardır. Görüşmenin karşı tarafa bildirilmesi...

ıstakını gondar

Bir telefon görüşmesini iPhone veya başka bir telefona kaydetmek yasa dışı olsa da, bunu yapmanıza izin veren bazı durumlar vardır. Görüşmenin karşı tarafa bildirilmesi durumunda, örneğin bir telefon görüşmesinde veya yasal izin alınması durumunda. iPhone işletim sistemi üçüncü taraf uygulamalara birçok kısıtlama getirdiğinden, bir telefon görüşmesini iPhone'a kaydetmenin bazı sınırlı yolları vardır. Bu yazımızda telefon konuşmalarını iPhone'a kaydetme yöntemlerini ve İran'daki etkinliklerini inceleyeceğiz.

 

iPhone'da telefon konuşmalarını kaydetme yöntemleri

Toplamda, bir telefon görüşmesini iPhone'a kaydetmenin üç yolu vardır:

  • Bir telefon görüşmesini bir ses kaydedici veya başka bir çevresel aygıtla iPhone'a kaydetmesi
  • Google Voice uygulamasıyla bir telefon görüşmesini iPhone'a kaydetmesi
  • Özel uygulamalarla telefon konuşmalarını iPhone'a kaydetmesi

 

İkinci bir telefonla iPhone'da bir telefon görüşmesini kaydedin

Herhangi bir konuşma türünde bir telefon görüşmesini iPhone'a kaydetmenin en kolay ve pratik yolu harici bir kayıt cihazı kullanmaktır. Bunun için telefonunuzu, iPad'inizi hatta Windows Kaydedici uygulamasını kullanabilir veya profesyonel bir ses kayıt cihazı tercih edebilirsiniz. Görüşme sırasında (ve tabii ki karşı tarafa haber verdikten sonra) aramayı hoparlör moduna almanız ve bu cihazlardan biriyle görüşmenizi kaydetmeniz yeterlidir.

 

Google Voice ile iPhone'da telefon görüşmesini kaydetmesi

Google Voice hizmeti, diğer kullanıcılarla ücretsiz arama yapmanızı sağlar. Bu hizmetin özelliklerinden biri, telefon konuşmalarını iPhone'a kaydetme yeteneğidir. Tabii bu ihtimal Android telefonlar için de mümkün. Elbette bu hizmet ülkemizde verilmemektedir ve kurulum için cihazınızın IP'sini değiştirmeniz gerekecektir. Ancak isterseniz bir Gmail hesabı ve Google Voice uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Ve ayarlar menüsüne gidin ve Ayarlar > Çağrılar'da Gelen arama seçeneklerini etkinleştirin. Bu sayede konuşmanızın sesi Google sunucularına kaydedilecek ve ileride buna erişiminiz olacaktır.

 

Ses kayıt uygulamaları

Telefon konuşmalarını iPhone'a kaydetmeyle ilgili sorunlardan biri, iOS'un üçüncü taraf yazılımların iPhone'un mikrofonuna ve ses sistemine erişmesi için oluşturduğu sınırlamalardır. Bu nedenle, bazı yazılımlar iPhone'daki telefon konuşmalarını kaydetmemektedir. Tabii ki, bu engeli aşmayı başaran uygulamalar var. Tabii ki, bu uygulamaların çoğu ücretlidir veya ücretsiz olarak sınırlı hizmetler sunar.

 

Rev Call Recorder

Bir telefon görüşmesini Rev Call Recorder uygulamasıyla bir iPhone'a kaydetmek için geçerli bir ABD telefon numarasına ihtiyacınız vardır. Bu yazılımın sizin için yarattığı tek ihtiyaç budur ve kurulumdan sonra size herhangi bir maliyet getirmez. İnsan tercümanlardan oluşan bir ekip tarafından desteklenen çağrının yazıya dökülebilmesi, bu uygulamanın iyi özelliklerinden biridir. Genel olarak, telefon konuşmalarını iPhone'a kaydetmek için bunun en iyi seçiminiz olduğu söylenebilir.

 

Call log Pro

Bu uygulama ücretsizdir ve pratikte İranlı kullanıcılar için uygun bir seçenek olabilir. Ancak bu yazılımda yalnızca giden aramaları kaydedebilirsiniz. İkinci sınırlama, telefon görüşmesini iPhone'a ücretsiz olarak kaydetmek için 2 dakikalık sınırlı süredir.

Bu uygulama, telefon konuşmalarını iPhone'a kaydetme ihtiyacınızı büyük ölçüde çözer. Elbette bu uygulamanın ücretsiz olması zaman sınırından kaynaklanmaktadır. Ancak Call Log Pro uygulamasına göre gelen ve giden aramaları kaydedebilme avantajına sahiptir. Ücretsiz sürümde, sesli aramalarınızı ayda sadece 20 dakika kaydedebilir ve yazıya dökebilirsiniz.

 

TapeCall Pro

Bu uygulama, giden ve gelen aramalar için telefon konuşmalarını iPhone'a kaydetme özelliğine sahiptir. Tabii ki, bu uygulama ücretlidir ve satın almaya gücünüz yetmezse, pratik olarak seçenekler listenizden kaldırılacaktır.

Yorumlar