Chat with us, powered by LiveChat

2021'in en iyi Android antivirüsü

Telefonlar, halka açık ve güvenli olmayan gibi virüslü kaynaklar aracılığıyla tehdit altındadır. Bu telefonunuz için en iyi antivirüs programını bilmek önemlidir.

ıstakını gondar

Virüsler, truva atlar virüsler, kimlik avı, fidye yazılımı veya casus yazılım olsun, elektronik cihazlarımız genellikle kötü niyetli saldırılara maruz kalır. Android telefonlar bu kuralın bir istisnası değildir. Telefonlarımız, herkese açık ve güvenli olmayan Wi-Fi ağları, kötü amaçlı programlar veya virüslü siteler gibi virüslü kaynaklar aracılığıyla her zaman tehdit altındadır. Bu nedenle telefonunuza bir virüsten koruma yazılımı yüklemenizi öneririz ve telefonunuz için en iyi virüsten koruma yazılımını bilmek önemlidir. Bu yazıda, en iyi Android antivirüs 2021'i tanıtacağız. Telefonunuzun güvenliğini de sağlamak istiyorsanız, şu anda telefonunuza en iyi Android antivirüs 2021 listesindeki seçeneklerden birini yüklediğinizden emin olun.

 

2021'in en iyi Android antivirüsü

 

2021'in en iyi Android antivirüsü

Telefonunuzu korumak için, sizi çeşitli yazılım virüslerin korumak için en iyi Android antivirüs 2021'i yüklemelisiniz. Neyse ki, piyasada birçok seçenek var. Bu programlar yalnızca iyi algılama ve kötü amaçlı yazılım önleme özelliklerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda size birçok uygun gizlilik ve hırsızlığa karşı koruma özelliği de sağlar. Bu uygulamalardan bazıları tamamen ücretsizdir ve diğerleri uygulama içi ödemelerle ücretsizdir.

 

En iyi Android antivirüs 2021 tanıtması

Bu listede sunmayı planladığımız tüm antivirüsler iyi özelliklere sahiptir ve her türlü kötü amaçlı yazılımla başa çıkmak için yeterli gücü kullanır. Burada tanıdık isimler göreceksiniz. Avast, Bitdefender, AVG, McAfee, Kaspersky ve Norton 360 gibi isimler bilgisayar dünyasında güçlü antivirüsler olarak kabul ediliyor. Şimdi varlıklarını en iyi Android antivirüs 2021 listesinde görüyoruz.

 

1- Avast Mobile Security antivirüs

Avast antivirüs, bilgisayarlar için güçlü ve ücretsiz bir antivirüs olarak yıllardır biliniyor. Ancak geliştiricileri, en iyi Android antivirüs 2021 olarak adlandırılabilecek Android telefonlar için antivirüslerinin mobil sürümünü yayınladı. Bu uygulamanın ücretsiz sürümü yalnızca sisteminizi düzenli olarak taramakla kalmaz ve kötü amaçlı yazılımların sisteme girmesine izin vermez, aynı zamanda çok çeşitli kullanışlı özellikler sunar. Örneğin, istenmeyen aramaları filtreleyebilir ve Wi-Fi güvenliğinizi kontrol edebilirsiniz. Hatta bu uygulamanın hırsızlık önleme özelliğini etkinleştirin.

 

2- Bitdefender Free Antivirüs

Çeşitli güvenlik ihtiyaçlarına yönelik onlarca ürünüyle Bitdefender, internet güvenliği alanında bir diğer etkin isim. Bunlardan biri Android telefonlar için Bitdefender Antivirus Free. Bu uygulama, kötü amaçlı yazılımlara ve bulut taramasına karşı sistem koruması sağlar. Telefonunuza yeni bir uygulama yüklediğinizde, otomatik olarak taranacaktır. Ancak Bitdefender'ı en iyi Android antivirüs 2021 ünvanına layık kılan en önemli özelliklerden biri bu uygulamanın çok küçük boyutudur.

 

3- Android için AVG Antivirüs

Virüslere, hırsızlık önleme araçlarına karşı mükemmel koruma sağlayan, telefonunuzu ve uygulamalarınızı kilitleyen ve telefonunuzun kamerasını hırsız izleyici olarak kullanan güçlü bir antivirüs arıyorsanız, Android için AVG AntiVirus'u öneririz. Aynı zamanda en iyi Android antivirüs 2021 olarak kabul edilen bu yazılım ile istenmeyen aramaları engelleyebilir ve hatta İran yaptırımları altındaki sitelere erişmek için bu programın dahili VPN'ini kullanabilirsiniz.

 

4- McAfee Mobile Security antivirüs

Bay John McAfee birkaç ay önce vefat etti, ancak McAfee Mobile Security adlı mobil antivirüsü artık en iyi Android antivirüs 2021 olarak Google Play Store'da mevcut. Bu uygulama ağınızı, uygulamalarınızı ve dosyalarınızı tarar ve uygulamaların kişisel bilgilerinize ne ölçüde erişebildiğini görmenizi sağlayan bir gizlilik denetimi aracıyla donatılmıştır. McAfee'nin size sunduğu diğer özellikler arasında hırsızlık önleme araçları, pil ve bellek güçlendiriciler ve depolama temizleyicileri bulunur.

 

5- Kaspersky Mobil Antivirüs

Ve en iyi Android antivirüs 2021 unvanını alabilecek son antivirüs, Kaspersky Mobile Antivirus. Bu virüsten koruma yazılımının ücretsiz ve premium olmak üzere iki sürümü mevcuttur, elbette bazı uygulama indirme siteleri size bu virüsten koruma yazılımının premium sürümünü ücretsiz olarak sağlar. Bu antivirüs, tüm kötü amaçlı yazılımların %99,9'una kadarını algılayabiliyor, kullanıcının isteğine göre taramalar sağlayabiliyor ve ayrıca kullanıcılarına telefonun yerini bildirme ve ekranını uzaktan kilitleme gibi hırsızlığa karşı koruma özellikleri sağlıyor.

Yorumlar