Chat with us, powered by LiveChat

A7 Samsun cep telefonun sorunları

Galaxy A7'nin Jetonar merkezinde anında onarımı. İş yerinizde veya evde A7 Gaşaxy cep telefonun sorun tespiti. Türkiye'de 1 ila 24 saat arası ...

ıstakını gondar

Cep telefonlarda, arızalanmasına neden olabilecek binlerce elektronik bileşen kullanır. Samsung Galaxy A7 bu kuralın bir istisnası değildir ve çeşitli sorunlarla karşılaşabilir. Bu yazımızda A7 cep telefonun sorunlarını inceleyeceğiz ve bunları çözmenize yardımcı olacağız. A7'deki en büyük sorunlar diğer Samsung telefonlarıyla aynı; Dolayısıyla, başka Samsung marka telefonlara sahipseniz, bu makale sizin için yararlı olabilir, galaxy a7 cep telefonunun onarımı da dahil olmak üzere Samsung telefonlarının herhangi bir sorununu onarmak için, Samsung telefon onarım için Jetonar uzmanlarına güvenin.

 

Samsung A7 cep telefonu onarımı

Kaliteli ve hızlı Samsung A7 telefon tamiri için Jetonar yanınızda. A7 cep telefonu onarımları, en deneyimli akıllı telefon tamircileri tarafından iyi donanımlı bir atölyede gerçekleştirilir. Uzmanlarımız, telefonu dikkatli bir şekilde inceleyip sorun giderdikten ve hasarlı parçaları belirledikten sonra arızalı bileşenleri onarır veya değiştirir. Gerekirse, telefonla ilgili herhangi bir sorunu ortadan kaldırmak için yazılım onarımları yapılır. Cep telefonu onarım talebinizi Jetonar uygulaması veya web sitesi üzerinden ileterek en özel Samsung E7 mobil onarım hizmetlerinin size en kısa sürede sunulabilmesini sağlarız.

 

Samsung Galaxy A7'nin Özellikleri

Samsung A7, markanın üçlü kamera ile donatılmış ilk cep telefonu. f/1.7 diyafram açıklığına sahip 24 megapiksel sensör, f/2.4 diyafram açıklığına sahip geniş açılı lense sahip 8 megapiksel sensör ve sabit odaklı lens ve f/2.2 diyafram açıklığına sahip 5 megapiksel sensör bu telefonun kamera setini oluşturuyor. Samsung Galaxy A7'nin çekici özelliklerinden biri de arka gövdesi. Bu gövde camdan yapılmıştır ve ışık açısının değişmesiyle yansımaları da değişir. Bu telefonun 6 ve 8 GB RAM'li iki versiyonu mevcuttur ve kullanıcı seviyenize göre bu versiyonlardan birini kullanabilirsiniz. Octa14 nm dört çekirdekli işlemci, ekranıyla birlikte kullanıcılara benzersiz bir multimedya deneyimi sunabilen Mali-G71 grafik işlemcisi olarak da kabul ediliyor.

 

Samsung Galaxy A7 sorun tespiti ve onarımı

A7'nin sorunları her modelde farklı olabilir veya bu sorunların hiçbirini fark etmeyebilirsiniz; Ancak bu sorunlara ve nasıl çözüleceğine bir kez aşina olduğunuzda, nerede olursanız olun sorunu kendiniz çözebilirsiniz. Telefonunuz ani kapanma, ekran kapanması ve hareketsizlik, Wi-Fi bağlantısı olmaması, SIM kart internet bağlantısı olmaması, uygulamadan ani çıkışı, Bluetooth bağlantısı omaması veya Google Play Store'dan uygulama indirilmaması bu yazımızda bir çözüm sunuyoruz.

 

Samsung Galaxy A7nin aniden kapanması kapanması

A7 ile ilgili sorunlardan biri, telefonun aşırı ısınmasına neden olabilecek aniden kapanmasıdır. Bu sorunu çözmek için telefonunuzun pil şarjını %100'e yükseltebilir, ardından şarjı boşaltarak telefonu kapatabilirsiniz. Ardından, telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayın ve ardından sorunu kontrol edin.

 

Google Play Store'dan uygulama indirmeme sorunu

Telefonunuz Google Play Store'dan uygulama indirmiyorsa, telefon ayarlarınıza gidin ve Play Store uygulamasıyla ilgili tüm bilgileri ve önbelleği temizleyin. Ardından Play Store arama geçmişini de temizlemeniz gerekir. Bu yöntem Play Store'dan uygulamalar indirerek A7 telefonun sorunlarını çözebilir.

 

Samsung Galaxy A7nin kilitlenmesi ve onarımı

Telefonunuzla çalışırken ve internette gezinirken ekran aniden kilitleniyor ve çöküyorsa, A7 telefonda sorun gidererek bu sorunu fark edeceksiniz. Telegram veya YouTube gibi belirli bir uygulamayı kullanırken bu sorunla karşılaşırsanız, sorun o yazılımdadır ve yazılımı güncellemek büyük olasılıkla sorunu çözecektir. Kişiler, Messenger ve Galeri gibi telefon uygulamalarınızla çalışırken bu sorunla karşılaşırsanız, telefon ayarları sayfanıza gidin, ardından Uygulamalar'a gidin ve Varsayılan Uygulamalar'a tıklayın. Kilitlenen programı girin ve ardından önbelleğini temizleyin.

 

Samsung Galaxy A7nin  Uygulamalardan aniden çıkması sorunu

A7 ile ilgili bir diğer sorun ise kullanımda olan uygulamaların aniden çıkması. Bu belirli bir uygulamada olursa, telefonunuzun ayarlar sayfasına gidin ve Uygulamalar bölümüne gidin, ardından istediğiniz uygulamaya girin ve önbelleğini temizleyin. Sorun devam ederse, programı silin ve Google Play Store'dan tekrar indirin. Uygulamanızın güncel olduğundan emin olun; Bazen bir uygulama güncel değildir ve çökmesine neden olur. Sorun devam ederse, telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayın ve sorunu kontrol edin.

 

A7 cep telefonu Wi-Fi'ye bağlanmaması sorunu

Galaxy a7 cep telefonunun sorunlarından biri de Wi-Fi'ye bağlanmamasıdır. Bu sorun ortaya çıkarsa, önce modeminizi kontrol etmelisiniz. Diğer cihazlarda bağlantı sorunları var mı? Modemden sorun olmazsa, sorun telefonunuzdan olacaktır. Telefonunuzu bir dakikalığına Uçak Moduna alın veya yeniden başlatın. Telefonunuzun donanımıyla ilgili bir sorun olabilir.

 

A7 cep telefonu İnternet SIM kartına bağlanmaması sorunu

Telefonunuzu SIM kart İnternet'e bağlamaya çalışırsanız ancak bunu başaramazsanız, A7 telefon data internet sorunları için öncelikle SIM kartınızı telefondan çıkarıp tekrar telefona takmanız gerekir. Telefonunuzu bir dakikalığına Uçak Moduna alın veya yeniden başlatın. Ayrıca telefon ayarları sayfanızdan mobil ağ ayarlarınızı kontrol edin. SIM kartını kullandığınız operatörden irtibata geçebilirsiniz.

 

Samsung Galaxy A7nin bluetooth’a bağlanmaması sorunu

A7 ile ilgili bir diğer sorun da kablosuz hoparlör gibi bir Bluetooth cihazına bağlanmamasıdır. Her şeyden önce, telefonunuzun işletim sistemini onun için yayınlanan en son Android sürümüne güncellediğinizden emin olun. Ardından, Bluetooth aracılığıyla bağlanmak istediğiniz cihazın bunu yapmanıza izin verdiğinden emin olun. Son olarak, Bluetooth'unuzu kapatabilir ve bir dakikalığına tekrar açabilirsiniz.

Yorumlar