Chat with us, powered by LiveChat

Lenovo bayisi

Herhangi bir not Book, Lenovo akıllı telefon ve diğer Lenovo ürünleri kullanıyorsanız ve cihazınız bir onarıma ihtiyacı varsa, Lenovo bayisi (Jetonar) ...

ıstakını gondar

Lenovo bayiliği adı altında faaliyet gösteren merkezler, çeşitli Lenovo markalı ürünlerin satışı, satış sonrası hizmet, Lenovo ürünlerinin onarımı ve ürün parçalarının orijinal parçalarla değiştirilmesi için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ancak İran'da resmi bir Lenovo bayisi yok. Lenovo ürün onarımı ve satış sonrası destek hizmetleri sağlayan saygın merkezlerden biri de Jetonar kapsamlı ve çevrimiçi sistemidir. Merkez, Lenovo tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere çeşitli Lenovo markalı ürünleri onarmak ve sorunlarını gidermek için en son teknolojileri ve özel araçları kullanır. Deneyim, beceri, uzmanlık ve özel onarım araçlarının kullanımı, şirketin ürünlerinin kullanıcılarına en iyi hizmeti sunan Jetonar'ın özellikleridir. Merkezi Çin'de bulunan çok uluslu bir şirket olan Lenovo, dünyanın en tanınmış teknoloji şirketlerinden biridir ve markanın ürünlerinin dünya çapında kendi kullanıcıları vardır. Lenovo bayileri tüm dünyada ve farklı ülkelerde bulunabilir.

 

Lenovo bayisi

 

Lenovo bayilik geçmişi ve tarihçesi

Lenovo Multinational, bilgisayar ürünleri üretiminde faaliyet gösteren ve ilk olarak Liu Shuanji tarafından Pekin'de kurulan Çinli bir şirkettir. Şirket başlangıçta Lenovo yerine Legend olarak adlandırıldı ve daha sonra 2003'te Lenovo olarak yeniden adlandırıldı. Lenovo, dünya çapında aktif bir temsilcisi olan kişisel bilgisayarlar ve bilgisayar çevre birimleri alanında en başarılı ve tanınmış şirketlerden biri olarak kabul edilebilir. Mühendislerinin dehasına ve yaratıcılığına güvenen şirket, teknoloji dünyasının en iyi ürünlerini sunmuştur. Şirketin şu anda 60'tan fazla ülkede aktif şubeleri bulunmaktadır ve bu markanın çeşitli kişisel dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve diğer Lenovo ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli ürünleri 160'tan fazla ülkede sunulmaktadır. Lenovo markalı ürünlerin benzersiz özellikleri bu markayı küresel hale getirdi.

 

Lenovo'nun başarıya ve ilerleme yolu

Lenovo, varlığının ilk yıllarında kendi kişisel bilgisayarlarını üretmedi. 1990'da şirket üreticileri, Lenovo'nun ilk tescilli kişisel bilgisayarını tasarlayıp üretebildiler. Bu noktadan sonra, Lenovo hızla başarıya giden yolu izleyerek dünyanın en başarılı üç kişisel bilgisayarından biri haline geldi. Yıllar geçtikçe, şirket dünyaya daha fazla ürün sunabildi ve yıllık karı önemli ölçüde arttı. Şirket, dijital kameralar ve çeşitli ağ araçları ve ekipmanları gibi çeşitli dijital ürünler üreterek başarıya giden yolunu genişletti.

 

Lenovo'nun dünyadaki temsilcisi

Lenovo markasının dünyada artan başarısı ve dünyada şirketin ürünlerine olan talebin artmasıyla birlikte Lenovo bayiliğine olan talep de arttı. Şirketin çeşitli şubeleri doğrultusunda dünyadaki aktif acenteler de kullanıcıların parça satışı, tamiri ve değişimi gibi farklı ihtiyaçlarını karşılamıştır. Bu merkezlerde bu firmaya ait laptop ve kişisel bilgisayarlar başta olmak üzere çeşitli Lenovo marka ürünlerin tamiri ve arıza giderimi yapılmaktadır. Saygın acentelere sahip olmak, her şirketin ürünlerini sunarken düşündüğü avantajlardan biridir ve bunlara rağmen kullanıcılar bir şirketin farklı ürünlerini daha güvenle satın alırlar. Bu nedenle Lenovo'nun dünya çapında bir bayiliği bulunmaktadır.

 

Lenovo markasının farklı ürünleri

Belirtildiği gibi, Lenovo, dijital ürünler alanında geniş bir ürün yelpazesi ve bilgisayar teknolojisine dayalı çeşitli ürünler üretir ve satar. Bu şirketin en önemli ve popüler ürünleri Lenovo dizüstü bilgisayarlar ve bilgisayarlardır. Lenovo'yu diğer popüler Lenovo ürünleri ve akıllı telefonlar takip ediyor. Her türlü masaüstü bilgisayar, bilgisayar sunucuları, her türlü güzel Lenovo monitör ve ekranları, yüksek kaliteli dijital kameralar, her türlü ağ ekipmanı ve çeşitli dijital araçlar ile her türlü Lenovo marka depolama cihazları en önemlileri ve önemli ürünler Bu dünyaca ünlü marka tarafından üretilmekte ve tedarik edilmektedir. Tüm bu ürünler Lenovo bayilerinde tedarik edilir, onarılır ve sorunları giderilir. Ayrıca, parça değiştirmeniz gerekirse, saygın Lenovo bayileri, bu markanın farklı ürünlerindeki sorunu çözmek için ana parçaları kullanır.

 

Jetonar seyyar cihaz onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar cihaz onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel tablet onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu