Chat with us, powered by LiveChat

Sony bayisi

Konsollardan, Sony TV'lerden ve diğer Sony ürünlerinden herhangi birini kullanıyorsanız ve cihazınızın uzman olarak onarılması gerekiyorsa, Sony bayisi (Jetonar)...

ıstakını gondar

Elektrik ürünleri alanında faaliyet gösteren çeşitli şirketler arasında Sony, ürünlerini dünya çapında satan en büyük ve en tanınmış şirketlerden biridir. Sony, aslen çeşitli ülkelerde aktif temsilcilikleri bulunan ve ürünlerini bu ülkelerde de üretip satan bir Japon şirketidir. Çeşitli ülkelerdeki Sony bayileri, garanti olarak çeşitli satış ve satış sonrası hizmetler sunar. Büyük Japon şirketi, çok çeşitli elektrikli ürünler, ev aletleri ve akıllı aletler sunmaktadır. Bu firma her türlü telefon ve tablet, TV ve beyaz eşya, her türlü cihaz ve oyun konsolu vb. ürünlerin üretimi alanında faaliyet göstermektedir.

Jetonar, kullanıcıların cep telefonları, tabletler, TV'ler, oyun konsolları ve diğer ses ve video ürünleri dahil olmak üzere çeşitli Sony marka ürünlerini onarmasına yardımcı olabilir.

 

Sony Geçmişi  ve tarihçesi

Sony'nin şirketi ilk olarak 1946'da Masaru Ibuka ve Akio Morita tarafından Japonya'da kuruldu. Sony tarafından ev aletleri ve elektrikli ev aletleri üretimi, video oyunlarının ve eğlencenin geliştirilmesi, film endüstrisi ve müzik endüstrisi gibi çeşitli sektörlerde çeşitli ürünler kullanılmaktadır. Bu şirket, üst düzey TV'lerin en iyi üreticisidir. Sony bayileri tarafından üretilen kameralar da çok güçlü sensörlerle donatılmıştır. Ayrıca Sony, müzik ve video oyunları ve eğlence alanındaki en büyük ve en başarılı şirketlerden biri olarak kabul edilebilir. Sony'nin başarısının başlangıç ​​noktası, Japon ihtilafı sırasında şirketin radyosunun üretimiydi. Bu şirketin adıyla ilgili bir başka ilginç nokta. Sony'nin kurucuları, şirkete dünya çapında tek bir telaffuzla okunacak bir isim seçmeye karar verdiler ve bu nedenle asıl hedefleri şirketin ürünlerini küreselleştirmekti.

 

Sony dünyada hangi ülke ve bölgelerde aktif olarak faaliyet gösteriyor?

Belirtildiği gibi, büyük Sony şirketi dünyanın çok büyük ülkelerinde aktif temsile sahiptir. Sony bayiliği, çeşitli Sony ürünlerinin satış departmanlarını ve bu şirketin çeşitli ürünlerinin onarım ve satış sonrası servis bayiliğini içerir. Elbette birçok büyük marka gibi şu anda Türkiye'de resmi bir Sony temsilcisi yok. Ancak, çeşitli Sony ürünleri ve satış sonrası hizmetler sunan saygın şirketler ve merkezler bulunmaktadır. En iyi uzmanları kullanan ve en yüksek düzeyde hizmet kalitesi sunan bu merkezler, Sony satış sonrası hizmet sağlayıcıları şeklinde çeşitli Sony markalı ürünlerin onarımı ve servisi konusunda faaliyet göstermektedir. Jetonar, bu markanın telefon ve tabletler, Sony TV'ler, Sony marka oyun konsolları, Sony kamera ve video kameralar, video projektörleri ve bu şirketin diğer ürünleri dahil olmak üzere çeşitli ürünlerinin onarım ve satış sonrası servis alanında gerekli hizmetleri verebilmektedir.

 

 

Sony'nin farklı ürünleri nelerdir?

Sony, çok çeşitli elektrikli ürünler üretir ve satar. Sony marka oyun konsolları bu markanın en popüler ürünlerinden biridir. Daha sonra video projektörleri, Sony TV'ler, DVD oynatıcılar gibi çeşitli ses ve görüntü ürünleri de bu şirketin öne çıkan diğer ürünleridir. Sony TV'ler dünyanın en çok satan ürünleri arasındadır. Bu şirketin Vaio dizüstü bilgisayarları da dünyanın en çok talep edilen ürünleri arasında yer alıyor ve çok sayıda hayranı var. Her türlü video oyunları, Sony markasına ait her türlü cep telefonu ve tabletleri, her türlü ev ses cihazları vb. Sony Global Company tarafından üretilip sunulan ve tüm dünyada çok sayıda hayranı olan diğer ürünler arasındadır.

 

Jetonar seyyar cihazların onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar cihaz onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel cihaz onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu