Chat with us, powered by LiveChat

Canon bayisi

Herhangi bir tür yazıcı, Canon fotoğraf makinesi ve diğer Canon ürünleri kullanıyorsanız ve cihazınızın uzman olarak onarılması gerekiyorsa (Jetonar) ...

ıstakını gondar

Canon, dünya çapında birçok başvuru sahibi ve hayranı olan popüler bir markadır. Eski bir Canon kullanıcısıysanız, Canon fotoğraf makinesi, Canon yazıcı, Canon fotokopi makinesi vb. cihazları satın almak için kesinlikle tekrar bu markayı tercih edeceksiniz. Kalite, tüm eski ve yeni Canon ürünlerinin kilit unsurudur. Tüm Canon cihazları, çok basit ve standart bir hizmetle orijinal kalitesine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Elbette, onarım hizmeti almak için bir Canon bayisine gitmeniz gerekir. Türkiye'de Jetonar, bir canon bayisinde bulunan tüm hizmetleri sunabilir.

 

Canon bayisi

 

Canon bayilik tarihçesi ve geçmişi

Canon, bildiğiniz gibi profesyonel fotoğraf makinelerinin en popüler markasıdır. Çekici ve sistematik yetenekler, mükemmel güzellik, kullanımı kolay ve anlaşılır, Canon fotoğraf makinelerinin başlıca avantajlarıdır. Dünyanın dört bir yanındaki Canon bayileri, kameraların ve tabii ki diğer Canon sistemlerinin günlük satışlarıyla karşı karşıya. Bu yüksek satış ve benzersiz teknolojinin kökleri 1933'e dayanmaktadır. Bu yıl dört arkadaş, fotoğraf lensleri alanında araştırma ve çalışma yapmak için bir laboratuvar kurmayı planlıyor ve fikirlerini küçük bir yatırımla pazarlamaya çalışıyorlardı. Yoshida Guru, Ochida Saburo, Takeshi Mitarai ve Mida Tako, Canon'un rakibi Nikon fotoğraf lenslerini kullanarak Visual Industries adlı bir laboratuvar kurduktan sonra ilk kameraları Coenon'u ilk yapanlardı. Bu kamera, bugün tüm Canon başarısının başlangıcıdır.

 

Canon bayiliği

Canon'un dünya çapında Amerika Birleşik Devletleri, Afrika, Japonya, Asya, Okyanusya, Hollanda ve Londra dahil olmak üzere birçok ülkede ofisleri bulunmaktadır. Canon kullanıcıları hayatın her kesiminden gelir. Bu popüler markanın artık dijital görüntülemenin üç farklı alanında (lazer yazıcılar, dijital kameralar, fotokopi makineleri ve güçlü tarayıcılar) üretim merkezleri bulunuyor. Canon ürünlerinin tıbbi, ofis ve hatta tıbbi ve tedavi amaçlı olarak üretildiğini bilmek ilginçtir.

Canon cihazlarını Jetonar'a emanet ederek, Canon'un satış sonrası hizmetinin keyfini çıkarırken, Canon'un Jetonar onarım garantisinden de yararlanacaksınız.

 

Jetonar'da Canon ürünleri için adresinizde onarım hizmetleri

Canon'un üretim sistemlerinden birine sahipseniz, Canon ürünlerinin yapısal durumunu onarmak için diğer ülkelerdeki bir Canon bayisini ziyaret etmeyi ve Canon cihazlarınızın performansını eski haline getirmek için Canon yerinde onarım hizmetlerini kullanmayı unutabilirsiniz. . Jetonar, tüm Canon dev yazıcıları ve yazıcıları için bu yerinde onarım hizmetlerini sunar. Yazıcınızın hangi yılda yapıldığı veya hangi sorunu yaşadığı önemli değildir. Canon baskı makinelerinde olabilecek küçük ve büyük tüm kusurlar uzmanlarımız tarafından çözülebilir.

 

Canon kamera bayileri

1934'te Canon, ilk ürünü olan 35 mm'lik bir kamerayı piyasaya sürdü. Markanın Japon kurucuları, kameraları için Budist dilinde "şükran günü" anlamına gelen Kwanon adını seçtiler. Bu kamera çok satış yaptı ve şirketin en önemli ürünü oldu. Birçok başarıdan sonra şirket adını Canon olarak değiştirdi. Canon 1984'ten beri kamera üretiyor. Canon dijital kameraların üretimi RC-701 ile başladı ve RC serisi kameralar PowerShot ve Digital IXUS modellerinde üretildi. 5D, 5D II, 5D III, 5D IV tam çerçeve kameralar ve 80D, 90D, 7D II, 300D, 350D sensörlü kırpma kameraları, Canon'un en başarılı kamera ürünlerinden bazılarıdır. Genel olarak Canon fotoğraf makineleri iki gruba ayrılır; EOS olarak bilinen DSLR kameralar ve POWER SHOT olarak bilinen ev veya kompakt kameralar. Canon bayilerinde ana hedef müşteri ihtiyaçlarına odaklanmaktır. Bu ajans, müşterilerin Canon fotoğraf makineleriyle çeşitli fotoğrafçılık ve görüntüleme alanlarında hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlar.

 

Jetonar seyyar cihaz onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar cihaz onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel cihaz onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu