Chat with us, powered by LiveChat

Dell Bayisi

Herhangi bir Notebook bilgisayar, Dell dizüstü bilgisayarlar ve diğer Dell ürünleri kullanıyorsanız ve cihazınızın uzman olarak onarılması gerekiyorsa...

ıstakını gondar

Dell'in dünyanın çoğu ülkesinde bir temsilci ofisi vardır. Dell ürünleri için satış ve satış sonrası servis hizmeti veren merkezlerin yanı sıra bu laptopların tamiri ve parça değişimi konusunda uzmanlaşmış onarım firmaları olarak merkezler de bulunmaktadır. Jetonar kapsamlı online merkezi, Dell ürünlerini en iyi kalitede onaran onarım merkezlerinden biridir. Dünyadaki çeşitli dizüstü bilgisayar ve masa üstü bilgisayar markaları arasında Dell markası, uzun yıllardır dünyanın en ünlü ve tanınmış dizüstü bilgisayar markalarından biri olmuştur. Dell'in çeşitli ürünleri dünya çapında yaygın olarak satılmaktadır ve Dell ürünlerinin satışına ve tedariğine yönelik yıllık yüksek bir talep vardır. Dell'in ürettiği dizüstü bilgisayarlar Türkiye'nin en popüler ürünlerinden biridir. Dell dizüstü bilgisayarlar; Sıradan modellerden Türkiye'deki en güncel ve gelişmiş modellere kadar birçok kullanıcıyı kendine çekmiştir. Dell, merkezi Teksas, ABD'de bulunan ABD merkezli bir şirkettir.

 

Dell Bayisi

 

Dell şirketin geçmişi ve Tarihçesi

Dell Corporation, 1984 yılında Teksas, ABD'de kurulmuş ve faaliyetlerini genişleten bir Amerikan özel şirketidir. Ancak şirketin faaliyet alanı Amerika Birleşik Devletleri ile sınırlı değildi ve Dell operasyonlarını dünya çapında genişletti. Yıllar içinde şirket, dünyanın en büyük kişisel bilgisayar sistemleri, dizüstü bilgisayarlar ve diğer aksesuarlar üreticilerinden biri haline geldi. Dell, dünyanın bilişim şirketlerinin devi olarak kabul edilebilir. Dell markalı ürünlerin başvuranlarının ve kullanıcılarının çoğu, e-ticaret kullanıcıları, öğrenciler ve araştırmacılar, video oyunu geliştiricileri, video ve görüntü editörleri, grafik tasarımcıları ve kurum ve ofis çalışanlarıdır. Şüphesiz, bu şirket en başarılı elektrik ürünleri üreticilerinden biridir. 2015 ve 2016 yıllarında dünyanın en iyi Windows dizüstü bilgisayar üreticilerinden biri olarak tanındı ve yüksek kaliteli ürünler ürettiği için övüldü.

 

Dell'in gelişmesi

Dell başlangıçta yalnızca kişisel bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar üretti. Şirketin ürünleri, teknoloji dünyasında iyi yerleşmiştir. Ama yavaş yavaş Dell markası Apple gibi birçok rakiple karşı karşıya geldi. Sonuç olarak şirket, ilerlemek ve en üst sıralarda kalabilmek için ürünlerinde bir dizi değişiklik ve güncelleme yapmaya karar verdi. Sonuç olarak, şirketin ürünlerinde giderek daha fazla güncel teknoloji ortaya çıktı ve Dell bayilerinin sayısı dünya çapında genişledi. Dell ürünlerine yapılan çeşitli yükseltmelere ek olarak, şirketin ürün yelpazesi dizüstü bilgisayarlardan ve kişisel bilgisayarlardan dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlası gibi diğer ürünlere kadar genişledi. Sonuç olarak gelinen noktada marka, iş adamları, çalışanlar, araştırmacılar ve BT aktivistleri gibi çeşitli gruplar tarafından tercih ediliyor.

 

Dell'in dünya çapındaki temsilcisin genişletmesi

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki genel merkezine ek olarak, Dell'in dünya çapında yüzlerce şubesi ve yetkili bayisi bulunmaktadır. Dell ürünlerinin ana ofisleri ve acenteleri, bu şirketin ana ürünlerini satmanın yanı sıra, çeşitli Dell ürünleri için satış sonrası hizmetler ve onarım ve değiştirme hizmetleri de sunmaktadır. Bu ürünler için onarım hizmetleri, çeşitli Windows kurulum hizmetlerini, çeşitli programların yüklenmesini ve güncellenmesini, işletim sistemi güncellemelerini, yazılım sorunlarını giderme ve çeşitli donanım onarımlarını içerir. Ayrıca, ürünleri satın alma ve seçme konusunda tavsiye almak için Dell ürünlerini destekleyen saygın merkezlerden yardım alabilirsiniz. Bu saygın merkezler, satış, onarım ve değiştirme için dizüstü bilgisayarlar, tabletler, yazıcılar, bilgisayarlar, hepsi bir arada cihazlar ve video projektörleri dahil olmak üzere çeşitli Dell markalı ürünleri kapsar. Saygın bir merkez olarak, Jetonar, çeşitli yazılım ve donanım onarım servislerinin yüksek kaliteli Dell ürünleri sunmaktadır.

 

Dell Şirket Ürünleri

Dell markası birçok farklı elektronik ürünün üretimini ve satışını yapmaktadır. Dizüstü bilgisayarlar bu şirketin sunduğu ana ürünlerdir. Dizüstü bilgisayarlar, Notbook’lar, yazıcılar, fotokopi makineleri, video projektörleri, bilgisayar ve dizüstü bilgisayar çevre birimleri, sunucular, dizüstü bilgisayarlar, TV'ler, tarayıcılar, depolama cihazlarının yanı sıra Üreticiler, akıllı telefonlar, monitörler ve hazır kasalar arasında yer almaktadır. teknoloji devi Dell'in ürettiği ve dünya çapında satışa sunduğu çeşitli ürünlerdir.

 

Jetonar seyyar cihazların onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar cihaz onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel cihaz onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu