Chat with us, powered by LiveChat

Android telefonda, konuşmaların kaydetmesi

Android telefonda bir telefon görüşmesini kaydetmenin en önemli uygulamalarından biri, daha sonra konuşmalarındaki bilgileri projelerini ve günlük işlerini....

ıstakını gondar

Android telefonda bir telefon görüşmesini kaydetmek için üçüncü taraf şirketler tarafından geliştirilen uygulamaları kullanmaktan başka seçeneğiniz yok. Bir Android telefonda bir telefon görüşmesinin kaydedilmesi farklı amaçlar için yapılır. Bu yazılımları kullanma kuralları farklı ülkelerde farklıdır. Bu makale, İran'da Android telefonlarda telefon görüşmelerini kaydetmenin yasal kullanımları için bu yazılımları tanıtmak için hazırlanmış ve düzenlenmiştir. Bir telefon görüşmesini bir Android telefona kaydetmenin en önemli uygulamalarından biri, daha sonra konuşmalarındaki bilgileri projelerini ve günlük işlerini yürütmek için kullanmak isteyenler içindir. Örneğin bir telefon görüşmesinde size haber verilen alışveriş listesi veya bir müşterinin bir proje için verdiği siparişler bu türe örnek olabilir. Bu yazıda, Android telefonlarda telefon konuşmalarını kaydetmek için en iyi 3 yazılımı inceleyeceğiz.

 

Android telefonda, konuşmaların kaydetmesi

 

Android telefonlarda telefon konuşmalarını kaydetmek için en iyi yazılımlar

Güvenilir site Android Authority'ye göre, aşağıdaki liste, Android telefonlarda telefon konuşmalarını kaydetmek için Android uygulamalarının (Google Play Store) resmi pazarında bulunan en iyi uygulamalardır. Elbette bu yazımızda bu listenin ilk üç seçeneğini inceleyeceğiz. Ancak isterseniz bu uygulamaların geri kalanını deneyebilirsiniz.

  • Appliqato'dan Otomatik Çağrı Kaydedici
  • RSA'dan Otomatik Çağrı Kaydedici
  • Kara Kutu Çağrı Kaydedici
  • Boldbeast Çağrı Kaydedici
  • Otomatik Çağrı Kaydedici
  • Küp Çağrı Kaydedici
  • Otter Sesli Notlar
  • SmartMob Akıllı Kaydedici

Android telefonda bir telefon görüşmesini kaydetmek için üçüncü taraf şirketler tarafından geliştirilen uygulamaları kullanmaktan başka seçeneğiniz yok.

 

Appliqato'dan Otomatik Çağrı Kaydedici

Bu uygulama, Android telefonlarda telefon konuşmalarını kaydetmek için en popüler uygulamalardan biridir. Elbette Google'ın Android telefonların kişi listesiyle ilgili politikalarının değiştiği dönemde bu uygulama sorunlarla karşılaşmış olsa da yine de faydalı bir uygulama olarak değerlendirilebilir. Bu uygulamada, kaydedilen konuşmaları kaydetmek için yazılım ile Google Drive ve Dropbox arasında iletişim kurmak mümkündür. Bu yazılımın ücretsiz sürümü, ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlar ve Pro sürümünü satın almanıza gerek yoktur. Ancak bu yazılımı satın almayı düşünüyorsanız, yüksek bir maliyet beklemelisiniz.

 

Otomatik Çağrı Kaydedici (Automatic Call Recorder) , recorder & smart şirketin ürünü

Bu uygulama, Android telefonlarda telefon konuşmalarını kaydetmek için en iyi yazılım listesindeki ilk seçeneğe çok benzer, tek farkı daha az popüler olmasıdır. Elbette bu uygulamada otomatik arama kaydı, organizasyonel fonksiyonlar, ses kaydında farklı codec'lerin kullanılması gibi birçok fonksiyon kullanılmıştır. Bu uygulamadaki bulut alanı desteği ile bu yazılımın bu listedeki ilk uygulama kadar iyi olduğu ve her birinin kullanımının size birçok işlevi sağlayabileceği iddia edilebilir. Tabii bu uygulama da ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki versiyonda sunuluyor ancak ücretsiz versiyonu kullanıcılar için yeterli olacaktır.

 

Blackbox Çağrı Kaydedici

Blackbox, kendisini Android telefonlarda telefon konuşmalarını kaydetmek için profesyonel bir uygulama olarak görüyor. Elbette ilk bakışta bu yazılımın özellikleri yukarıdakilerle aynı ama Blackbox bir adım daha ileri giderek yazılımına Bluetooth aksesuarları için kilitleme ve destek, 2 SIM kart desteği gibi güvenlik özelliklerini ekledi. Ayrıca bu uygulamada kullanıcı arayüzü daha basittir. Tabii ki belki de en büyük sorun bu uygulamanın ücretli olması. Ancak iyi haber şu ki, satın almak için çok fazla (ayda 1 dolar) ödemeniz gerekmiyor. Tabii ki, ülkemizdeki uluslararası ödemeler için kısıtlamalar nedeniyle, yukarıdakileri kullanmanızı öneririz.

Yorumlar