Chat with us, powered by LiveChat

Android için en iyi yedekleme uygulamalar

Herhangi bir nedenle telefon verilerinizi yedeklemeniz mi gerekiyor? Bu nedenle, telefon verilerini yedekleyebilmeniz için Helium gibi en iyi Android yedekleme...

ıstakını gondar

Bu yazıda, en iyi Android yedekleme programlarından bazılarını tanıtıyoruz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamak istiyorsanız veya herhangi bir nedenle verilerini yedeklemeniz gerekiyorsa, bu makale size yardımcı olacaktır. Telefon yedekleme için her birinin kendine göre avantaj ve dezavantajları olan farklı yazılımlar tasarlanmıştır. Aşağıda, yedeklemeniz için daha kolay bir yol olması için en iyi Android yedekleme programlarından bazılarını tanıtacağız.

 

Android için en iyi yedekleme uygulamalar

 

En iyi Android yedekleme programlar

Smart Switch uygulaması

Android telefon verilerinizi yedeklemek için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri Smart Switch. Bu uygulama özellikle Samsung Galaxy cihazlarında iyi çalışır ve ayrıca Windows ve Mac OS ile uyumludur.

 

Helium uygulaması

Helium, en iyi Android yedekleme programlarından biridir. Bu yazılım, özel Android ROM'ların tasarımı ve geliştirilmesi alanında faaliyet gösteren Cyanogen ekibi tarafından tasarlanmış ve sunulmuştur. Helium, Android telefonunuzun veya tabletinizin tüm bölümlerinden verileri yedeklemenizi sağlar. Bu uygulama ücretsizdir, ancak premium sürümünü kullanırsanız, bulut yedekleme ve Dropbox gibi daha fazla özelliğe erişebilirsiniz.

 

tru Backup uygulaması

tru Yedekleme Yazılımı Kolaylıkla çalışabileceğiniz bir Android yedekleme programı arıyorsanız, truBackup doğru seçimdir. Bu uygulamanın basit kullanıcı arayüzü, tüm kullanıcıların onu kullanmasına izin verir. Bu programı kullanmak için telefonunuzu rootlamanıza gerek yok ve kişi listeleri, metin mesajları, videolar, fotoğraflar, müzik vb. dahil her türlü bilgiyi yedekleyebileceksiniz. TruBackup'ın kullanıcılara sağladığı bir diğer özellik ise belirli tarih ve periyotlarda otomatik yedekleme programı oluşturabilme imkanıdır.

 

CM Backup uygulaması

CM Backup, ünlü ve popüler Clean Master uygulamasının geliştirici ekibi tarafından yayınlandı. Bu program aynı zamanda kullanıcılarına ücretsiz olarak 5 GB ayrılmış bulut alanı sağlar, böylece en iyi Android yedekleme programlarından biri olarak tanıtılabilir. Yerel yedekleme desteği ve ücretsiz olması, kullanıcıyı bu programı indirmeye ikna edebilecek diğer avantajlardır.

 

Avast cep telefon Yedekleme

Birçok mobil onarım uzmanı, Avast Mobile Backup'ın en iyi Android yedekleme uygulaması olduğunu düşünür. Bu program, bilgisayar antivirüs geliştiricilerinden oluşan profesyonel bir ekip tarafından sağlanır ve çeşitli özelliklere sahiptir. Bu uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan sonra, aramalar, SMS, kişiler, uygulamalar vb. bilgileri yedekleyebilirsiniz. Bu programı kullanmak için telefonu rootlamanıza gerek yoktur. Ancak telefon rootluysa, yüklü uygulamaların ve oyunların ve istediğiniz bilgilerin yedek bir kopyasını almak için Avast Mobile Backup'ı kullanabilirsiniz.

 

Easy Backup & Restore uygulaması

En iyi Android yedekleme programlarından biri olarak, Easy Backup & Restore'dan bahsetmek zorundayız. Bu uygulamada her şeyden çok dikkat çeken şey basit kullanıcı arayüzüdür. Hatta bu programı kullanarak SD bellekte saklanan verileri yedekleyebilir ve yedek kopyayı buluta kaydedebilirsiniz. Elbette, Kolay Yedekleme ve Geri Yükleme tamamen ücretsizdir ve kullanıcıların tüm telefon verilerini yedeklemesine olanak tanır.

Yorumlar