Chat with us, powered by LiveChat

Faks cihaz onarımı

Faks onarımı, makinede ve farklı parçalarda ki hasar türü ve şiddetine bağlı olarak gerçekleştirilen çeşitli önlemleri içirir. Faks makinesinin ayarlanması ...

ıstakını gondar

Herhangi bir model ve markadaki faksları onarmak için en kıdemli ekipman ve en yetenekli teknisyenlerle sizin hizmetinizde olacağız. Hasar görmüş veya özel onarım gerektiren bir Canon, Ricoh, HP, Panasonic veya başka marka bir faks makineniz varsa, daha hızlı ve daha detaylı yardım edebilmemiz adına Jetonar web sitesi üzerinde talep oluşturabilirsiniz. Ekipmanlarımız teknik bilgilerine güvenerek her türlü lazer ve normal faks makinesinin arızalarını giderir ve makineyi dünya çapındaki en güncel yöntemlere göre onarır. Faks onarımlarını daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirmeniz adına Jetonar sizin için çeşitli imkanlar sağlanmıştır. Faks onarımı hakkında daha fazla ayrıntı bilgi için okumanızı tavsiye ederiz.  

 

Faks cihaz onarımı

 

Faks cihazın onarımı on-line talep oluşturmak  

Bu sekmede faks onarım taleplerinizi on-line olarak oluşturabilirsiniz. Aşağıda talep oluşturmak seçeneği etkinleştirilmiştir ve tıklayarak sayfaya giriş yapabilirsiniz. Cihaz adı, model bilgileri ve özellikleri, belirlenen alanlara girip ve açıklama kısmında istemiş olduğunuz notları yazabilirsiniz. Sonrasında başvuru tuşunu tıklayarak cep telefon Numara bilgileri girdikten sonra talebiniz kontrol edilecektir.   

 

makale önerisi : HP Yazıcı Onarımı

 

Faks cihaz onarım uzman hizmeti  

Faks onarımı, makinede ve farklı parçalarda ki hasar türü ve şiddetine bağlı olarak gerçekleştirilen çeşitli önlemleri içirir. Faks makinesinin ayarlanması, elektronik kart tamiri ve değişimi, kapak tamiri, makinenin dönemsel bakım ve temizliği, termal yazıcı kafasını temizlemesi, fuser veya ısıtıcı tamiri ve değişimi, faks makinasının karbon film tamiri ve değişimi, kaset parçası tamiri ve değişimi, Kağıt besleyicinin tamiri ve değiştirilmesi, otomatik güç kaynağının tamiri ve değiştirilmesi, Cihazın çalışmaması ve telefona bağlanmaması sorunu çözülmesi, kartuş tambur tamiri, film tamiri, cihaz üzerindeki tuşların tamiri ve değiştirilmesi, soketlerin tamiri ve değiştirilmesi, faks makinede dişlilerin tamiri ve değiştirilmesi, çalışma sırasındaki gürültü ve ses sorunun çözülmesi , sayfada gösterilen kodların kontrol edilmesi ve düzeltilmesi ve bunlara benzer işlemler, faks onarım hizmetinin bir parçasıdır. Jetonar tarafından yapılan tüm bu hizmetler geçerli bir garantiye sahip olacaktır ve yapılan işlemlerin ve kullanılan parçaların doğruluğundan tamamen emin olabilirsiniz.  

 

Konumda Faks cihaz onarımı  

Biliyoruz ki bazen Farklı nedenlerle şahsen onarım merkezine gidemeyebilirsiniz, dolayısıyla bulunduğunuz konumda faks makinenizin onarımı için Jetonar yanınızda olacaktır. Faks onarım talebi oluşturmak takibinde teknisyenlerimiz konumunuza gönderilecektir. Hasarlı faks makine deneyimli onarım uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenip, hasarlı parçaları belirledikten sonra parçalar tamir edilir veya değiştirilir. Öyleyse, Jetonar, faks cihazı yerinden hareket ettirmeden ve onarım servisini kullanarak cihazın sorunlarını çözmenize yardımcı olur.  Faks cihaz onarımı hakkında soruların on-line olarak yanıtlaması  Jetonar’un ayrıntılı web sitesinde faks cihazının onarımı hakkında sorularınızı on-line olarak yanıt alabilirisiniz. Siteye girdikten sonra online temsilcilerimizden sorularınız hakkında faydalanabilirsiniz. Faks cihazın arızasına dair sorunuzu sormanız ve Jetonar’un uzmanın yanıtlamasını beklemeniz gerekmektedir. Bu soru-cevap imkanı online ve elbette ücretsiz olarak yapılmaktadır ve sorularınızın yanıtları en kısa sürede, detaylı bir şekilde Jetonar tarafından sağlanır.  

 

 

Faks cihazın onarım fiyatları  

Jetonar’da Faks cihazın onarma maliyeti, makineyi incelenip ve arızası belirledikten sonra hesaplanır. Onarım biriminde ki uzman çalışanımız, cihazın hasarın ne olduğunu ve büyüklüğü ne kadar olduğunu belirlemek adına cihanı inceleyip ve kontrol etmesi ardından, faks cihazın tamiri için hangi adımların atılması gerektiğine göre onarımların maliyeti hesaplanır ve size jetonar tarafından bildirilecektir. Fakat belirlenen onarım fiyatını tahmini olduğunu ve tamir esnasında değiştirilmesini dikkate almanızı rica ederiz. Örneğin, uzmanımız, onarım sırasında bir parçanın değiştirilmesi gerektiğini fark ederse, Jetonar tarafından size bilgi verilecektir, sizin tarafınızdan onaylanması taktirde arızalı parça yenisi ile değiştirilir ve bunun sonucunda faks onarım maliyeti artar.  

Yorumlar