Chat with us, powered by LiveChat

hp dizüstü bilgisayar onarımı

Türkiye'deki Jetonar Onarım merkezi, başvuranlara her tür hp cihaz parçası için en uzmanlaşmış onarım ve satış hizmetlerini sunar. HP Türkiye Temsilciliği ...

ıstakını gondar

1 ila 24 saat arasında garantili HP dizüstü bilgisayarın adresinizde onarım hizmeti. HP dizüstü bilgisayar tamiri, modern ve güncel araçlara sahip olmanın yanı sıra yeterli bilgi, uzmanlık ve deneyim gerektirir. Jetonar Onarım Merkezi, çeşitli HP dizüstü bilgisayar onarımlarını gerçekleştirme konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübesinin yanı sıra uzman ve deneyimli teknik kadrosu ile size en kaliteli onarım hizmetlerini sunmaktadır. HP dizüstü bilgisayarınızın onarımını yetkisiz ve profesyonel olmayan merkezlere bırakırsanız, uzun vadede cihaza zarar verme riskini üstlenmelisiniz. Bu nedenle, HP dizüstü bilgisayarınızın onarımını garantili hizmetler alarak, HP dizüstü bilgisayarınızın onarım kalitesinden memnun kalmanız için, HP dizüstü bilgisayarınızın onarım sürecini Jetonar uzmanlarının personeline bırakmanız önerilir.

 

hp dizüstü bilgisayar onarımı

 

Adresinizde hp dizüstü bilgisayar onarım servisi

Jetonar merkezinin sunduğu en iyi hizmetlerden biri HP dizüstü bilgisayarınızın adresinizde onarımıdır. HP dizüstü bilgisayarların onarımlarının talep edilmesi durumunda, bu merkezin uzmanları en kısa sürede adresinizde bulunacaktır ve mümkünse cihazı kontrol ettikten sonra onarım işlemini yerinde gerçekleştirecektir. Ancak, bazı arıza durumlarının onarılması için onarım cihazları gerekebileceğini unutmayın; bu durumda, müşteri kabul ederse, teknisyen resmi ve geçerli bir makbuz verdikten sonra cihazı özel onarım için merkeze götürür. Jetonar merkezin itibarı ve uzun geçmişi nedeniyle, HP dizüstü bilgisayarınızın onarımıyla ilgili tüm öğeleri güvenle bize bırakabilirsiniz.

Çeşitli Dell dizüstü bilgisayar modellerinde özel inceleme ve sorun giderme, donanım onarımları, yazılım onarımı, Windows yükleme ve yükseltme, virüsten koruma yükleme ve güncelleme, dizüstü bilgisayar veri kurtarma, RAM onarımları, özel sabit sürücü onarımı, anakart onarımı ve sorun gidermesi, grafik kartı onarımı, CPU onarımı ve tamiri, dokunma panelin tamiri, ekran tamiri ve değişimi, program sorun giderme, arızalı parçaların orijinal numunelerle değiştirilmesi, hoparlör tamiri, klavye tamiri ve değişimi, fan değişimi, Fan ve klavye gibi parçaların temizlenmesi, çerçeve ve gövde tamiri, menteşe tamiri ve değiştirme, şarj cihazı onarımı, pil değiştirme, hasarlı IC'lerin ve kapasitörlerin değiştirilmesi ve benzeri önlemler, adresinizde Dell dizüstü bilgisayar onarım servislerinin en önemlileridir. Jetonar, orijinalliğinden ve kalitesinden tamamen emin olabilmeniz için bu hizmetleri geçerli bir garanti ile sağlamıştır.

 

 

Bir hp dizüstü bilgisayar onarım maliyeti

Bir hp dizüstü bilgisayarı tamir etmenin maliyeti, sistem için ortaya çıkan sorunlara göre belirlenir. Bu nedenle rutubetli ve neme maruz kaldığı bir laptop tamirinin maliyeti, laptop ekranının tamirinin maliyetinden farklı olabilir.

 

Türkiye'de hp dizüstü bilgisayar onarım merkezi

Türkiye'deki Jetonar Onarım merkezi, başvuranlara her tür hp cihaz parçası için en uzmanlaşmış onarım ve satış hizmetlerini sunar. HP Türkiye Temsilciliği, çeşitli alanlarda eğitim almış teknisyenler ve uzmanlardan oluşan bir ekiple birlikte başvuru sahiplerine ve kullanıcılara kaliteli hizmetler sunmaktadır. Her türlü HP ürününün kullanıcıları, Jetonar bayisini ziyaret ederek cihazlarının donanım ve yazılım onarımları konusunda her türlü hizmeti alabilirler. Bu cihazlar ilk olarak bu merkezin uzmanları tarafından incelenir ve müşteriye bilgi verildikten sonra tamirine geçilir.

 

Jetonar'da hp Dizüstü Bilgisayar Onarım Hizmetler

Bu merkezde A’dan Z’eye kadar HP laptop tamiri hizmeti siz değerli müşterilerimize kalite garantisi ile verilmektedir. Bu hizmetler arasında özel anakart onarımları, grafik yonga setleri, NB, SB vb.'nin değiştirilmesi, dizüstü bilgisayar ekranlarının onarımı ve değiştirilmesi, modemler, ağ kartları, optik sürücüler, dizüstü bilgisayar menteşeleri, dizüstü bilgisayar fanları, aygıt BIOS sorunları ve diğer HP dizüstü bilgisayarların özel onarımları yer alır. Ayrıca dokunmatik paneli, klavye, cihazın kasası, laptop bataryası tamiri ve değişimi gibi diğer parçalarla ilgili hizmetler ile yazılım onarımlarının da mümkün olan en iyi kalitede olması sağlanmaktadır.

 

hp dizüstü bilgisayar LCD değiştirmesi

LCD değişimi, HP dizüstü bilgisayarların onarımı alanındaki en önemli taleplerden biridir. Dizüstü bilgisayar LCD'si darbe, elektrik dalgalanmaları, cihaza sıvı girmesi ve aşınma, yıpranma ve ekran düzlüğünün zarar görmesi gibi çeşitli nedenlerle zarar görebilir. Jetonar uzman merkezi, gerekirse hp dizüstü bilgisayar ekranını sorun giderme, onarma veya değiştirme ile ilgili tüm hizmetleri sağlar. Bu hizmetler arasında en kaliteli şekilde laptop dokunmatik ekran tamiri, arka ışık sorunlarının giderilmesi, ekran esnek düz kablo (FFC) onarımı vb. hizmetleri sayabiliriz.

 

hp dizüstü bilgisayarın pil değiştirmesi

Dizüstü bilgisayarlarda en yüksek arıza oranına sahip bileşenlerden biri de dizüstü bilgisayar pilidir, lityum pillerin yapısı gereği bu piller belirli sayıda şarj döngüsü gerçekleştirdikten sonra özelliklerini kaybederler ve yeni pillerle değiştirilmeleri gerekir. Cihazın şarj olmama, açılmama ve hatta bazı durumlarda aşırı ısınma ve takılma gibi belirtiler pil arızasının belirtileri olabilir. Bir HP dizüstü bilgisayarı onarmak için en önemli şeylerden biri aygıtın pilidir, ancak birkaç durumda pil onarılabilir ve çoğu durumda dizüstü bilgisayar parçalarının sağlığını sağlamak için pilin tamamen değiştirilmesi önerilir.

 

hp dizüstü bilgisayar ekranı sorunlarını gidermesi

Bilgisayardan insanlara en önemli bilgi çıkışı bilgisayar ekranıdır, arızalanması durumunda cihaz ile kullanıcı arasındaki iletişimin fiilen kesildiği, hassas yapısı nedeniyle her zaman hasara maruz kalan bileşenlerden biri ve birçok dizüstü bilgisayar ekranı için HP dizüstü bilgisayar onarım talepleri vakalarıdır. Dikey veya yatay çizgilerin görünmesi, görüntü atlamaları, renk sorunları, görüntünün açılmaması veya yanıp sönmesi gibi sorunlar ekran sorunlarının belirtileridir. Jetonar uzman onarım merkezinde, uzmanların ve gelişmiş cihazların bilgisi kullanılarak, HP dizüstü bilgisayar ekranlarının arıza tespiti ve onarımı ile ilgili tüm hizmetler en iyi kalitede sunulmaktadır.

 

hp dizüstü bilgisayar klavyesinin değiştirmesi

Dizüstü bilgisayar klavyesi, bilgisayara bilgi girmenin ve komut göndermenin en önemli yoludur, bu parçada arıza veya bozulma olması durumunda, bir bilgisayarın performansının çoğu pratik olarak ulaşılamaz. Laptop klavyesi genellikle tuşlara aşırı baskı (genellikle oyun sırasında), üzerine dökülen su ve diğer sıvılar, tuşların altına kir girmesi ve zamanla aşınma ve yıpranma nedeniyle bozulur. Bir HP dizüstü bilgisayarı tamir etmenin en hızlı yollarından biri klavyeyi değiştirmektir.Cihazın uyumlu klavyesi mevustsa bu işlem kısa sürede yapılabilir.

 

hp dizüstü bilgisayar kasasının değiştirilmesi

Laptop kasasının güzelliğinin yanı sıra cihazın iç ve önemli parçalarının korunmasından da sorumludur.Genellikle laptop kasası darbe ve aşırı basınçtan dolayı kırılır veya çizilir. Bir hp dizüstü bilgisayarın onarımıyla ilgili sorunlardan biri, çerçevesini değiştirme sorunudur. Bu süreç genellikle zaman alıcı bir süreçtir ve zaman ve enerji gerektirir, ancak cihazın güzelliğini ve korunmasını geri yüklemek zaman ve paraya değer. Basit isminin aksine laptop kasasının değiştirilmesi bazı durumlarda çok komplike ve riskli olabilir, bu nedenle laptop kasasının değiştirilmesi gibi, hp dizüstü bilgisayarınızın onarımını Jetonar uzmanlarına bırakmanız tavsiye edilir.

 

 

hp dizüstü bilgisayar fanı onarımı

Laptop fanı çok önemli bir parçadır ve düzgün çalışmaması, veya çalışmaması durumunda cihazın sıcaklığını artıracak. Sonuç olarak, anakart, işlemci, sabit sürücü ve diğer bileşenler gibi cihazın çeşitli parçaları tehlikeye girer. Fan arızasına fan sesi, kanatların arasına yabancı madde sıkışması ve bu parçanın arızalanması gibi belirtiler eşlik eder ve bu da laptop fanının tamir edilmesini gerekli kılar. Çünkü fan düzgün çalışmazsa laptopun içi soğumaz ve yüksek ısı parçalarına zarar verir. Her durumda, böyle bir sorunla karşılaşırsanız, dizüstü bilgisayarınızın fanının doğru bir şekilde onarıldığından veya değiştirildiğinden emin olmak için uzman bir teknisyenle danışmak daha iyidir.

 

hp dizüstü bilgisayar anakart onarımı

Dizüstü bilgisayar anakartı, CPU'yu kontrol etmekten ve onu diğer bileşenlere bağlamaktan sorumlu olan bu cihazın ana parçasıdır. Aslında, bileşenlerin geri kalanı işlerini anakartın altında yapıyor. Bu nedenle, bu kısımda bir sorun varsa, dizüstü bilgisayar pratik olarak işe yaramaz olacaktır. Dizüstü bilgisayarın giriş ve çıkış bağlantı noktalarının sayısı ve türleri hp dizüstü bilgisayar anakartı tarafından belirlenir ve bu parça hp dizüstü bilgisayarın omurgasını oluşturur. Bir hp dizüstü bilgisayar anakartına zarar verebilecek faktörler arasında esneme akımı, yanık parçası, parça sıçraması, patlama, kapasitör sızıntısı ve değişimi, bellek YUVASI yanması, ses kusurları, grafik genişletme olukları, PCI genişletme olukları ve belirtilen diğer durumlar yer alır. hp dizüstü bilgisayar ve diğer herhangi bir cihazın anakartı çok hassastır ve bir dizüstü bilgisayar anakartını onarmak için deneyimli profesyonellerden yardım almalısınız.

 

Neden hp dizüstü bilgisayar Windows önyükleme yapmıyor

HP dizüstü bilgisayarı başlatmak , güç düğmesine bastıktan sonra dizüstü bilgisayar donanımını ve yazılımını başlatmak anlamına gelir. Ancak bazen aygıt, hp güç düğmesine bastıktan sonra açılmayabilir. Bu hp dizüstü bilgisayar sorununun güç düğmesi arızası, kablo bağlantısının kesilmesi, anakart sorunları ve fare, hoparlör vb. çevresel aygıtlar gibi çeşitli nedenleri vardır. Çoğu zaman hp laptop sisteminin açılmamasının sebebi yazılımdır ve bu sorunun kaynağı yazılımların düzgün kurulmamış olması veya laptop sürücülerinin düzgün kurulmamış olması olarak değerlendirilebilir.

 

hp dizüstü bilgisayar ekranında Siyah kalması

HP dizüstü bilgisayarın siyah ekranı, BIOS sürümü, ekran arızası, RAM arızası, elektrik kesintisi, dizüstü bilgisayar pilinin şarj olmaması, grafik kartı sorunu, sistem sabit sürücüsü sorunu, düşük kaliteli aksesuarlar dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle oluşur. Bunlar piksel yanıkları, düz kablo sorunları vb. gibi olabilir. HP dizüstü bilgisayarın siyah ekranı sorununu çözmek için yetenekli ve deneyimli bir uzmanla danışmalısınız.

 

Jetonar seyyar tablet onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar tablet onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel tablet onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar