Chat with us, powered by LiveChat

MacBook Onarımı

Apple laptop onarımı, en güncel programlar, en kaliteli parçalar, en gelişmiş cihazlar aracılığıyla ve en son dünya standartlarına uygun olarak, ülkedeki ...

ıstakını gondar

Eğer MacBook'unuzu onarım için Jetonar’da hizmet aldıysanız, en kısa sürede cihazı teslim alıp ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Apple laptop onarımı, en güncel programlar, en kaliteli parçalar, en gelişmiş cihazlar aracılığıyla ve en son dünya standartlarına uygun olarak, ülkedeki en büyük onarım merkezlerinde yapılır. Teknisyenlerimiz, Mac işletim sistemi ve Apple dizüstü bilgisayarların ve Windows sistemlerin arasındaki farkı tam olarak hakimler ve cihazların çeşitli arızaları çözebiliyorlar. Jetonarda MacBook onarımın prosedüri nasıl? Aşağıda, prosedürle ilgili tüm bilgileri bulabilirisiniz.

 

MacBook Onarımı

 

Konumda MacBook Onarımı

Koynumda MacBook onarımı (adresinizde teslimat)

Dizüstü bilgisayarı tamir etmek için bir servis merkezine gitmesi normal olsa da, Jetonar farklı çalışıyor! Adresinizde onarım hizmeti için talep oluşturduktan sonra, ekip arkadaşlarımız cihazın onarımı için gerekli işlmeleri yapıyorlar. Konumunuzda cihazı teslim alıp ve onarım için servis merkezimşze götürmek de diğer pratik hizmettir. Bu hizmette Jetonar ekibi istediğiniz adrese gelir ve MacBook'u teslim alır. Apple dizüstü bilgisayarlar, tamamen güvenli koşullarda özel MacBook Tamir Merkezi'ne taşınır ve deneyimli dizüstü bilgisayar uzmanlarımız tarafından incelenip onarılır.

 

Konumunuzda MacBook talep oluşturmak

Kapsamlı Jetonar sisteminde Konumda MacBook tamirinin talep oluşturmak,  atabileceğiniz en kolay adımlardan biridir. Bunun için sitede üye olmanız ve talep oluşturmak seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Birkaç alan ve bir açıklama alanı bulunmaktadır. Belirlenen alanlarda cihaz model  ve markasını seçip sorunlar ve başka istediğiniz açıklamayı bırakabilirsiniz. Konumunuzda hizmet için talep oluşturduktan  sonra ekip arkadaşlarımız gerekli hizmetleri sağlamak için sizi arayacak.

 

 

MacBook anakart onarımı

Dizüstü bilgisayarınızın anakartı çalımazsa ne olacağını hiç merak ettiniz mi? umarız asla böyle bir şey olmasın, ancak anakart sorunları sistemin genel performansına etkilecektir. Merak etmeyin! Anakartın en kolpleks arıza ve bozukluklarında bile MacBook tamir teknisyenleri yanınızda. Ekip arkadaşlarımız, teknik bilgi ve deneyimlerine dikkat ederek, gelişmiş ekipman ve araçları kullanarak anakartı tamir etmeye çalışıyorlar. MacBook anakartın tamiri mümkün değilse cihazın sorununu çözebilmek için bu parça yeni ve orijinal bir model ile değiştirilecektir.

 

MacBook Ekran kartı onarımı

Görüntü sorunları, genellikle dizüstü bilgisayarın grafik setinde bir sorundan kaynaklanır. Grafik kartı veya grafik yongası zarar görmüşse, görüntü düzgün görüntülenmeyecektir. Ayrıca, oyunlar ve yazılımlar iyi çalışmıycaklar. Bunun gibi durumlarda, MacBook görüntü tabakanın  sorunları çözmeniz gerekir. Ama bu parça nasıl onarılır? Görüntü kartının değiştirilmesi gerekebilir mi? Her şeyi MacBook onarım ekibine bırakın. Ekiplarımız yazılım faktörlerini kontrol ettikten ve hasarlı olduğundan emin olduktan onu onarırlar. Zarar görmüş parçaları onarılıp gerekirse dizüstü veya yeni bir ekran kartı kullanılır.

 

MacBook Hoparlör Onarımı

Dizüstü bilgisayarınızın sesi kesilirse veya hiç ses yoksa ve yazılım kısımlar ve ayarların hatalı olmadığından eminseniz, hoparlörün zarar görme olasılığı yüksektir. MacBook hoparlör tamiri ilk önce yazılımlık yapılır. Bu, Jetonar'daki MacBook onarım uzmanının ses ayarlarını kontrol ettiği ve sürücülerin yüklendiğinden ve güncellendiğinden emin olduğu anlamına gelir. Daha sonra hoparlöre gider ve bağlantısı kesilmiş devreleri onarır veya değiştirir. Bu parçadaki hasar tamir edilemeyecek kadar şiddetliyse, sesi normale döndürmek için hoparlör değiştirilir.

 

MacBook yazılım onarımları

MacBook onarım sürecinin en önemli kısımlarından birisidir, işletim sistemi hatalarını, sürücüleri, ayarları vb. onaırmı. MacBook kurulumu ve güncellemesi, programların güncellenmesi, sürücülerin yüklenmesi ve güncellenmesi, çeşitli bölümlerin ayarlarının dikkatli bir şekilde kontrol edilmesi ve gerekirse onarımı, internete bağlanamama sorununun giderilmesi vb. gibi tedbirleri  MacBook yazılımın tamiri tedbirleri denir. Jetonar'daki apple'ın deneyimli dizüstü onarım ekibi, Mac ve Windows arasındaki farkları çok iyi biliyorlar. Bu merkezdeki MacBook yazılımınızla ilgili herhangi bir sorunun en profesyonel şekilde çözüleceğine sizi temin edilecektir.

 

MacBook Temsilcisi

Jetuonar'ın kapsamlı sistemine girdikten sonra Apple dizüstü bilgisayar onarım talebini oluşturun ve iş ekibimizin aramasını bekleyin. Konumda tamirat ve MacBook'un yerinde kabulü ve teslimi de siz değerli müşterilerimizin dizüstü bilgisayarlarını tamir etmek için sağlanmaktadır. Jetonar onarım ekibi ve bu grubun ekip arkadalşarı, bilgi ve becerilerini, iş taahhüdü ve sorumluluğu ile değerli müşterilerine hizmet vermek için çalışmaktadır. MacBook bayi müşterileri, onlara en yüksek kalitede hizmet sağlayan uygun ve profesyonel bir paketle karşı karşıyadır.

 

Jetonar seyyar dizüstü bilgisayarın onarım servisi nasıl kullanılır?

Jetonar seyyar Dizüstü Bilgisayar Tamircisi, kullanıcılara özel dizüstü bilgisayar onarım hizmetleri sunar. Bu hizmeti almak için Jetonar web sitesi veya uygulaması aracılığıyla bir dizüstü bilgisayar onarım talebi oluşturun. Ekiplerimiz gerekli işlemler için sizinle irtibata geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu