Chat with us, powered by LiveChat

ses ve görüntü elektronik cihazlar onarımı

Oyun konsolunuzla ve çalışma süreciyle ilgili bir sorununuz varsa, artık sorunu Jetonar'ın oyun konsolu onarım uzmanlarıyla paylaşabilirsiniz. Jetonar, ...

ıstakını gondar

Televizyonunuz veya ses sisteminde bir arıza varsa, sadece Jetonarı aramanız yeterlidir. Jetonar’ın en donanımlı birimlerinden, özel olarak TV ve ses cihazların sorun giderme ve onarımı alanında çalışmaktadır. En gelişmiş ekipmanlar ve aletler ve üstelik orijinal yedek parça kullanımı nedeniyle, Jetonar onarım hizmeti konusunda dünyada ki en son standartlara uyum göstermektedir.  

Uzman onarım hizmeti için Jetonar yanınızda olacaktır. Web sitemiz üzerinde linki tıklayaral veya Jetonar uygulama aracıyla onarım talep oluşturabilirsiniz, ekip arkaşlarımız talebinizi aldıktan ardında sizinle irtibata geçerek ve destek sağlayacaklar. Yerinizde onarım hizmeti, evden çıkmadan cihazınızın onarımı teknesiyenlerimiz tarafından imkanını sağlanacaktır.

 

ses ve görüntü elektronik cihazlar onarımı on-line talep oluşturmak

TV ve ses cihazlarımız normalde her gün bir kaç saat çalışıyorlar dolayısıyla bu neden cihazların amortismanı sebbep oluyor . Güzel haber şu ki, Jetonar en kısa sürede cihazınızın onarımı için size yardımcı olur. Artık on-line talep oluşturmak imkanıyla cihazın taşınması için bir sorun yaşamayacaksınız, talebinizi oluşturdaktan sonra ekip arkaşlarımız cihazı konumunuzdan teslim alıp, temir süreci tamamladıktan sonra, adresinize teslim edecekler. 

Ek olarak TV ve ses çubuğu cizahlarınız için yerinizde onarım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey aşağıda ki listeden cihazı seçerek, gerekli notlar ile beraber talep oluşturmaktır. Ekip arkadaşlarımız sizinle irtibara geçerek, gerekli düzenlemeleri yaparak, cihazının onarımını En iyi şekilde tamalanırlar .

 

ses ve görüntü elektronik cihazlar onarımı on-line talep oluşturmak

 

Her türlü ses ve görüntü elektronik cihazlar onarımı

Piyasada TV ve ses cihazların çeşitli markalarda ve tiplerde mevcuttur. Sony, Samsung, Panasonic, LG markaların ve GPlus gibi yeni markaların ürünleri bile Jetonar’da tamir edilebilir. Cihazınızın üretim tarihi önemli değildir, biz rer türlü cihazın onarımı için size yardımcı oluruz. Jetonar’da tüm onarım prosedürleri profesyonel bir şekilde tamamlanır. Bu uzman biriminin tüm hizmetlerinin garanti ile sağlandığı unutulmamalıdır. Bu alanda ki Jetonar’ın sunulduğu bazi hizmetlerı aşağıda bulabilirsiniz.

 

Her türlü ses ve görüntü elektronik cihazlar onarımı

 

televizyon tamiri

  • TV cihazın açılmaması
  • TV'nin ses ve gürüntü yayınlarken yetersiz kalitesi

Bu arızalar, arka ışık, ana kartı, T-con kartı, inverter kartı, iç devrelerin yanıkları, TV bağlantısı, Güç kaynağı arızası vb. gibi sorunlarından kaynaklanabilir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için profesyonel ve dikkatlı sorun gidermesi gereklidir.

Jetunar'daki uzmanlarımız, gelişmiş teknik donanımları ve güncel bilgileri ile TV onarım işlemini gerçekleştiriyorlar.

 

 

Ev sinema sistemi ve ses çubuğu onarımı

Ev sineması ve ses çubuğu sistemi, eviniz için sağlanabilecek en heyecan verici cihazlardan birisidir. Bu sistemler, kaliteli ses ve profesyonel DVD oynatıcılarla tamamlanır. Ancak bazen uygun olmayan güç akışı, DVD oynatıcıya sıvı girmesi, ses çubuğuna çarpması ve benzeri nedenlerle ev sinema sistemini yeniden kullanmak mümkün olmayabilir. Bu durumlarda, bir uzman destek almanız tevsiye edilir. Ses çubuğunuzu onarmak için Jetonar'daki onarım bölümüne destek için irtibata geçmeniz Veya konumda onarım için talep oluşturmanız gerekmektedir.

 

Ev sinema sistemi ve ses çubuğu onarımı

 

Ev ampli onaırmı 

Ampli, bir AM-FM iç alıcısı ve bir dış CD çalara bağlı bağlantılar aracılığıyla ses sinyallerini güçlendiren ve kontrol eden elektronik bir sistemdir. Genellikle ses kesintisi harıç amplifikatör arızasının bir belirtisi yoktur. Ses kesintisini gidermek için cihazın gövdesine hiçbir şekilde vurmamaya unutmayın. Vurma durumunda, arıza ve sorun şidetti artabilir. Cihazı kapatıp ve onarım için talep oluşturmanız tavsiye edilir.

Yorumlar

onarım ön istek formu