Chat with us, powered by LiveChat

Xiaomi cep telefonun verilerinin kurtarma yöntemleri

Xiaomi telefon verilerini kurtarmanın çok basit ve pratik bir yolu vardır ve o verileri yedeklemektir. Herhangi bir olay yaşamadan, fotoğraflar ve...

ıstakını gondar

Bugün Xiaomi telefon verilerini nasıl kurtaracağınızı öğrenmek için yanınızdayız. Bazen telefonda saklanan bilgiler ve veriler yanlışlıkla silinir ve buna neredeyse hiç erişimimiz olmayacak. Bu durumda Xiaomi cep telefonu ve diğer markalardan bilgi kurtarmanın birkaç yolu vardır. Kurtarma yazılımını kullanabilir veya önemli verileri önceden yedekleyebilirsiniz. Bu yazının devamında Xiaomi cep telefonu onarım uzmanları ile birlikte sizlere Xiaomi telefonun silinen fotoğraflarını kurtarma yöntemlerini öğreteceğiz. Bu alanda daha özel hizmetler için kapsamlı Jetonar merkezine cep telefonu onarım talebi iletip ve konu hakkında ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

 

Xiaomi telefon veri kurtarma yöntemleri

Bir önceki bölümde, Xiaomi cep telefonunu kurtarmanın farklı yolları olduğundan bahsetmiştik. Özellikle fotoğraflar söz konusu olduğunda, genellikle telefonun kendisinde kurtarma yapmak mümkün değildir ve bunun için program ve yazılım kullanmanız gerekir. Xiaomi telefonları, fotoğrafları silindikten sonra tamamen silinecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, fotoğrafların kullanıcı tarafından silindikten sonra "Son Silinenler" klasörüne taşındığı ve 30 gün sonra tamamen silindiği iPhone işleminin tam tersidir. Elbette Xiaomi telefon verilerini kurtarmanın çok basit ve pratik bir yolu var, o da bu verileri yedeklemek. Tek yapmanız gereken fotoğraflarınızı ve diğer verilerinizi telefon hafızası dışında bir yere kaydetmek ve özel bir şey olmadan ve farklı bir şey yaşamadan, önce yedeklemektir. Bu şekilde daha önce yedeklediğiniz Xiaomi mobil kurtarma işlemi için kullanabilirsiniz.

 

Fonedog Toolkit - Android Data ile Xiaomi telefonun silinen fotoğrafların kurtarması

Xiaomi telefonun veri kurtarma söz konusu olduğunda, fotoğraf kurtarma en önemli kısımlardan biridir. Verilerinizi daha önce yedeklemediyseniz, bunları kurtarmak için Fonedog Toolkit-Android Data Recovery yazılımını kullanabilirsiniz. Bu program iyi bir güvenliğe sahiptir ve çalışmak neredeyse kolay ve basittir. Bu yazılımın yardımıyla Xiaomi cep telefonunun silinen fotoğraflarını kurtarmak için indirin ve bir dizüstü bilgisayara veya masaüstü bilgisayara yükleyin. Ardından aşağıdaki adımları izleyin:

1- Telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Bunu yapmak için bir USB kablosu veya telefonun şarj kablosunu kullanabilirsiniz.

2- Telefonu bilgisayarda (Mac veya Windows) tanımladıktan sonra istediğiniz dosya türünü seçin.

3. Xiaomi telefon veri kurtarma işlemine devam etmek için İleri'ye tıklayın.

4- Bu adımda tüm fotoğraflar (hem silinmiş hem de mevcut resimler) görüntülenir. Öğeleri inceleyin ve Kurtarma'ya dokunun.

 

Yedekleme yoluyla Xiaomi telefonlarında silinen görüntüleri kurtarması

Çoğu Xiaomi marka telefon, kullanıcının önemli verilerini yedeklemesine yardımcı olan bir veri yedekleme seçeneğine sahiptir. Daha sonra Xiaomi telefon verilerini geri yüklemek için aynı yedeği kullanabilirsiniz. Yedeklemek için programı etkinleştirin ve istediğiniz verileri özelleştirin. Ardından yedekleme düğmesine dokunun ve verilerin yedeklenmesini bekleyin. Ancak işlemlerden sonra Xiaomi fotoğraflarını ve diğer bilgileri kurtarmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • Yedekleme programını açın.
  • Yedekleme dosyasını görüntüledikten sonra istediğiniz bilgiyi seçin.
  • Geri Yükle düğmesine dokunun.
  • Bu şekilde seçmiş olduğunuz bilgi ve dosyalar telefona geri yüklenecektir.

Yorumlar

onarım ön istek formu