Chat with us, powered by LiveChat

Panasonic bayisi

Panasonic firmasının ev aletleri, telefonları ve diğer ürünlerinden herhangi birini kullanıyorsanız ve cihazınızın uzman bir şekilde onarılması gerekiyorsa ...

ıstakını gondar

Panasonic bayiliği, bu markanın sahiplerine Panasonic ürünleri için satış sonrası servis hizmeti vermektedir. Bugün Panasonic olarak bildiğimiz şirket, 17 Mart 1918'de Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works adı altında resmi olarak kuruldu.

Panasonic markası 1955'te kuruldu ve ilk olarak ses hoparlörleri için bir marka olarak kullanıldı. Bu isim "Pan" ve "Sonic" kelimelerinin birleşimidir ve şirketimizin dünyaya getirdiği sesi dünyaya getirmek anlamına gelmektedir. Panasonic kurumsal bir marka, Panasonic'in ve ürün ve hizmetlerinin temsilcisi olarak 2008 yılından beri kullanılmaktadır.

Türkiye'de resmi Panasonic bayisi bulunmamaktadır. Ancak Panasonic ürünlerini ve Panasonic satış sonrası hizmeti satın almak için saygın merkezlere güvenebilirsiniz. Jetonar, Türkiye'nin resmi lisansa sahip en büyük onarım sistemidir ve onarım taleplerinin ve hizmetlerin yerinde ücretsiz olarak kaydedilme olanağına sahiptir ve Panasonic marka ürünler için özel hizmetler sunmaktadır.

 

Panasonic bayisi

 

Panasonic markası hangi ülkede üretiliyor?

Aslen Matsushita Industrial Power Company olarak bilinen Panasonic, Kaduma, Osaka, Japonya merkezli bir Japon çok uluslu elektronik şirketidir.

 

Panasonic bayilik geçmişi

Panasonic, değerli şeyler üretme arzusuyla yola çıktı. Yenilikçi ürünler üretmenin sıkı çalışması ve özverisiyle bu start-up, günümüzün elektronik devi olma yolunda ilk adımlarını atıyor. Panasonic, Konosuke Matsushita tarafından kuruldu. Bu şirketi kurarak Matsushita, aile adını dünya çapında üne kavuşturmayı başardı. Bazı medyada "Yönetim Tanrısı" olarak adlandırıldı.

Matsushita firması faaliyete başladığı ilk zamanlarda daha kaliteli ve daha ucuz ürünler üreterek elektrikli ekipman üreticileri arasında kendine yer bulmayı başarmıştır. Bir süre sonra rakipler de fiyatı düşürmeyi düşündü ve Konosuke'yi zor durumda bıraktı. Tabii ki satıcılarla kurduğu iyi iletişim sayesinde gururlu şirketin yönetiminde yarattığı ilk zorlukların üstesinden gelmeyi başardı. Elektronik ve telekomünikasyon sektörlerinde uzun yıllar geçirdikten sonra artık dünyanın elektronik devleri olarak bilinen Sony, Hitachi, Sharp ve Toshiba gibi en büyük Japon şirketlerinden biridir.

 

Panasonic Company Sloganı

Panasonic bayisi, "Yaşam için Panasonic Fikirleri" küresel sloganıyla on yıl çalıştı ve ardından sloganını değiştirmeye karar verdi. Örgütün vizyonunu daha iyi temsil etmek için "daha iyi yaşam, daha iyi dünya" sloganını kullandılar. Panasonic bayisinin bugüne kadarki diğer sloganları :

  • Zaman sadece biraz önümüzde
  • Kendinizden daha fazlasını bekleyin
  • Panasonic'e ne dersiniz?
  • Panasonic, ne istiyorum
  • Yeni Panasonic nedir?
  • daha iyi yaşayalım

 

Panasonic ürünleri

Panasonic, 100 yıllık tarihi boyunca birçok markayı kapsadı ve sonunda tüm ürünleri Panasonic markası altında birleştirdi. Panasonic ürünleri rakip yurttaşları Sony, Hitachi ve diğer elektronik markaları kadar yaygın. Yarı iletkenler gibi küçük elektronik cihazlardan ev aletlerine ve havacılık eğlence ekipmanlarına kadar her şeyi yapıyorlar. Panasonic artık televizyon, kamera ve video kamera, kulaklık, ev aletleri, elektrikli kozmetik, telefon vb. eğlence aksesuarlarının üretiminde aktif. Panasonic bayileri, Panasonic satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.

Yorumlar

onarım ön istek formu