Chat with us, powered by LiveChat

Video projektör tamiri

Jetonar’da video projektör cihazın onarım net maliyeti, cihazın arızası, onun büyüklüğüne ve onarım için neler gerektiğine bağlı olacaktır. Bazen cihazın genel ...

ıstakını gondar

Video projektörünüzü en profesyonel şekilde onarmak için tek yapmanız gereken şey Jetonar ile iletişime geçmenizdir. Projektörler genellikle aşırı kirlilik veya parçaların erozyonu nedeniyle hasar görür ve düzgün çalışamaz ve çoğu kullanıcı, cihazın çalışırken kapanmasından şikayetçiler. Bu tür sorunlar, iç parçaların arızalanmasından kaynaklanır ve cihaz doğru zamanda doğru şekilde giderilir ve onarılırsa, sorunlar çözülecektir. Fakat bazen projektörün parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Jetonar’ın deneyimli video projektör onarım ekibi, cihazdaki tüm arızaları profesyonel bir şekilde giderir ve çözer. Çalışma arkadaşlarımız arızalı parçaların onarım, değiştirilme ve orijinal numune kullanımı sürecinde ve sorunun tamamen çözülene kadar yanınızda olacaklar. Ülkenin en büyük onarım merkezlerinden, Jetonar'da video projektörleri tamir etme sürecini tanımak için bize katılın.  

 

Video projektör onarımın talep oluşturulması  

Sadece birkaç tıklamayla video projektör onarımları için talep oluşturabilmenizi biliyor muydunuz? Video Projektör cihazınızda bir arıza veya bir sorun varsa ve onun incelemesi ve onarım uzman destek için bir ekip ihtiyacınız olursa talebinizi ‘’Ofis Makinelerin Onarım’’ sekmesinde oluşturtulup ve ekip çalışanlarımızın aramalarını beklemenizi tavsiye ederiz. Video Projektör onarım talep oluşturma tuşunu tıklayarak talep seçenekleri görebilirsiniz.   

Ürün kategorisini, tipini ve modelini seçip ve dikkate almamız gereken notları, örneğin cihazın sorunları gibi vb. Bilgileri, açıklama kısmında kaydedebilirsiniz. Talebinizin oluşturma ardından Jetonar’da ki uzmanlarımız sizlere irtibata geçerek, hizmetin süreci ve nasıl sağlayacağını hakkında tarafınıza bilgi verecekler. Ayrıca talep sayfası üzerinden projektör tamircisi ile iletişime geçerek ve sorularınızı on-line olarak yanıt alabilirsiniz. 

 

Konumda Video Projektör cihazın onarımı  

Jetonar her türlü video projektörün tamirini en sağlam şekilde ve en kısa sürede çaba göstermektedir. Bu nedenle video projektörün onarımı en verimli şekilde ve cihazınızı hareket ettirmeden konumunuzda onarım imkanını sağlamaktadır. Jetonar ekip arkadaşlarımız adresinize geldiğinde, cihazı inceleyip ve sorunlarının giderilmesini sağlıyorlar, üstelik  gerekirse hasarları parçaları tamir edip veya değiştiriyorlar. Konumunuzda video projektörü onarım hizmetleri alabilmek için gecikmeden onarım talebi oluşturun. 

 

 

Projektör cihazın onarım maliyetleri  

Jetonar’da video projektör cihazın onarım net maliyeti, cihazın arızası, onun büyüklüğüne ve onarım için neler gerektiğine bağlı olacaktır. Bazen cihazın genel  onarımı ve bir kaç parçasının tamir edilmesi veya değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durumda değiştirilmesi gereken parçaların fiyatı,  nihai maliyete eklenecektir. Teknesiyenlerimiz tarafından cihazın incelenmesi ve sorunun tam ne olduğunu belirlenmesi takibinde, tahmini onarım fiyatı tarafınıza iletilecektir. Ek olarak uzmanımız, onarım sırasında bir parçanın değiştirilmesi gerektiğini fark ederse, Jetonar tarafından konu hakkında tarafınıza bilgi verilecektir ve tarafınızdan onaylanması takdirde arızalı parça yenisi ile değiştirilir ve bunun sonucunda onarım maliyeti artar. 

 

Video Projektörün onarımı hakkına Jetonar'a soru sorabilirsiniz  

Projektörün onarımı hakkında bir sorunuz mu var? Veya cihazdaki sorunun ne olduğunu ve nasıl düzeltebileceğinizi bilmek mi istiyorsunuz? Video projektör onarım uzmanlarımız on-line olarak yanınızda. Jetonar resmi web sitesinde on-line projektör onarım danışmanlığı imkanıyla, bu alandaki uzmanlarla iletişim halinde kalmanızı sağlıyor. Sorunuzu on-line olarak paylaştığınızda ilgili uzmanlarımız tarafından size destek sağlanacaktır. 

 

Bir projektör onarım merkezi hangi hizmetleri sunar?  

  • Her tür video projektöründe sorun giderme  
  • LCD renkli prizma sorunlarını onarımı  
  • Video projektör güç kaynağıyla ilgili sorunlar 
  • Projektör güç kaynağının kontrol edilmesiyle ilgili sorunları  
  • CAREWELL renkleri ile ilgili sorunları 
  • DMD çip onarımları  
  • Lens ve optik sorunları  
  • Video projektör lambalarının onarımı ve değiştirilmesi  
  • Renk döngüsü sorun giderme ve onarımları  
  • Video projektör fanının sorun giderme ve uzmanlık onarımları  Ana Kart sorunların gidermesi  kumandayla ilgili sorunların gidermesi  

Yorumlar

onarım ön istek formu