Chat with us, powered by LiveChat

Sony tablet onarımı

Jetonar uzmanları tarafından gerçekleştirilen Sony tablet onarımı ile ilgili hizmetlerden biri de pil değişimidir. Günümüzde pillerinin ne kadar güçlü olursa ...

ıstakını gondar

Sony tabletinizi onarmak ve bu cihazın tüm sorunlarını ortadan kaldırılmasını sağlamak için Jetonar'daki iş arkadaşlarımızın yeteneğine güvenebilirsiniz. Sony markaya air tabletlerin tamiri için dünyadaki en son yöntemler ve teknikleri kullanıyoruz. Tablet tamir ünitelerinde, en gelişmiş ekipman ve cihazlar bulunuyor ve tamirciler tarafından cihazları tamir etmek ve yedek parçaların kalitesini artırmak için kullanırlar. Tüm yedek parçalar orijinaldir ve Jetonar ekibine bu konuda güvenebilirsiniz. Jetonar kapsamlı merkez, size en özel Sony tablet onarım hizmetlerini en yüksek kalite seviyesinde sunmak için hizmetinizdedir.

 

Sony tablet onarım maliyetleri

Tabletteki sorunlar giderildikten sonra, Jetonar teknisyenler tabletin onarım maliyetini hesaplayarak size bildirecekler. Bir yazılım sorunu varsa ve fabrika ayarlarına sıfırlama vb. önlemlerle çözülebiliyorsa Sony tablet tamir maliyeti yüksek değildir. Ayrıca, hasarlı parçaları onarmak mümkünse, bir Sony tableti onarmak için çok para harcamanıza gerek yoktur. Bununla birlikte, parçaları değiştirmek maliyetlidir ve yeni bir parçanın fiyatını içerir. Örneğin, bir Sony tablet LCD'yi onarmak ve değiştirmek, orijinal LCD'nin yüksek fiyatı nedeniyle diğer bileşenleri değiştirmekten çok daha pahalıdır.

 

Adresinizde Sony tabletin kabulü ve teslimi

Jetonar, Sony tabletinizi tamir etmek için evden çıkmanıza bile gerek kalmayacak şekilde yanınızdadır. Sony tabletin adresinizde kabulü ve teslimi, onarım talebini Jetonar merkezine iletmeniz ve adres vb. bilgileri sağlamanız yeterlidir ve onarım süreci tamamladıktan sonra Jetonar ekipleri, tableti adresinize teslim edecek. Tableti, en deneyimli teknisyenler ve tamirciler tarafından inceleme ve sorun giderme için bir tamirhaneye götürürler. Onarımlar tamamlandıktan sonra tablet size tekrar teslim edilecektir.

 

Sony Tablet LCD Dokunmatik panelin Değiştirmesi

Herhangi bir markanın akıllı tabletleri hassas bir yapıya sahiptir. Bu hassas yapı, çarpma, yüksekten düşme ve aşınma gibi sorunlar nedeniyle ekran bozukluklarına maruz kalmaktadır. Ekranla ilgili sorunlar üç kategoriye ayrılır: dokunma panelin arızası, LCD arızası ve cam kırılması. Bu tür durumları yaşadıysanız ve tabletiniz parmak izinizle iletişim kuramıyorsa, Sony tabletinizi onarmanız ve dokunmatik ekranın durumunu kontrol etmeniz gerekir. Jetonar'da Sony LCD dokunmatik ekran değişiminin kesinlikle aynı orijinal model ile yapılacağından emin olabilirsiniz. Bu değiştirmenin geçerli bir yazılı garantisi yapılacaktır.

 

Sony tablet ekran cam değişimi

Belirtildiği gibi Sony tabletin ekran camı kırıldığında değiştirmek gerekiyor. Bu değiştirmeye dikkat edilmediği durumlarda, cihazın dokunmatik ve LCD ekranında hasarın yayılmasına neden olabilir. Tablet camı değiştirme işlemi çok hassas bir işlemdir ve orijinal numune ile deneyimli uzmanlar nezaretinde yapılması gerekir. Jetonar atölyelerinde Sony tabletlerin ekran camlarını değiştirmek için seperatör, oca ve dondurucu gibi gelişmiş cihazlar kullanılmaktadır ve bu da kırılma riskini sıfıra indirmektedir. Camı değiştirdikten sonra ekranın kalitesinde bir değişiklik olmayacağını garanti ediyoruz.

 

Sony tablet güncellemesi

Hiçbir tablet yazılım arızalarına ve kalite kaybına karşı güvende olmayacaktır. Tableti çok dikkatli kullansanız bile, çeşitli uygulama sayfalarında veya cihazın varsayılan yeteneklerinde çeşitli yazılım hataları ve çökmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle Sony tablet işletim sistemi güncellemesini hafife almamalısınız. Tablet işletim sisteminin özelliklerini doğru şekilde kullanmak için güncellemesi gerekir. Bu işlem çok basittir. Ancak tablet güncellemesi ile ilgili ayarları uygulayamayacağınızı düşünüyorsanız, Jetonar'daki uzmanlarımız Sony tabletinizi tamir etme ve güncelleme sürecinde size yardımcı olacaklar.

 

Sony tablet onarımı hakkında sorularınızı hemen sorun

Jetonar, Sony'nin tablet onarımı ve performans sorunlarıyla ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. Kapsamlı Jetonar web sitesinde profil bölümünüze girerseniz, profilin sağ tarafında sorularınız bölümünü göreceksiniz. Bu bölümde, ilgili uzmanın sizinle iletişime geçebilmesi için sorunuzu veya sorularınızı sormanız yeterlidir. Bu hizmet sorularınıza en kısa sürede cevap alabilmeniz için online olarak yapılmaktadır.

 

Sony tablet onarım hizmetleri

 • Özel onarım danışmanlığı
 • LCD tamiri ve değişimi
 • Pil tamiri ve değişimi
 • Pano onarımları
 • Hasarlı kapasitörlerin değiştirilmesi
 • IC güç kaynağını onarımı
 • Titreşim onarımı
 • Anten sorunlarını düzeltmesi
 • Çerçeve onarımı
 • Mikrofonları ve hoparlörleri onarımı ve değişimi
 • Dokunma panelin onarımları
 • LCD cam değişimi
 • Yazılım sorunlarını düzeltmesi
 • Uygulamaların güncellemesi
 • Yazılım sıfırlaması
 • Virüsların silimesi
 • İnternet bağlantısı sorunlarını düzeltmesi

 

Tableti Wi-Fi'ye bağlamama sorunu düzeltmesi

Sony tabletiniz Wi-Fi'ye bağlanmıyorsa bu bölümde listelenen önerileri deneyin. İlk olarak, tabletinizin Wi-Fi ayarlarını kontrol edin. İkinci olarak, cihazı Wi-Fi yönlendiriciye yaklaştırın. (Belki bir şey tablet ve Wi-Fi arasındaki bağlantıyı engelliyor). Üçüncüsü, tabletinizi güncelleyin. (Birçok yazılım hatası basit bir güncelleme ile düzeltilir). Wi-Fi'niz hala düzgün çalışmıyorsa tabletinizi yeniden başlatabilirsiniz. Bu öneriler, tablet sorunu ciddi değilse, tabletin Wi-Fi'ye bağlı olmaması sorununu çözebilecek basit adımlardır. Aksi takdirde, tabletinizi sıfırlamak ve fabrika ayarlarına döndürmek daha iyidir. Tabii bunu yapmadan önce tabletinizin satış desteği ile iletişime geçip konuyu onlarla görüşmenizde fayda var. Sony Tablet Onarım Merkezi'ndeki uzmanlarımız da cihazınızı inceleyebilir ve sorunları çözebilir.

 

Sony tablet pil değişimi

Jetonar uzmanları tarafından gerçekleştirilen Sony tablet onarımı ile ilgili hizmetlerden biri de pil değişimidir. Günümüzde pillerinin ne kadar güçlü olursa olsun belirli bir kullanım ömrü olduğunu ve bu özel süre sonunda tablet pilini değiştirmeniz gerekeceğini bilmelisiniz. Bu durumda önemli olan pilin orijinal ve onaylı bir numune ile değiştirilmesidir. Pil değişimiyle ilgili hizmetlere ihtiyacınız varsa, geçerli bir garantiyle birlikte tabletin pil değişimi ile ilgili hizmetleri sağlamak için Jetonar'daki uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. (Aramadan önce cihaz ayarları bölümüne gidip mevcut bilgilerden cihaz modelinizi yazmanız daha iyi olacaktır. Cihazınızla uyumlu pilin mevcut olduğundan emin olmak için tablet modelinizi uzmanlarla paylaşın).

 

Sony Tablet Yazılım Sorunlarını onarımı

Bazı durumlarda Sony tablet, cihazın yazılım kısmındaki sorunlardan dolayı düzgün çalışmıyor ve donanım kısmı ile alakası yoktur. Bu durumda Sony tablet onarım uzmanlar cihazınızı inceleyecek ve oluşan sorunların türünü tespit ettikten sonra cihazdaki yazılım hatalarını düzeltmek için gerekli işlemleri ferçekleştirecekler. Tabletlerdeki bu tür yazılım hatalarının belirtileri arasında tabletin ara sıra kilitlenmesi, cihazın sürekli olarak kilitlenmesi ve arızalanması, çalıştırılırken uygulamalardan çıkılması, uygulamaların güncellenmemesi, ekranda çeşitli hataların görüntülenmesi vb. sayılabilir. Neyse ki, bu hataların çoğu, ayarlarda birkaç ince ayar yaparak veya tablette yüklü bazı uygulamaların kaldırılmasıyla düzeltilebilir.

 

Jetonar seyyar tablet onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar tablet onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel tablet onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu