Chat with us, powered by LiveChat

Veri kurtarma

Yanmış olan sabit sürücü verilerini kurtarma süreci, Kurtarma becerilerine ek olarak donanım uzmanlığı ve sabit sürücü onarım becerileri gerektirir.Elbette sabit...

ıstakını gondar

Verileriniz cep telefonunuzdan, harici sabit diskinizden, dizüstü bilgisayarınızdan veya herhangi bir harici depolama alanından silindiyse, profesyonel bir şekilde kurtarmak için jetonar yanınızda. Veri kurtarma  çok önemli, hassas ve özel bir alandır. Bilgi kurtarma işlemindeki küçük bir hata, paraya mal olabilir ve hatta belleğe zarar verebilir. Birçoğu kurtarma yazılımını kolayca kullanabileceğini düşünürken, aslında sabit sürücüye ve belleğe zarar verirler.

Veri kurtarma şansını daha da fazla artırmak için cihazlar ve donanımlar da vardır. Jetonar, deneyimli uzman kadrosu ve sağlamış olduğu gelişmiş donanımlar sayesinde veri kurtarma işlemini en profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Kullanıcıların bilgilerini korumak ve geri yüklemek ekip arkadaşlarımız ana önceliğidir ve sorumluluk duygusuyla kişisel bilgilerinize güvenirler.

 

Veri kurtarma

 

Çeşitli Sabit disk veri kurtarma

jetonar'da sabit disk modeli için herhangi bir kısıtlama yoktur ve bu merkezde her türlü sabit disk türlerinin veri kurtarma işlemi yapılır. Ülkedeki en büyük onarım merkezinde, hem iç sabit sürücüler (dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar sabit sürücüleri vb.) ve harici veya taşınabilir sabit sürücüler onarılır ve veri kurtarma işlemler yapılır.

Jetonar atölyelerinde sabit disk verilerini kurtarmak için PC3000 gibi gelişmiş cihazlar kullanılır ve sabit disk ile ilgili işlemler, özel temiz odalarda yapılır. Eğer Veri kurtarma yazılımı kullanması gerekiyorsa, en iyi özelliklere sahip olan ve en büyük miktarda bilgi ve veriyi kurtarmak için kullanılabilecek yazılımlar seçilir seçilir.

 

Dahili sabit disk veri kurtarma

Dizüstü bilgisayarınızda veya masaüstü bilgisayarınızda sakladığınız bilgiler herhangi bir nedenle formatlanmışsa jetonar ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu merkezde kurtarma mühendisleri, dahili sabit disk verilerini kurtarma işlemini cihazın türüne,yapısına, yazılım ve donanım özelliklerine göre gerçekleştirir. Mac ve Windows sistemlerinin sabit disk kurtarma işlemi farklı şekilde ve iki işletim sistemi arasındaki farklar dikkate alınarak yapılır. jetonar, kurtarma işlemini doğru ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek, sisteme virüs bulaşması veya herhangi bir nedenle verilerin silinmesi durumunda istediğiniz dosyalara erişmenizi sağlamak için yanınızda.

 

Harici sabit disk veri kurtarma

Harici sabit sürücüde depolanan içeriğin verilerin silinmesi, çok kötü bir olay olabilir! Büyük olasılıkla başka bir kopyasına sahip olmadığınız önemli miktarda video, fotoğraf, müzik ve hatta gizli bilgi ve dosya. Ancak jetonar endişelerinizi gidermek için burada. Harici sabit disk kurtarma işleminizi ekiplerimiz emanet ettiyseniz, dosyalarınızın geri yüklenmesini bekleyin.

Tecrübeli jetonar ekibi uzun yıllardır veri alma alanında çalışmakta ve bu bölümün hassasiyetlerini ve kilit noktalarını iyi bilmektedir. Böylece, gelişmiş ve yeni teknikler, aletler ve programları kullanarak harici sabit sürücü verilerinizin önemli bir miktarını kurtarabilirler.

 

 

Yanmış sabit sürücü (disk) verilerini kurtarma

Yanmış olan sabit sürücü verilerini kurtarma süreci, Kurtarma becerilerine ek olarak donanım uzmanlığı ve sabit sürücü onarım becerileri gerektirir. Elbette sabit diskin kendisi yanmaz ve sabit diski yanmasından kastettiğimiz, parçalarını yanmasıdır. Bu durumlarda, bilgilerin kopyalanması süreci genellikle çok uzundur ve bazen bilgilere tamamen erişilemez.

Yanmış olan harddiskin kurtarılmasının dikkatli ve ustalıkla yapılması ve bu parçanın düzgün bir şekilde onarılması çok önemlidir. Yanmış hard diskin onarılması ve hasarlı bileşenlerin özel Jetonar atölyelerinde onarılması veya değiştirilmesinden sonra, gelişmiş cihaz ve ekipmanlar kullanılarak kurtarma işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde bilgilerinize yeniden erişirken bunları kullanabilirsiniz.

 

USB Flash veri kurtarma

USB Flash içeriğini kaybettiyseniz veya erişiminiz yoksa Jetonar sorunu çözer. USB flash veri kurtarma, sabit sürücü kurtarmadan çok daha kolaydır ve genellikle bu alandaki yazılımlarla aracıyla yapılır. Elbette bu işlem, deneyimli kurtarma teknisyenleri ve mühendisleri tarafından yapılır ve USB flash sürücüdeki herhangi bir fiziksel hasar giderilir. Jetonar'da USB flash veri kurtarma, belirli bir marka ve modelle sınırlı değildir ve hizmetlerimiz, farklı markaların çeşitli flash markalarını kapsar.

 

RAM veri kurtarma

Her türlü kamera, telefon vb. RAM'ler de özel veri kurtarma merkezinde kurtarılır. Bir fotoğrafçı veya kameraman iseniz ve bir fotoğraf projesindeki çabalarınızın sonucu bulunamadıysa, resmi Jetonar web sitesi aracılığıyla RAM kurtarma talebi oluşturun. Teknisyenlerimizin uzmanlığı, becerisi ve sorumluluk duygusu ile, sonunda size RAM dosyalarını geri getirecektler.

Ayrıca herhangi bir nedenle telefonunuzun RAM'i formatlanmış ve verileri silinmiş ise tek yapmanız gereken RAM'i çıkarıp Jetonar veri kurtarma uzmanlarına teslim etmektir. Ekiplerimiz, bilgileri almak için özel programlar kullanır, böylece silme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

 

Masa üstü bilgisayarın sabit disk verilerini kurtarımı

Jetonar'ın veri kurtarma alanında yaptığı bir diğer şey de masaüstü bilgisayar sabit disk kurtarmadır. Bilgisayar sabit disk veri kurtarması, cihaza herhangi bir zarar gelmemesi ve kullanıcıya maksimum miktarda bilgi verilmesi için uzman atölyelerde yapılır. Ayrıca hard diskte fiziksel hasar gözlemlenirse hard disk tamir ünitesinde bu konu kontrol edilir ve bu kısmın onarılması için gerekli önlemler alınır.

 

Dizüstü bilgisayar veri kurtarma

Jetonar, dizüstü bilgisayar verilerini kurtarmak için bile yanınızda. Dizüstü bilgisayarınızın Windows veya Mac işlemci olması önemli değil. Kapsamlı Jetonar merkezinde veri kurtarma ekibi, dizüstü bilgisayarın formatlanmış verilerini profesyonel bir şekilde kurtarmak için gereken her türlü işlemi yapılır.

Kurtarma esnasında, yazılım programların kullanılması gerekiyorsa, uzmanlarımız en son programları ve yöntemleri kullanır. Başka cihaz ve ekipmanlara ihtiyaç varsa bile herhangi bir problem veya limit yoktur; Jetonar, veri kurtarma alanında en son teknolojilerle donatılmıştır.

 

Veri kurtarma maliyeti

Jetonar'da veri kurtarma işlemini gerçekleştirmeden önce kurtarma maliyeti size bildirilecektir. Prosedür, teknisyenin sabit sürücüyü veya başka bir bellek türünü kontrol etmesidir. Veri kurtarma maliyeti, silinen bilgilerin miktarına ve bilgilerin kurtarılması için kullanılan yöntemlere göre belirlenir. Veri kurtarma işlemi sırasında belirli bir zararın olduğu veya daha özel önlemlere ihtiyaç olduğu veya daha özel ekipman kullanımı gerektiği tespit edilirse, sizinle irtibata geçip ve nihai maliyet değişecektir.

Yorumlar

onarım ön istek formu