Chat with us, powered by LiveChat

Cep telefona neden hiçbir şey indirilmiyor?

Cep telefonlarının indirilmemesinin çeşitli nedenleri vardır ve etkenleri uygun bir çözümle gidermesi gerekir. Bu nedenlerden biri, veri veya Wi-Fi ...

ıstakını gondar

Jetonar bugün cep telefonun indirmeme nedenlerini inceliyor ve bu sorunu çözmek için çözümler sunuyor. Tüm Android ve iOS telefonlar bu sorundan etkilenebilir ve tarayıcılardan veya özel hizmetlerden ve hesaplardan (Google Play, App Store vb.) herhangi bir dosya indirmeme sorunu yaşabilir. Bu durumda ne yapılmalı? Bu sorun çözülecek mi? Evet. Jetonar cep telefon onarım ekibi, bu sorunun giderilmesine ve tamamen ortadan kaldırılmasına kadar yanınızda. Cep telefonu indirememe sorununu aşağıda belirtilen yöntemlerle çözemiyorsanız, Jetonar web sitesi üzerinde veya uygulamasından cep telefon tamir talebinde bulunmanız yeterlidir; Ekiplerimiz size en uzman hizmetleri en kısa sürede sağlar.

 

Cep telefonun indirmeme nedenleri

Telefonunuza hiçbir şey indirilmiyor ise, çeşitli nedenleri ve faktörleri kontrol etmelisiniz. İnternet veya Wi-Fi internet çalışmıyor veya arızalı olabilir. Bazen İnternet simgesi bir ağ bağlantısını gösterir; İnternet kapalıyken ve telefon bu nedenle indirmiyorken. Cep telefonunu indirmemek Google Play hizmetleri ve App Store veya tarayıcınızla ilgili olabilir. Önbellek çökmeleri, akıllı telefonları indirme sürecinde de sorunlara neden olabilir. Genellikle indirmeme sorunu, donanım parçaları ve bileşenleri ile ilgili değildir; Ancak ana kart arızası bu soruna da neden olabilir.

 

Cep telefonun indirmeme sorunu çözmesi

Telefonu yeniden başlatması

Telefonunuzun herhangi bir dosya indirmediğini fark ederseniz, ilk adım olarak Reset yapıp veya yeniden başlatın. Bazen bunu yaparak sistem tutarsızlıkları giderilir ve normalde istediğiniz dosyaları indirebilirsiniz.

 

Önbelleğin temizlemesi

Bazen cep telefonlarını indirmeme sorununu çözmek için tarayıcı gibi programların önbelleğini temizlemeniz gerekir. Telefon modeline bağlı olarak ayarlar menüsünden önbelleği temizleyebilirsiniz. Ardından telefonu yeniden başlatabilirsiniz.

 

Telefon indirme yönetimini etkinleştirmesi

Android telefonlarda, cep telefonlarının indirilmemesi sorununu çözmek için bir indirme yönetimi uygulaması kullanabilirsiniz. Ayarlar bölümüne girin ve Uygulamalar seçeneğini seçin. Ardından, sayfanın üst kısmındaki üç noktadan Sistem uygulamalarını göster'i seçin ve İndirme Yöneticisi'ni açın. İndirme Yöneticisini etkinleştirmek için Etkinleştir'i seçin.

 

Boş hafıza alanını yönetmesi

Akıllı telefonların indirilmemesinin nedenlerinden biri de hafızalarının dolu olmasıdır. Mümkünse, bir hafıza kartı kullanın ve hafızayı, yeni bilgiler ve dosyalar hafıza kartında saklanacak şekilde ayarlayın. Telefonunuzun ayarlar menüsünü açın ve Uygulama Yöneticisi bölümünden istediğiniz uygulamayı seçin. Ardından Depolama bölümünde DEĞİŞTİR'i açın ve bu seçeneği SD kart moduna ayarlayın. Bunu yaparak, telefonunuzun hafıza alanını yönetebilirsiniz.

 

İnternet kontrolü

iPhone veya Android telefonunuz hiç dosya indirmiyorsa, İnternet ayarlarınızı da kontrol etmek iyi bir fikirdir. Bazen hatalı internet ayarları veya modem sorunları veya ağ kesintileri nedeniyle İnternet bağlı görünüyor ancak indirme işlemi gerçekleştirilmiyor. Jetonar'daki bazı telefon onarım uzmanlar, kullanıcıların İnternet ayarlarını yeniden başlatmasını bile öneriyor.

 

İşletim sistemi güncellemesi

Bazen sadece işletim sistemini güncellemek, mobil indirmeme sorununu çözebilir. Telefonunuzun işletim sistemi eskiyse, mümkün olan en kısa sürede güncelleyin!

Yorumlar

onarım ön istek formu