Chat with us, powered by LiveChat

Sharp Fotokopi makinesi onarımı

İş yerinde veya evde en profesyonel teknisyenler tarafından garantili Sharp fotokopi makinesi onarımı (tamiri). Türkiye'de Sharp fotokopi makinesi onarımı ...

ıstakını gondar

Jetonar'da Sharp fotokopi makinesini onarımı size farklı bir deneyim yaşatacaktır. Fotokopi makinenizin gerektiği gibi tamir edilmediğinden ve kısa bir süre sonra yeniden ortaya çıkabileceğinden endişe ediyorsanız, Jetonar bu endişeyi giderir. Bu merkezde deneyimli fotokopi makinesi tamir teknisyenler, her türlü Sharp marka fotokopi makinesi modellerinin arızalarını profesyonel olarak giderir ve onarır. Kopyalama hatasının kaynağını tespit ettikten sonra arkadaşlarımız hasarlı parçaları onarıyor veya değiştiriyor, böylece cihazın tüm sorunları çözülüyor. Sharp fotokopi makinesi onarım hizmetini almak için yapmanız gereken tek şey, aşağıda daha detaylı bilgi vereceğimiz kapsamlı Jetonar web sitesi üzerinden talep iletmektir.

 

Sharp fotokopi makinesi onarım talep oluşturmak

Sadece birkaç tıklamayla Sharp fotokopi makinesi için onarım talebi oluşturabiir ve en yüksek kalitede hizmet almayı bekleyebilirsiniz. Sharap onarım birimi, fotokopi makinesi tamamen tamir edilene ve tüm sornlarını girene kadar yanınızdadır. Web sitesi üzerinde talebi ilettikten sonra ekiplerimiz sizinle iletişime geçecektir. Ardından ekiplerimiz paylaumış olduğunuz adrese gelecek ve makinenin arıza tespiti ve onarımı için gerekli adımları atacaktır. Dilerseniz bizzat sharp onarım birimine ziyaret ederek fotokopi onarım hizmeti de alabilirsiniz.

 

Adresinizde Sharp fotokopi makinelerini onarımı

Fotokopi makinenizin herhangi bir nedenle hasar görmesi durumunda web sitesinde belirtilen iletişim kanallarından Jetonar uzman Birimi ile iletişime geçerek fotokopi makinelerin tamir teknisyeni bulunması talebinizi iletebilirsiniz. Aramanızın hemen ardından gerekli düzenlemeler yapılır ve bulunduğunuz adrese bir tamir teknisyeni gönderilir. "adresinizde hizmet" olarak sunulan hizmetlerle ilgili herhangi bir yönlendirmeye ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Jetonar uzmanları tarafından verilen tüm hizmetlerin geçerli bir garantisi olduğunu belirtmekte fayda var. Bu garantinin süresi alınan hizmetin türüne göre değişmekte olup, tarafınıza duyurulacaktır.

 

Sharp fotokopi makinesinin onarım maliyeti

Sharp fotokopi makinesinin veya başka bir markanın onarım maliyetini tahmin etmek için cihazdaki hasarın kapsamı ve sorunun tespit edilmelidir. Jetonar tamircisi, hasarın ciddiyetini ve türünü belirlemek için önce fotokopi makinesini kontrol eder. Ardından, parçaların tamir edilip edilmediğine veya değiştirilmesi gerekip gerekmediğine bağlı olarak cihazın onarımlarının fiyatını belirler. Elbette açıklanan miktar yaklaşıktır ve değişiklik olasılığı vardır. Örneğin, onarım işlemi sırasında teknisyen bir parçanın değiştirilmesi gerektiğini fark ederse, bu sizinle koordineli olarak yapılacak ve yeni parçanın fiyatı, cihazın onarımının nihai maliyeti üzerinden hesaplanacaktır.

 

Sharp fotokopi makinesinin onarımı hakkında online danışma

Fotokopi makinesi onarım hizmetleri sağlamanın yanı sıra, Jetonar online olarak tavsiye sağlamak için de yanınızda. Fotokopi sorunları ve nasıl düzeltileceği ile ilgili tüm sorularınızı kullanıcı profilinizdeki sorular bölümünden sorabilirsiniz. Bir fotokopi onarım uzman online olarak yanıt verecek ve size rehberlik edecektir. Jetonar merkezindeki Sharp online fotokopi onarım danışmanlığının ücretsiz olduğunu ve bu hizmet için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmediğini belirtmekte fayda var.

 

Sharp Fotokopi Makineleri Hakkında

Sharp fotokopi makineleri, iyi donanımlı ve gelişmiş üretim hatlarında üretilen kaliteli ürünlerdir. Çoğu Sharp fotokopi makinesi çok işlevlidir ve yazdırma, tarama ve bazen faks gönderme gibi özellikler sunar. Sharp'ın büyük fabrikasındaki fotokopi makinesinin üretim hattı çok gelişmiştir ve şirket her zaman ofis makineleri alanındaki en son gelişmelere uygun makineler üretmiş ve tedarik etmiştir. Örneğin, Sharp'ın yeni cihazlarının neredeyse tamamı dokunmatik paneller, kablosuz vb. özelliklerle donatılmıştır. Jetonar, Sharp fotokopi makinelerine en özel onarım hizmetlerini sunmak, fotokopi makinelerini kullanıcılara yeniden kullanma olanağı sağlamak için bu markanın her türlü fotokopi makinesi sahiplerinin hizmetindedir.

 

Sharp Fotokopi makinesinin onarım Servisi

Jetonar'ın Sharp fotokopi makinelerinin tamiri için sunduğu en önemli hizmetler parça tamiri ve değişimi ile ilgilidir. Kağıt tepsisi tamiri, gerekirse ana kart tamiri ve değişimi, füzer değişimi, hasarlı kartuş tamiri, başlık değişimi, tambur temizliği ve değişimi, sıhhiye bıçağı tamiri, engerek bıçağı tamiri, elektrik panosu tamiri, özel optik tamiri, sensör tamiri, Arızalı kapasitörler değişimi, kartuş şarjı, lazer onarımı, özel birim onarımları, geliştirici değişimi ve benzerleri, Jetonar'daki Jetonar fotokopi makinesi onarım hizmetleridir.

 

Sharp fotokopi makinesi pickup rulo onarımı

Fotokopi makinelerinde nispeten yaygın olan arızalardan biri de pickup rulo arızasıdır. Bu parça çalışmazsa olursa, makine ihtiyaç duyduğu kağıdı baskı döngüsüne ekleyemeyecek veya bunu zorlukla yapacaktır. Kağıt fotokopi makinesini (toplayıcı) onarmak için pedleri, kavramaları, sensörleri, çubukları ve tepsileri kontrol etmek ve sorunları gidermek gerekir. Bu parçaları inceledikten sonra, fotokopi makinesi onarım teknisyeni bu parçalardan birini veya birkaçını onaracak veya değiştirecektir. Makinenizin düzgün çalıştığından emin olmak için fotokopi alıcınızı onardıktan veya değiştirdikten sonra bir veya daha fazla kağıda yazdırmanız önerilir.

 

Sharp fotokopi makinesinin Anakartının onarımı

Sharp fotokopi makinesinin ana kartı aslında bilgiyi işleyen kısımdır. Deneyimler, anakart arızalarının ve yanmalarının ana nedeninin yüksek güç dalgalanmaları olduğunu göstermiştir. Açıkçası, bir ana kart arızası durumunda, fotokopi makinesi ancak bu parça değiştirildikten sonra düzgün çalışabilir. Fotokopi makinesi anakartını onarmak veya değiştirmek özel bir iştir ve bir teknisyen tarafından yapılmalıdır. Onarım teknisyen önce ana kartı kontrol eder ve mümkünse sadece arızalı parçaları değiştirir; Aksi takdirde, ana kart tamamen yanarsa, fotokopi ana kartını tamamen değiştirmekten başka çare yoktur.

 

Sharp fotokopi makinesi kaynaştırıcı değişimi

Fotokopi makinesinin füzer değiştirilmesi de bu cihazın ihtiyaç duyabileceği hizmetlerden biridir. Füzer hasar ve aşınmadan en çok etkilenen kısım ısı silindiridir. Bu durumda olan şey, iş kaybından dolayı rulo kaplamanın toneri iyi ısıtmamasıdır. Neyse ki, silindirler değiştirilebilecek parçalardan biridir. Tamir teknisyen bu parçanın arızasını tespit ettikten sonra gerekli parçaları hazırlar ve değiştirir. Ancak füzer bir sorun olup olmadığını nasıl anlarsınız? Baskı çizgileri, lekeler, siyah çizgiler ve yinelenen görüntüler, bir fotokopi kaynaştırıcı işaretleridir. Bu ciddi baskı kusurlarını fark ettiğinizde veya makinenizde kağıt sıkışması veya buruşma gibi sorunlar oluştuğunda, kontrol edilmesi ve giderilmesi gereken parçalara sigortayı dahil etmek en iyisidir.

 

Sharp fotokopi makinesi kartuş değişimi

Fotokopi kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biri de "Fotokopi Kartuş Değiştirme" hizmetidir. Bildiğiniz gibi kartuş, toner içeren bir kaptır. Kartuştaki toner bittiğinde asıl yapılması gereken kartuşu değiştirip yenisini kullanmaktır. (Bazı kullanıcılar kartuşu değiştirmez ve yalnızca kartuştaki toneri şarj eder. Bu, fotokopi üreticileri tarafından genellikle tavsiye edilmez ve hatta reddedilir). Profesyonel bir fotokopi makinesi kullanıcısıysanız, muhtemelen eğitim videoları izleyerek Sharp fotokopi kartuşunu kendiniz değiştirebileceksiniz. Herhangi bir nedenle kartuşu değiştiremezseniz, Jetonar uzman birimi ile iletişime geçerek Sharp fotokopi tamir uzmanının bulunması talebinizi iletebilirsiniz. Bu aramanın ardından gerekli düzenlemeler yapılacak ve fotokopi tamir uzmanı istediğiniz adrese gönderilecektir.

 

Sharp fotokopi makinesi parçalarını onarımı

Jetonar'daki onarım ekibinin önceliği, bu cihazın hasarlı parçalarını ve bileşenlerini onarmaktır. Fotokopi makinesi arızasını giderdikten sonra arkadaşlarımız cihazın tekrar sorunsuz çalışabilmesi için hasarlı parça veya parçaları tamir etmeye çalışacaklardır. Pickup rulo gibi parçalar genellikle onarılabilir ve çoğu durumda değiştirilmesi gerekmez. Ana kartı onarmak için bileşenleri (kapasitörler, transistörler vb.) değiştirilir. Sharp fotokopi parçaları, dünyanın en gelişmiş cihaz ve ekipmanları kullanılarak özel Jetonar atölyelerinde tamir edilmektedir. Sharp fotokopi makinesini tamir eden teknisyenlerin yüksek becerileri, makinenin arızalı bileşenlerini doğru ve ilkeli bir şekilde tamir etmelerini de sağlar.

 

Sharp fotokopi makinesi parçalarının değiştirilmesi

Bazen cihazın parçalarındaki hasar o kadar büyüktür ki tamir edilemezler. Sharp fotokopi makinesi tamir ünitesindeki arkadaşlarımız bunun gibi durumlarda parçayı değiştirirler. Öte yandan, bazı parçalar pratikte tamir edilemeyecek şekilde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Hasar durumunda değiştirilmesi gereken sigortalar, IC'ler vb. Bu merkezdeki Sharp fotokopi parçalarının değişimi sadece yeni ve orijinal numuneler kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede yeni parça cihazda en iyi performansa sahip olacaktır.

 

Jetonar seyyar Ofis makineleri onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar Ofis makineleri onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel Ofis makineleri onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir Ofis makineleri onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu