Chat with us, powered by LiveChat

Adresinizde Kartuş şarj etme hizmeti

Adresinizde deneyimli personel tarafından en yüksek kalite ve uygun fiyat ile kartuş şarj etme hizmeti.Türkiye'deki tüm fotokopi makineleri için ...

ıstakını gondar

Model veya marka ne olursa olsun yazıcı cihazlar ve fotokopi makineleri için sarf malzemeleri toner tozu veya mürekkeptir. Bu malzeme kartuş adı verilen bir kaba yerleştirilir. Yani kartuşu şarj etmek, yeniden doldurmak anlamına gelir. Bu işlem büyük bir hassasiyetle yapılmalıdır. Kartuş şarj işlemindeki küçük bir kesinti, yazıcının tamamen arızalanmasına ve elbette kullanıcının belgelerinin baskı kalitesinde düşüşe neden olacaktır. Adresinizde kartuş şarj hizmeti, Jetonar uygulama hizmetlerinden biridir. Aşağıda evde veya işyerinde kartuş şarjı ile ilgili hizmetlerin hakkında bilgi vereceğiz.

 

Adresinizde Kartuşu şarj etmenin önemi

Kartuş, darbe ve hatta doğrudan güneş ışığı nedeniyle orijinal performansını hızla kaybeden hassas ve savunmasız bir parçadır. İşyerinde kartuş şarj hizmetinin kullanılması sorunları azaltır. Kartuş doldurma kusurlarının düşük baskı kalitesinin yanlış olduğunu unutmayın. Elbette yazdırılan görüntünün kalitesi ve belgelerin içeriğinin netliği işinizi büyük ölçüde etkiliyorsa, adresinizde kartuşu şarj etmek tamamen değiştirmek daha iyidir. Ancak iyi bir toner kullanıldığında ve kartuş şarj işlemi doğru yapıldığında kalite kaybı miktarının çok az olacağını söylemek gerekir.

 

Kartuş şarj etme ihtiyacı olduğu belirtileri

Yazıcı gürültüsü veya düşük baskı kalitesi, kartuşun şarj edilmesi gerektiğini gösteren iki önemli sorundur. Elbette bu iki işaret kartuşla ilgili olamaz. Ancak çoğu yazıcı yazdırma ve çok işlevli yazıcı, genellikle toner kartuşunun bitmesinden kaynaklanır. Bu sorunu çözmek için kartuş şarj edilebilir. Bu nedenle, yazıcının kartuşu değiştirmekten daha düşük bir maliyetle yeniden kullanmayı mümkün kılar.

 

Yazıcı kartuşu şarj koşulları

Belirli koşullar altında kartuş şarjı mümkündür. Kartuşların şarjlı olabilmesi için ilk koşul gövdesinin sağlam olmasıdır. Bu arada tamburun ve mıknatısın sağlığı da çok önemlidir. Tambur görüntüleri kağıda iletir ve bozulursa en ince tonerler bile net bir baskı oluşturmaz. Yazıcı parçalarının değiştirilmesi de kartuş şarjı ile senkronize edilir. Genelde kartuşu 3 kez şarj ettikten sonra tamburu değiştirmek gerekir.

 

Adresinizde Kartuşun şarj etme maliyeti

Genel olarak, kartuşu şarj etme maliyeti, yazıcının türüne ve kullanılan tonere bağlıdır. Yazıcıyla uyumlu olmayan mürekkebin veya tonerin kısa sürede çeşitli yapısal sorunlara neden olabileceğini unutmayın. Jetonar hizmetlerinden yararlanarak piyasada bulunan markaların eski ve yeni baskı makinelerinin kartuşlarının dolum işleminin yüksek kaliteli tonerler kullanılarak ve en uygun fiyat tarifesi ile yapılacağından emin olabilirsiniz. Sadece talebinizi iletin.

Yorumlar

onarım ön istek formu