Chat with us, powered by LiveChat

Klima alış ve satışın önemli tavsiyeler

Türkiye'nin her yerinde kaliteli ve orijinal klima satışı yapmak, LG, General, Samsung vb. çeşitli marka split klimaların uygun garanti ve fiyat ile ...

ıstakını gondar

Klimalar, çeşitli yabancı ve yerli marka ve modellerinde en iyi fiyatlarla online olarak ve Jetonar'da şahsen satılmaktadır. LG, Hisense, G-Plus, General, Gary vb. markalarda duvara monte, portatif, dikili klima satın almak istiyorsanız Jetonar ile iletişime geçin veya talebinizi online olarak iletebilirsiniz.

Yaklaşan sıcak yaz mevsimi nedeniyle klima satışları hala patlama yaşıyor ve güney şehirleri de dahil olmak üzere birçok şehirde, erken ısınmanın başlamasıyla klima pazarı çok daha sıcak. Ancak alıcılar ve satıcılar için bu klimaları alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Alıcıların prensip olarak dikkate alması gereken en önemli şey, güvenli bir klima satış merkezine giderek istedikleri ürünü aldıklarından emin olmalarıdır.

 

Klima alış ve satışın önemli tavsiyeler

 

Klima alırken ve satarken nelere dikkat etmek gerekir?

Seçim yaparken, ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapmak için ne tür bir klima satın almanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Satıcıların ayrıca, bir klima satışını daha kolay ve daha güvenli bir süreç haline getirmek için her kullanıcı için hangi tip klimanın doğru olduğunu bilmesi gerekir. En önemlileri aşağıdaki seçenekleri içerir:

  • Ne tür bir klimaya ihtiyaç duyulur, pencere, portatif, ayakta klimalar veya split klimalar.
  • Klima hangi mekanda ve hangi ölçülerde kullanılacaksa, klimanın ortamı soğutma özelliği olan ve bunu yaparken fazla baskı yapmayan güç ve boyutta seçilmesi gerekir. Öte yandan, küçük bir alan için büyük ve yüksek güçlü bir klima satın almak hem enerji hem de elektrik tüketir ve aşırı soğuk kesinlikle sakinleri rahatsız edecektir.
  • Klimanın kullanıldığı bölgenin iklimi nasıldır?
  • Ofis ve şirket gibi açık mekanlarda trafik miktarını da hesaba katmak gerekir, kesinlikle daha fazla trafik ve bu klimanın performansını ve dayanıklılığını etkileyecektir.

 

Farklı modellerde klima satışı

Alıcıların bir klima satın almak için birkaç şeyi göz önünde bulundurmaları gerektiği göz önüne alındığında, satın almak için kesinlikle çeşitli ürünlere ihtiyaçları olacaktır. Klima satış merkezleri, geniş bir klima yelpazesini çeşitli modellerle sunarak alıcıların seçimini kolaylaştırmalıdır. Bu çeşitlilik hem klima modellerinde ve boyutlarında hem de alıcıların düşündüğü farklı fiyat ve markalarda olmalıdır. Farklı markalar en iyi klima modellerini sunar ve büyük ve saygın bir mağaza kesinlikle tüm bu modelleri sunar. Türkiye’de en çok satan klima markaları General, Gray, General Air Conditioner, LG Air Conditioner ve Samsung'dur.

Yorumlar

onarım ön istek formu