Chat with us, powered by LiveChat

HP Yazıcı Onarımı

HP lazer yazıcıların onarım merkezi .Türkiye'deki uzmanın anında gönderilmesiyle hp yazıcıyı adresinizde onarımı.HP yazıcının, HP garanti hizmetiyle uzman onarımı.

ıstakını gondar

Bir HP yazıcıyı onarmak bazen kartuşun şarj edilmesini ve parçaların temizlenmesini, bazen de aygıtın iç parçalarının onarılmasını ve değiştirilmesini gerektirir. Tüm bu işlemleri profesyonelce gerçekleştirmek için Jetonar hizmetinizdedir. HP yazıcı onarım hizmeti (kartuşları şarj etme ve değiştirme, parça temizleme ve onarım ve değiştirme) almak için kapsamlı Jetonar web sitesi üzerinden başvurmanız yeterlidir. Bu şekilde yazıcınızın onarıldığından emin olabilirsiniz ve herhangi bir bileşeni değiştirmeniz gerekirse, yalnızca orijinal numune kullanılacaktır. Jetonar merkezinde HP yazıcıların onarım sürecini tanımak için sizi bu makalenin geri kalanını okumaya davet ediyoruz.

Jetonar'ın avantajlarından biri, adresinizde HP yazıcı onarım talebi gönderebilmenizdir. Bu bölümde, HP yazıcı onarım talebi gönderme seçeneğine tıklamanız ve kategori vb. ile ilgili alanları doldurmanız yeterlidir. Spesifik bir açıklama gerekiyorsa, bunu istek açıklaması alanına girin. Ayrıntıları girdikten sonra, HP yazıcı onarım ekibi en kısa sürede sizinle iletişime geçecek ve belirttiğiniz adrese yönlendirecektir. Bu sayede yazıcınızın arızasını gidermek ve onarmak için evinizden veya iş yerinizden ayrılmanıza gerek kalmaz ve cihazı taşıma zahmetine girmezsiniz.

 

Türkiye'de HP yazıcı onarımı

Türkiye'nin herhangi bir bölgesinde özel HP yazıcı onarım hizmetlerine ihtiyacınız varsa Jetonar yanınızda. Türkiye'de HP yazıcı tamiri bu cihazı tekrar kullanabilmeniz için en yüksek kalitede yapılmaktadır. Ekiplerimiz, HP yazıcılarını onarmak için dünyadaki en yeni aygıtları ve araçları kullanır. Arıza tespiti dikkatli bir şekilde yapılır ve ardından hasarlı parçalar onarılır veya değiştirilir. Yazıcıdaki sorunları gidermek ve onarmak için atılan tüm adımlar deneyimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilir ve ortaklarımız bu amaç için yalnızca orijinal yedek parçalar kullanır.

 

HP yazıcı onarım maliyeti

Bir HP yazıcıyı tamir etmenin maliyetini öğrenmek için, tamamen kontrol edilip sorun giderilene kadar beklemeniz gerekir. Jetonar merkezindeki uzmanlarımız, arızalı parçaları belirlemek için yazıcıdaki sorunları giderir. Ardından, hangi parçanın hasar gördüğüne bağlı olarak, yazıcının onarım maliyetini hesaplayacak ve size bildireceklerdir. Parça tamir edilemiyorsa, hp yazıcının tamir maliyeti daha yüksektir ve yeni parçanın fiyatını içerir. Ancak bileşenleri onarmak mümkünse, yazıcınızı onarmak için büyük bir meblağ ödemeniz gerekmez.

 

Hp yazıcı onarım servisi

Cihazın kontrol ve arıza tespiti, füzer tamiri ve değiştirilmesi, tamburun değiştirilmesi ve temizlenmesi, kartuşun şarj edilmesi, hasarlı kartuşun değiştirilmesi, kağıt kafesinin tamiri, kart tamiri ve değiştirilmesi, elektrik panosu tamiri, ana kart tamiri gibi önlemler , hasarlı düğmelerin onarılması ve değiştirilmesi Sarf malzemelerinin değiştirilmesi, hatalı kabloların ve bağlantıların değiştirilmesi ve benzerleri, en önemli HP yazıcı onarım hizmetlerinden bazılarıdır. Bu hizmetlerle geçerli bir garanti sağlanması, kullanılan parçaların orijinalliğini gösterir.

 

HP Yazıcı Ana Kart Onarımı

Yazıcının en önemli parçalarından biri olan ana karttır ve yapılan tüm işlemlerin işlenmesinden sorumludur. Aslında yazıcıya girilen bilgilerin kağıda nasıl yazdırılacağını belirleyen ana karttır. HP yazıcıların ve diğer markaların ana kartını onarmak için, genellikle önce bu parçanın bileşenleri kontrol edilir ve değiştirilir. Bazen anakart yanabilir ve HP yazıcı onarım ekibinin kartı değiştirmekten başka çaresi kalmaz. Elbette Jetonar'daki HP yazıcı onarım ekibinin önceliği ana kartı onarmaktır ve tüm etkili yöntem ve önlemlerin sonunda bu parçanın yerini alacaklardır.

 

HP yazıcı kaynaştırıcısının onarımı ve değiştirilmesi

Bir yazıcının en önemli parçalarından biri, arızası baskı kalitesini ciddi şekilde düşüren füzerdir. Isıtıcı olarak da bilinen bu parça, yazıcıda önemli bir işleve sahiptir ve baskı kalitesini doğrudan etkiler. Çoğu yazıcı modeli, sigortalar gibi bileşenlerin arızalarını özel kodlar ve hatalar şeklinde kullanıcılara bildirmek için tasarlanmıştır; Bu nedenle, HP yazıcının yazıcısını bu belirtilere göre uygun zamanda onarabilir ve değiştirebilirsiniz. Bazen bir sigorta arızası veya arızası kağıt üzerinde çizgilere neden olabilir ve bazen genellikle kartuş şarj edildikten sonra baskı kalitesini önemli ölçüde azaltabilir. Bu işaretlerden herhangi birini görürseniz, lütfen Jetonar'daki HP Yazıcı Onarım Birimi ile iletişime geçin.

 

HP yazıcıda 79 hata kodu

Bir HP yazıcıyla çalışırken ciddi bir hata kodu görüntüleniyorsa, bu hata kodunun görüntülenmesinin muhtemelen ağ yazdırma sunucusundaki (yazıcıya hizmet veren sunucu) bir sorundan kaynaklandığını bilmek kötü değildir. Hata 79'u gidermek için, önce Yazdırma Sunucusundaki Başlat menüsünden Yazıcı klasörünü açın ve hiçbir yazdırma işinin veya siparişinin askıya alınmadığından emin olun. MIO kartı veya RAM modülü gibi yazıcıya bağlı çevre birimlerindeki bir arıza nedeniyle bazen hata kodu 79'un görüntülendiğini unutmayın. Ancak, bu hata kodunu düzeltmek için HP yazıcı onarım uzmanları tüm çevre birimlerinin çıkarılmasını önerir. Bu araçların her biri, bu hata kodu için hangi modülün suçlanacağını belirlemek için yazıcıya birer birer eklenmelidir. Bu hata kodunu düzeltemezseniz, Jetonar'daki ekiplerimiz iletişime geçebilir ve hp yazıcınızın onarımı için gerekli talimatları alabilirsiniz.

 

HP yazıcı sürücüsü ile ilgili sorunlar

Yeni bir işletim sistemi veya sürücü yükledikten sonra, HP yazıcınızın çalışmadığını veya bağlanmadığını fark edebilirsiniz. Tabii ki, bu sorun zahmetli, ancak bir çözümü var. Yazıcılar yeni işletim sistemi veya yüklenen sürücü ile uyumlu olmasa da, çoğu HP yazıcı, HP LaserJet II sürücüsünü yükleyerek sizin için yazdırabilir. Ancak, yazıcıyı dupleksleme gibi bazı özel seçenekler çalışmayabilir. Genel olarak, sağlanan tüm yeni sürücülerin ve işletim sistemlerinin yazıcınızla uyumlu olmayabileceğini bilmelisiniz, bu nedenle yazıcınızla uyumlu bir sürücü ve işletim sistemi kullanmalısınız. Aygıtınızla uyumlu sürücüler için HP web sitesini veya yazıcı kılavuzunuzu ziyaret edebilirsiniz. Her ikisine de erişiminiz yoksa, danışmak için HP Yazıcı Onarım Birimi'ndeki uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

HP yazıcılarda 50.4 hata kodu

Bazı yeni HP LaserJet yazıcılardaki 50.4 hatası, bir güç kaynağı sorununu gösterir. Yazıcı bir UPS'e bağlıysa, fişini çekin veya fişini çekip doğrudan prize takın. UPS, güç artışı nedeniyle HP yazıcının yazıcı setine zarar verebileceğinden, lazer yazıcı asla bir UPS'e bağlanmamalıdır. Bu sorunu geçici olarak gidermek için, yazıcıyı kapatıp tekrar açabilir, bazen birkaç sayfa daha yazdırabilmek için sigortayı sıfırlayarak sıfırlayabilirsiniz. Fuser 50.4 hatası dönerse, Fuser'ı değiştirmeniz gerekir. Bu adımlar HP yazıcı sorununuzu çözmezse, tüm yazıcı bileşenlerinin yerinde olduğundan emin olun. Bu doğruysa ancak yazıcınızda hala sorun varsa, daha özel bir inceleme için bir HP yazıcı onarım uzmanına başvurmalısınız.

 

Kağıtta HP yazıcılarda tonerle ilgili sorunlar

Kullanıcı olarak karşılaşabileceğiniz sorunlardan biri de tonerin kağıt tarafından emilmemesi sorunudur. Bu durumda toner kağıt üzerinde kalır ve kağıda temas ederse kağıttan ayrılır. Bu, baskı sırasında başınıza gelebilecek en kötü şeylerden biridir. Bu durumda, ilk tahminimiz HP yazıcının arızasıdır. Bu nedenle yazıcı füzeri kontrol edilir ve arıza durumunda yazıcı modeline uygun yeni bir model ile değiştirilir. Sigorta sağlamsa ve herhangi bir sorun yoksa muhtemelen kartuştan kaynaklanıyordur. Bazı durumlarda, hasarlı bir kartuş nedeniyle çıkarılan toner miktarı çok fazla olabilir. Bu durumda kartuş değiştirilmelidir. Kartuşlar genellikle yazıcıdaki sarf malzemelerinin bir parçasıdır ve arıza durumunda değiştirilmelidir. Kartuşu değiştirmek ve cihazla ilgili hizmet almak için HP yazıcı onarım birimindeki uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

HP yazıcıda gölgelenme sorunu

Gölgelenme, bir yazıcıda, kopyalamanın doğru yapılmasına rağmen görüntünün çok daha açık renkli bir kopyasının başka bir yere yazdırıldığı bir durumdur. Bu sorun, yazıcıya güç sağlayan elektrik prizindeki bir arızadan kaynaklanıyor olabilir. Benzer sonuçların oluşup oluşmadığını görmek için başka bir yazıcı bağlayarak elektrik prizini kontrol edin. Kullanılmış yazıcı bileşenleri (tamburlar veya görüntüleme kitleri gibi) kullanım ömürlerinin sonuna ulaştığında da bu soruna neden olabilirler. Düzenli bir yazıcı kullanıcısıysanız, bu cihazdaki bazı sarf malzemelerinin belirli bir kullanım ömrüne sahip olduğunu bilmelisiniz, bundan sonra sarf malzemesinin değiştirilmesi gerekir. Bu nedenle, yazıcı tarafından soldurmayı yazdırmakta sorun yaşıyorsanız, yazıcı sarf malzemelerini kontrol edin ve değiştirilmesi gerekip gerekmediğine bakın. Bu sorunun giderilmesiyle ilgili hizmetler veya yazıcı parçalarının değiştirilmesiyle ilgili hizmetler için HP yazıcı onarım birimindeki ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

hp yazıcı kartuşunu şarj etmesi

HP yazıcınızı ve diğer markaları onarmanın ana adımlarından biri kartuşu şarj etmektir. Kartuş içindeki sarf malzeme hacmi belirli bir limitin altındaysa hem baskı kalitesi bozulacak hem de diğer parçalar zarar görebilir. HP yazıcı kartuşunu kendiniz şarj edebilirsiniz. Ancak daha iyi sonuçlar almak ve cihaz bileşenlerinin zarar görmesini önlemek için, işi yazıcı onarım teknisyenlerine bırakın.

 

HP yazıcılar ne kadar onarılabilir?

Bu sorunun kesin bir cevabı yok. Bir HP yazıcının onarılma olasılığı, hem tamircinin becerisine hem de onarılabilirlik olarak bilinen başka bir faktöre bağlıdır. HP yazıcıların onarılabilirliği genellikle ortalamadır. Bu cihazların farklı modellerindeki parçaların yapısı ve türü ve yerleşimi, teknisyenlerin genellikle bunları onarmak veya değiştirmek için özel bir sorunu olmayacak şekildedir. Ancak bu parçaların bazılarının orijinal örneklerini bulmak kolay olmayabilir ve bu konuda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Jetonar, markanın yazıcılarının tamir edilebilirliğini göz önünde bulundurarak, bu cihazların tüm hasarlı bileşenlerini onarmak için elinden geleni yapacak ve yazıcıyı yeniden kullanmanız için koşulları sağlayacaktır.

 

Jetonar seyyar Ofis makineleri onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar Ofis makineleri onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel Ofis makineleri onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu