Chat with us, powered by LiveChat

Sharp Bayisi

Sharp yazıcı makinesi, Sharp fotokopi makinesi ve diğer ürünlerinden herhangi birini kullanıyorsanız ve cihazınızın özel bir onarımına ...

ıstakını gondar

Sharp; Samsung, LG, Sony ve Panasonic'ten sonra dünyanın en büyük beşinci TV üreticisidir. Şirket aynı zamanda dünyanın en büyük ofis makinelerin üreticisidir, Sharp hisseleri Tokyo Menkul Kıymetler Borsası ve Osaka Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmektedir. Şirketin her yıl önemli satışları var. Sharp Japan, Japonya'da %45 pazar payına sahiptir. Sharp, Japonya'daki cep telefonlarının çeşitliliğinde pazar lideridir. Türkiye'de Sharp temsilcisi yoktur, Jetonar'ın Sharp ürünlerini onarmak için resmi bir lisansı vardır ve Sharp marka cihazları onarmak için merkezimize güvenebilirsiniz.

 

Sharp Şirketin tarihçe ve geçmişi

Sharp, 1912'de Osaka'da bir metal işleme atölyesi olarak faaliyete başlamış. Markanın mucidi Hayakawa, inovasyonla çok ilgileniyordu. İlk buluşu kanca mandalıydı. Üç yıl sonra, Hayakawa'nın yeni icadı olan mekanik kurşun kalem sona erdi. Metal bir çubuk içinde kurşun geri çekilebilir grafitten yapılmış ve garip bir yavaşlamama yeteneğine sahip olan bu kalem her zaman keskin olarak biliniyordu. Keskin kalem, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde her zaman en iyi patentleri kazandı ve bu basit ve dayanıklı cihaza olan talep büyük ölçüde arttı. Bu kalem, Sharp ürünlerinin bir nevi başlangıcıydı ve doğal olarak tüm dünyada Sharp tarafından temsil ediliyordu.

 

Dünyadaki Sharp bayileri

Sharp'ın temsili dünyanın birçok ülkesinde oldukça resmi olarak görülüyor. Maalesef yaptırımlar nedeniyle sevgili ülkemizde herhangi bir bağlı kuruluş bulunmamaktadır. Her neyse, endişelenmeyin. Sharp bayisi tarafından sunulan herhangi bir Sharp ürün ve hizmetini tamir etmeniz gerekiyorsa, kapsamlı Jetonar merkezine başvurarak ve adresinizde onarım talebi ileterek istediğiniz hizmetleri alabilirsiniz. Başvurunuzu oluşturma adımlarını tamamlanmanız yeterlidir.

 

Sharp ürünleri

Sharp bayilerinde bulunan Sharp ürünleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Sharp bayilerinden birine katılarak her türlü telefon, tablet, laptop, monitör, TV, beyaz eşya ve tabii ki matbaa makinelerini görebilirsiniz. Tüm Sharp ürünleri tabii ki kalitelidir. Marka, Samsung gibi diğer rakiplerle kolayca rekabet ediyor. Sharp ürünlerinin ana avantajlarından biri makul fiyatlarıdır. İnternette basit bir araştırma ile fiyat farkını bulabilirsiniz. Bu ekonomik ürünler uzun ömürlüdür. Sharp fotokopi makineleri gibi sistemlerin sarf malzemelerinin de piyasada kolaylıkla bulunabileceğini belirtmek gerekir.

Sharp markasının farklı ürünlerini kullanırsanız, Jetonar size bu markanın cihazlarının arıza tespiti ve onarımı alanında en uzmanlaşmış hizmetleri sunmaktadır. Bu merkez Sharp'ın resmi temsilcisi değildir; Ancak Sharp bayiliğinin satış sonrası hizmetleri ve her türlü fotokopi makinesi, TV, yazıcı vb. tamirat hizmetleri bu markayı en son dünya standartlarına uygun olarak sahiplerine sunmaktadır. Jetonar’ın tamir atölyeleri, en donanımlı tamir cihaz ve aletleri ile donatılmış olup, tamirciler kendi alanlarında yüksek mesleki yeteneğe ve teknik bilgiye sahiptir. Sonuç olarak, deneyimli ve işine bağlı bir ekip nezaretinde cihazınızın arızaları en kısa sürede ve en iyi şekilde giderilecek ve onarılacaktır.

 

Sharp TV Bayisi

Sharp TV onarım hizmetini en yüksek hız ve kalite ile adresinizde almak için Jetonar ile iletişime geçebilirsiniz. Sharp TV bayiliğinin her türlü onarım hizmetleri, bu markanın her türlü LED, LCD ve plazma sahiplerine ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Jetonar sitesi veya uygulaması üzerinden talebinizi ilettikten sonra ekiplerimiz adresinize gelerek TV'nin tamiri ve arızalarının giderilmesi için gerekli adımları atacaktır. Adresinizde TV tamiri, kullanıcıların bu cihazı taşımasına ve tamirhaneye devretmesine gerek kalmaması için özel bir hizmettir.

 

Sharp yazıcı Bayisi

Jetonar, başvuru sahiplerine bu markaya ait her tür yazıcı, şarj kartuşu vb. sorun giderme ve onarım dahil olmak üzere her türlü Sharp yazıcı bayi hizmetini sunmaktadır. Bu hizmetlerin kalite seviyesi en son dünya standartlarına uygun olup, cihazın arıza giderme ve tamirinin tüm adımları deneyimli tamirciler tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca verilen tüm hizmetlere geçerli bir garanti eşlik etmekte olup, ihtiyaç duymanız halinde olası sorunları destek ekibi tarafından takip edebilirsiniz. Adresinizde Sharp yazıcı onarım hizmetleri de Jetonar ekipler tarafından sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken, onarım talebi oluşturmaktir, ilerleyen işlemler için, uzmanlarımız sizinle irtibata geçecekler.

 

Jetonar seyyar ofis makineleri onarım hizmeti nasıl sağlanır?

Jetonar seyyar ofis makineleri onarım ekibi, Türkiye’de kullanıcılara özel ofis makineleri onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti almak için web sitemize veya Jetonar uygulaması aracılığıyla bir tablet onarım talebi iletmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gerekli işlemleri yapmak için sizinle iletişime geçecekler.

Yorumlar

onarım ön istek formu